#24

7.6K 973 191

1. Cak, cak, cak.

Bu ses size bir şey hatırlatıyor mu? Bana hatırlatıyor. Bazı insanlar sakızı böyle bir ses çıkartarak çiğniyor.Birkaç gün önce yeni bölüm yazmaya çalışırken halam gelip başımda yalı kazığı gibi dikilirken sakız çiğniyordu ve aynen böyle bir ses çıkartıyordu. Sonra yazmayı bırakıp ana ekranı açtım ve gidene kadar salak gibi bekledim.

Sakızı düzgün çiğneyin, yapamıyorsanız da sakız çiğnemeyin. amudakalkanpanda ve muhteşem fikirleri.


2. Elmayı ısırıp yuttuktan sonra ısırılan yerdeki kurdu görmek.

Ne kadar harika bir şey... Elmayı ya da herhangi bir meyveyi ısırdıktan sonra içinde kıpırdayan kurdu görmek... Özellikle kurdun yarısı kopmuş ve elmanın içinde kıvranıyorsa, bazı arkadaşlar yeni bölüme kusmadan next.


3. Wolverine gibi gezen kızlar ;(

Kızlar lütfen tırnaklarınızı kesin, ortalıkta Wolverine gibi dolanmayın. Hiç hoş görünmüyor, düşündüğünüz gibi güzel falanda değil. O tırnaklarla da mümkünse bana on metreden fazla yaklaşmayın. O tırnaklarla bir pençe atsanız adamın böbreğini sökersiniz amk.


4. "Dikkat köpek var."

Bahçe kapısına kocaman tabela asmışlar üzerine "Dikkat köpek var yazıyor." altında da baya yırtıcı temsili bir köpek fotoğrafı var. Sonra bahçeye bir bakıyorsun içeride fino koşturuyor. Hayatta böyle işte...


5. Telafi sınavları.

Rapor alıp sınava giremeyen öğrencinin suçu ne amk? Bu öğretmenler herkes aynı anda sınav olsun istiyor tamam ama aksilik çıkınca ne yapacaksın? Ya da bazı öğretmenler var sanki işi o değilmiş gibi ağız burun kıvırıyor. Altı üstü on tane klasik soru seçeceksin kitaptan, birde yeniden hazırlarken bir havalar bir tripler. Sırf yeniden uğraşıyorlar diye zor soruyorlar. Yapmayın, etmeyin insan evlatları, bize acıyın biraz.

6. Bir nisan şakası yapmaya çalışan insanlar, özellikle öğretmenler.

ARTIK BU İŞİN MODASI GEÇTİ.

Ya o kadar saçma espriler yaşandı ki okulda, evreni terk edesim geldi. Öğretmenin birisi notları yanlış okudu, böyle şaka mı olur amk. Hiçbirimiz gülmedik, kadın kendi kendine beygir gibi gülüp durdu. Ozan geldi suratıma tıraş köpüğü sıktı, çocuğun birisi okul bahçesinde bayılıyormuş numarası yaptı müdüre hanımın aklı çıktı çocuğa bir şey oldu diye lan. İngilizce öğretmeni tepki bile vermedi oğlum mal mısınız lan diye öğretmenler odasına çıktı, bunaldık artık. Heşteg başlatıyorum arkadaşlar yayalım:


#1NisandaŞakaYapılmasın


7. Bir günde birden fazla yazılıya girmek.

Hangi birine çalışacağız? Hangi dersi aklımızda tutacağız? İş mecbur kopyaya biniyor. Sonra bunun kopyayı çekmesi, arkadaşın kağıdında yazanları görüp kendi kağıdına geçirme olayı var. Bir de bunları öğretmeni kolaçan ederken yapmak var. Ölme eşeğim ölme. Öğrencilik çok zor zanaat, ayrıca okula giderken kaza geçirirsek şehit sayılıyoruz arkadaşlar içiniz ferah olsun.

8. "Neden dediğin için."

+Seni öğretmene dicem.

-Neden?

+Neden dediğin için HAHAHAHAHA.


İlkokulun fail cümlesi bu amk, ne salak adamlar varmış. Birde ilkokulda birisi osurunca birbirinin kıçını koklayan vardı, ayrıca göz kapaklarını ters çeviren bir kız vardı. Ulan ben bu insanların arasından çıkıp yazar olmuşum, hangimiz daha sabırlı tartışmayalım istersen. Psikolojimi patates ettiniz be kardeşim, insaf biraz.

9. Devam serisi çıkan kitap/filmlerin ilk seri kadar güzel olmadığı gerçeği.

Bir kitabın film olunca kitap kadar güzel olmaması, ikinci kitapların çoğunlukla boktan bulaşık olması, devam filmlerinin eski heyecanının olmaması. Tadında bırakmayı bilin be kardeşim, sırf para uğruna şu güzelim filmleri harcamayın. Biz üzülüyoruz burada.

10. amudakalkanpanda'nın bölüm yayınlamaması.

Kendime diss atıyorum lol.

Her neyse, bunca zaman bölüm yazmamamın bir nedeni yok, istemedim ve yazmadım. Biliyorum fazlasıyla bencil ve kötü bir yazarım, şaka bir yana ben çok önemli bir şeymiş gibi sınav haftalarının yoğunluğundan bahsetmem. Çünkü hiçbirisine çalışmıyorum ve hepsinden çok kıyak notlarla geçmeyi başarıyorum. Guslün faydaları vol1. Hastanedeydim, uzun bir zamanda öyle olacağım, yine buralardayım tabii ama bölümler düzensiz gelecek, üşengeçlik kanıma bile işledi bütün gün boştum ama yine yazmaya erindim. Onun yerine film falan izledim, Grinin Elli Tonu'nu izleyeyim dedim, hem çok saçma geldi hem de filmden hiçbir şey anlamadım. Filmde adamın bir tanesi işsizlikten seks sözleşmesi hazırlamış, ben on iki gündür bölüm yazmaya üşeniyorum. Hayata bak amk.


amudakalkanpanda üşengeçlik ile yazısını bitirdi ve tekrar uyumaya gidiyor. Kralınız dönene kadar hepinize iyi yaşamalar sayın halk, bana oy verirseniz Wattpad'in bahçesine havuz yaptıracağım.

Çok Güzel Hakaretler BunlarBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!