#23

8.3K 871 251

1. Bir şeyi teyit etmek için kırk farklı kişiye soran insan modeli.   

Anlatamıyorlar mı yoksa anlamıyor musunuz? Sınıfta çok oluyor bu özellikle. Bizim sınıfta Melek diye bir arkadaşımız var. Bu kız geçen gün bana matematik sınavının tarihini sordu, söyledim, daha sonra aynı soruyu Ece’ye sordu. Ulan kadın elimin tersindeydin o gün bir tane çarpmadım ona yanıyorum. Ben yalancı mıyım, götümden mi atıyorum? En azından önümde sormasaydın. Herkesten aynı cevabı alıyor, sınıftaki 29 kişiden en az 19 tanesine rahat sormuştur. Başkasına sorunca sınav tarihi mi değişiyor anlamıyorum. Atara geliyorum böyle olunca.

2. Birilerini hatırlatan şarkılar.

Bilemiyorum yani, güvenemiyorum da…
Devamlı birilerini hatırlatan şarkılar çok pezevenk bence. Vicdan azabından açtığım şarkıyı dinleyemiyorum. Birde o şarkıyı dinlerken aklınıza özel olarak gelen kişi var. Eski sevgiliyse eğer duygularınız kabarıyor yeniden ona geri dönme hissi falan oluyor. Sırf bu yüzden dinleyemediğim şarkıcılar var lan, yazık bana.

3. Açılmayan yiyecek paketleri.

Açamayalım diye bilerek mi yapıyorsunuz? Şu mısır paketleri özellikle, zorlayınca etrafa dağılarak açılıyor gülmekten yiyemiyorum. Annem bana bir lolipop getirdi onun paketinin açamadım bu yüzden kağıdıyla birlikte yiyorum şuan. Onun atarıyla da bu maddeyi yazıyorum.

4. Denizin içinde yürürken ayağınıza değen korkunçlu yaratıklar.

Çok korkunçlu.
Denize giriyorsunuz, suyun içinde yürürken ayağınıza devamlı bir şeyler değiyor ya, tarifi yok o korkunun. Yengeç, akrep (suyun içinde?) veya en kötüsü bir köpekbalığı (kıyıda?) ! Olabilir mi? Evet.

5. "Söyle bak kızmayacağım." diye erkekleri kandıran kız.

Bir kız eğer kızmayacağım diyorsa kesinlikle kızar. Asla tersi bir durum olamaz. Kızmasa bile atar yapar, trip atar, mutluluğunuza sıçar. Bir defa ortada olan bir olay varsa kız onu zaten bilir. Olay kendi lehine oluyorsa neden kızsın? Bu sadece ortada olan gerçeği söylemeniz için bir yalandır.

Bu çok Erkek Anatomisi’ni ilgilendiren bir başlık oldu ._.  
6. Gülüyor mu ağlıyor mu belli olmayan insanlar.

Ben böyle insanlardan korkuyorum cidden. Bir şey söylediğinizde ağlıyorlar mı yoksa gülüyorlar mı belli olmuyor ve siz ne dedim de bu halde geldi diye düşünüyorsunuz. Gülüş aynen şu oluyor genelde;

İHİHİUİhihUUİHiuİdühühüühfhİHhiihihhHh

Gülme ağlama karışık. İkisi bir ara gerçekleşiyor. Ya bu gün yolda yürüyordum yanımdan geçen kadın telefonda konuşuyordu öyle bir ses çıkarttı ki boğuluyor zannedip kafamı çevirdim gülüyormuş…

7. Herkesin kafasındaki pandalı şapkalar.

Yeter artık cidden ciğerim soldu. Herkesin kafasında görüyorum göz zevkime sıçtınız. Tamam bir kişi takar, iki kişi takar ama bizim okulda kız mevcudunun yarısında var amk. Giyersin anlarımda her gün takmak nedir? Boku çıktı. Bizim okulda bir kız var servise binerken kafasında görüyorum şapkayı okulda birkaç kez gözüm ilişiyor şapka yine kafasında. O artık bir bere değil kızın bir organı.

Ya şu panda beresi takan kızları pandalar görse nesillerinin tükenmesine aldırmadan hayvanlar intihar ederdi.

8. Prezervatifi sakız zannetmek.

Ya da prezervatif görünce birbirine imalı imalı bakan arkadaşlarım. Hayır ne oluyorsunuz anlamadım ki tırtıklı prezervatif görünce aklınıza yatak fantezileri mi geliyor direkt?
Ben küçükken prezervatif görünce sakız zannedip annemden istemiştim, hatta sakız istiyorum diye ağlamıştım kasiyer kız da bana gülmüştü. Neyse.

9. Sınıfta okunan bir şeylerde ismi geçen kişiye anında tüm kafaların dönmesi.

Aman Allah’ım kitapta Atilla yazıyor hepiniz bana bakın. Çok ilginç bir olay gerçekleşiyor çünkü. Ulan sanki açıkta bir şey görmüş gibi bakıp gülen var. Anlamıyorum ne oluyor?

10. Yazacak başlık bulamamak.

Başlık aksiyonel işsizliğim sonucu bulundu. Yazacak çok şey var ama böyle bir şey yazmak istedim, benim kafa yavaştan gidiyor çünkü.

Biliyor musunuz geçen sene yarıyıl tatiline girdiğimizde babam beni kahvehaneye işe verdi. Bende çay falan getirip götürüyorum, bir sokak alttaki kahvehanedeki çırak çay tepsisini döndürebiliyormuş. Bende yapayım demiştim de bardaklardaki çay kafamdan aşağı dökülmüştü bütün bardakları da kırmıştım. Niye anlattım bunu bilmiyorum, günlerdir kendinizi yırttığınız bölümünüzü alın, sonra onu… sevin. Yazar atarını yaptı ve geldiği gibi gidiyor. 

Çok Güzel Hakaretler BunlarBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!