9.Masky/Tim

6.2K 182 25
                  

Tim je jednou z hlavních postav v Marble Hornets, Brianův/Hoodyho bývalý přítel a také Masky.

Zjevuje se velmi často a je jednou z nejzáhadnějších postav seriálu. A podle událostí které se v seriálu odehrají, se nakonec veškerá pozornost obrátí k němu.

Masky je pozoruhodná postava. Vlastně ani neměla existovat.

Neví se, proč Masky útočí. Ví se pouze to, že útočí na rozkaz Operatora. Je jím ovládaný. Ani sám Tim neví jak je to možné.

Masky a ani Hoody vlastně nevěděli, že jsou proxy. Masky je obecně považován za tajemného nepřítele; Nicméně, jeho zachraňování Jaye a Jessicy před zavražděním Alexe v Entry # 52 tento názor vyvrací. Pokud se dá Entry # 55 věřit, je možné, že Tima Operator pronásleduje už hodně dlouho. 

Entry # 59 - Zdá se, že Tima nemá vůbec žádné vzpomínky na to, když se stal Maskym [kvůli výpadkům] a po jeho akci a probuzení vůbec neví, co se stalo. 

Entry # 60,5 dokonce naznačuje, že Tim mohl být pronásledován Operatorem už od dětství

Entry # 85 Alex vnikne do Timovo domu a podpálí ho. Tim to přežije. Uniká z domu s klíčema a se svými pilulkami. Tim si řekne, že Alex mu sebral všechno, co měl.

Už nemá žádné zábrany a půjde po něm dokud se nepomstí. Entry # 86 se Tim postaví Alexovi tváří v tvář. V Benedict Hall s ním začne bojovat, jenom aby se setkal s Operatorem, který se teleportuje na nejrůznější místa před tím než navštíví JEHO.

Tim nakonec získá převahu a bodne Alexe do krku.Tim odejde a Alex zemře na své zranění mimo obrazovku. Upustí kameru a zhroutí se ke konci videa…

Entry # 87 Tim přežil a odchází. Na videu nechá vzkaz…

,, Všechno je v pořádku"

CreepyPasta Stories (Cz překlad)Kde žijí příběhy. Začni objevovat