10.Hoody/Brian

4.7K 146 9
                  

Hoody se v Marble Hornets poprvé objevil v Entry # 41.Moc se toho o něm neví.Hoody byl ještě předtím spozorován v několika starších nahrávkách jako například v Entry # 39.Kde se na první pohled zdá, že pozoruje Jaye, jak spí v autě. V Entry # 61 je potvrzeno, že je to jeden z lidí kteří mají účet na Totheark.Během Entry # 83 Tim napadne Hoodyho a následně ho donutí, aby spadl z okna. Vypadalo to, že je Hoody mrtvý…Tim shromažďuje pásku, která zobrazuje záznamy z Entry # 84.Ukazuje, jak se Alex na konkurzu Marble Hornets setkal s operátorem (Totheark).U Braina je prokázáno, že má na sobě stejnou mikinu jakou vždycky nosil Hoody, díky tomu si Tim myslí, že Hoody a Brian jsou jedno a to samé.To se potvrdilo v Entry # 86, když se Hoody/Brian zabil při pádu.

Spojení a motivy

Hoodyho spojení a motivy nebyly nikdy jasné, ale víme, že se snažil zabít Alexe. Říká se, že v Entry # 40 je postava opírající se o strom Hoody.Při pouštění tohoto videa se objeví nápis

,, Viděl jsi mě?"

A pak se zobrazí postava u stromu… 

Při důkladném zkoumání videí Marble Hornets se tato postava objevuje docela často…

V Entry # 73 je vidět, že Hoody konzumuje jakési prášky z několika lahviček po jeho bytě. Skutečnost, že ukradl prášky od Tima a Alexe dokazuje to, že trpěl podobnými příznaky jako Tim.

CreepyPasta Stories (Cz překlad)Kde žijí příběhy. Začni objevovat