ilk düşman

189 36 369
                  

fleurie, love and war

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.


fleurie, love and war

Hiç beklemediğiniz bir anda gücünüzün yetmeyeceğini bildiğiniz bir engelin karşısında öylece kalışınız tanrının en sevdiği oyunlardandır. O engeli aşmaya çalışmanın intihar olacağını bilirsiniz ve buna rağmen kendinize sağlam bir intihar halatı satın alırsınız. Tam olarak şu an olduğu gibi. Tio'daki ilk haftamda oluşturduğumuz dairenin içinde; eline bir bıçakla karşısında başında cam bir şişeyle duran kıza nişan alan Jeon jungkook ve bu eğitimi alırken defalarca üzeri çizilen o puan tablosu sözü.

Şişeyi ıskalamak, şişeyi vurmaktan daha çok puan getirir.

Kahverengi gözlerimi önce içinde olduğum yüzlerinde dozu yüksek bir delilik bulunan kalabalığa, ardından dizleri titreyen kıza ve ona çevirdim. Tio da olduğunuzda bu oldukça normaldi. Burada insanlar birbirini sadece basamak olarak görürdü. Jeon, iyi bir nişancı olmak istemiyordu, olmak istediği neyse onu olmak istiyordu. Yüzündeki tüm kasların kasıldığını, alnından düşen ter damlacıklarının üzerindeki formanın açık bıraktığı boynuna damladığını görebiliyordum. Olduğu yerde son kez pozisyon alıp dövmelerle dolu kolunu elindeki bıçakla kaldırdığında hızla ona doğru koşuşum, ellerinin üzerine koyduğum ellerim, bıçağın kestiği avcum, kendi bedenimle beraber onun bedenini de ileri ittiğim saniyeler oldukça hızlı gelişmişti.

Seni intihar ipim yaptım Jeon Jungkook.

Karşıdaki kolonun dibinde ona göre pek güçlü olmayan bedenimin altında Jungkook'un bedenini gördüğümde nefesim kesilirken beni hızla üzerinden atmış ve ayağı kalkıp yakamdan tutarak beni de ayağı kaldırmıştı. Sırtım arkamdaki duvara hızla çarparken, yakamda sarılı elleriyle derin bir şekilde yutkunmuştum.

"Canına mı susadın? Lütfen bana canına susadığını söyle."

Delirmiş gibi çıkan ses tonuyla üzerime yüklenen bedenini güçlükle ileri doğru iterken bedenimi eğmiş ve ellerimi bacaklarıma dayayarak nefes almaya çalışmıştım. Terleyen saçlarımı sallarken derin bir nefes alarak "O kıza vuracaktın." demiştim. Cümleme karşılık alay dolu kahkahası tüm salonu doldururken etraftaki herkes nefesini tutmuş bizi izlediğini biliyordum.

"Siktir, tanrım demek o kıza vuracaktım? Artık sana vuracağım."

Anlamaz gözlerle suratına bakarken tam karşımızda bizi izleyen eğitmenin gözleriyle hedef alanını işaret etmesiyle, sinirle dudaklarımı ısırmıştım. Üzerimdeki formayı sinirle çıkarıp bir kenarı atarken, çıplak sırtımı hedef duvarına yaslamış ve elimin sızısını yok sayıp elimi pantolonuma bastırmıştım. Hedef alanındaki kız koşarak ordan uzaklaşırken Jungkook gülümseyerek bana doğru adımlamış ve tam yanımdaki cam şişelerden bir tane alarak başıma yerleştirirken kulağıma uzanmıştı.

"Bu elinden daha fazla acıyacak."

Geri çekilerek atış noktasına gittiğinde boynunu sağa sola esnetmiş ve dilindeki piercingi göreceğim şekilde dudaklarını ıslatmıştı. Etraftan "Bitir işini Kook." çığlıkları yükselirken gözümü bile kırpmadan gözlerine bakmıştım. Tüm bunların sonunda elindeki bıçağı havaya kaldırmış ve hızlıca fırlatmıştı. Olduğum yerde hafifçe sendelerken kulağımda hissettiğim sızıyla elimi kulağıma atmış, kenarının derin bir şekilde kesildiğini fark etmiştim. Kalabalık yavaşça dağılırken etrafa bile bakmadan olduğum yerden yatakhanelere doğru adımlarken adımın yüksek bir sesle bağırılmasıyla olduğum yerde durmuş ve öylece beklemiştim. Arkamdan adımlarının geldiğini hissettiğimde arkama dönmeden önüme bakmıştım.

"Kim Taehyung, " sesi az öncekinin aksine şu an fısıldarcasına çıkarken elini kestiğim elime uzatmış ve kendine çevirerek üzerine ufak bir parça bant yapıştırırken devam etmişti "Lütfen kendini bir daha yaralama."

Şaşkınlıkla arkamdaki sessiz nefes alışverişlerini yok sayarak dudaklarımı araladım ve sordum.

"Bu sana derin bir zevk verir zannetmiştim. Gerçekten merak ediyorum, neden?"

Ellerinin arasındaki elimi hızla bıraktığında gülümsediğini hissettiğim birkaç ses işitmiş, ardından onu duymuştum.

"Çünkü seni artık sadece ben yaralamak istiyorum."

×

gerçekten ilk bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz deli gibi merak ediyorum, çok hem de

ilhama, sana minnettarım.

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

do i wanna know ∤ taekook Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin