27

6K 678 117
                  

jungkook, elinde taehyung için aldığı yemek ile yürürken soğumaması için acele ediyordu. bir yandan da bir an önce taehyung ile kavuşmak istiyordu çünkü bütün gününü ondan uzakta kötü hissederek geçirmişti.

yaşadıkları ilk tartışma sayılırdı bu ve jungkook'un canını haddinden fazlasıyla sıkmıştı.

sadece taehyung mutlu olsun istiyordu, hiç üzülmesin, o bayıldığı kare gülüşünü hep göstersin.

bunun için de fazlaca çabalaması gerektiğinin farkındaydı ancak sorun etmiyordu. taehyung için her şeyi yapmaya razıydı.

nihayet otelin lobisine girdiğinde aniden hissettiği sıcak havayla dışarda ne kadar üşüdüğünü fark etmişti.

soğumuş ellerini birbirine sürterek odasının anahtarını cebinden çıkartmış, içeri girdiğinde ise taehyung'u yatağın üstünde sessizce otururken bulmuştu.

"güzelim?" diye seslenmişti düşüncelerine daldığı belli olan sevgilisine.

kendisine seslenildiğini fark edince "jungkook!" diyerek yerinden fırlamıştı esmer tenli. hemen sevgilisinin yanına koşmuş, zaman kaybetmeden dudaklarını birleştirmişti.

jungkook, taehyung'un ani hareketine başta şaşırsa da bozuntuya vermeden ince bellerini sıkıca kavramış, üşümüş dudaklarına baskı yapan sıcak dudakları öpmeye başlamıştı.

"seni çok özledim." diye fısıldadı taehyung dudakları ayrıldığında. alnını jungkook'un alnına yaslamış, gözlerini sıkıca kapatmıştı.

"ben de seni özledim."

"özür dilerim. beni düşünüp bize burayı ayarlamışsın ve ben aptal gibi davranıyorum. çok düşüncesizce ve çocuk gibi hareket ettim-"

"taehyung, sorun değil. seni suçlamıyorum. biraz daha alttan almayı öğrenmem lazım."

"hayır. yeterince anlayışlı davranıyorsun bana. bunu suistimal etmiş gibi hissettim bugün. tekrar özür dilerim."

jungkook cevap vermek yerine kendisine dolu gözleriyle bakan sevgilisine gülümsemiş, ardından dudaklarını tekrar birleştirmişti.

"yemeğin soğuyacak ye hadi." diye mırıldandı jungkook ayrıldıkları zaman. taehyung başta mızmızlansa da sonunda kabul etmişti.

jungkook'un da bütün gün bir şey yemediğini bildiğinden kendi yemeğinin yarısını zorla ona yedirmiş, bu sayede ikili paylaştıkları sıcak yemekle karınlarını doyurmuştu.

ardından ikisi de biraz dinlenmeye karar vermiş yatakta sarılarak uzanmaya başlamıştı. jungkook, taehyung'un karamel rengi dalgalı saçlarını okşarken taehyung da sevgilisinin geniş göğsünde uzanıyordu.

"seninle sarılmayı seviyorum." diye mırıldamıştı saçları okşandığı için iyice mayışırken "sungwoon bana hiç sarılma- sürekli eski sevgilimden bahsetmem sinir bozucu olmalı özür dilerim."

"sorun etmiyorum. sana ne kadar kötü davrandığını fark ediyorsun sadece."

"yine de hoş değil yaptığım." diyerek dudaklarını büzdü taehyung. jungkook onun bu sevimli haline gülmüş ve dudağına kısa bir öpücük bırakmıştı.

geri çekileceği sırada taehyung izin vermemiş, jungkook'u ensesiden tutup ayırmaya çalıştığı dudakları daha çok birleştirmişti.

başta yavaş başlayan öpüşme jungkook'un dilini kullanmasıyla hızlanmıştı.

taehyung'un boğukça inlemesiyle jungkook sevgilisinin üstüne doğru iyice eğilmişti. taehyung böyle yapmaya devam ederse kendini tutamamaktan korkuyordu.

cavalier | taekookHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin