3. Decyzja

5.3K 310 0

Po długim namyśle i walce z samą sobą, serce wygrało:

Dobra spotkajmy się bo strasznie tęsknię. Ale nikt ma o tym nie wiedzieć, że się spotykamy. Tylko kiedy?

Nie musiałam długo czekać na odpowiedź.

Jej <3 Naprawdę nikt oprócz nas o tym nie będzie wiedzieć. Możemy się spotkać nawet dziś. Tylko gdzie by ci odpowiadało?

I teraz wielkie myślenie gdzie? Myślę, że dobrym miejscem będzie kawiarnia "Say" koło parku u mnie.

Może koło mnie w kawiarni. Miejscowość koło Wiśniowej?

Olga:

Ok nam odpowiada, tylko gdzie?

Ja:

Koło skrzyżowania dróg na prawo do parku. Ma wielki szyld Say wiec znajdziecie, może ok. 18.00 :)

Olga:

Ok może być. Trafimy już nie mogę się doczekać. :)

Ja:

Do zobaczenia :)

Minęło już sporo czasu od kiedy widziałam je ostatni raz. Cały czas nerwowo spoglądam na zegarek i strasznie się stresowałam. Każda minuta się ciągnie, a ja czuję jakby od naszej rozmowy minęła wieczność.

Była godzina 17.10, byłam już przyszykowana do wyjścia droga zajmie mi z 15 minut. Wiec będę wcześniej. Nie wiem czy dobrze robię ale chcę je zobaczyć. Jestem sama tutaj nie mam nikogo więc chcę przynajmniej je spotkać. Chcę mieć znów przyjaciółki jak dawniej.

Wyszłam z domu, zamknęłam drzwi na klucz i poszłam do kawiarni Say.

Doszłam do kawiarni za 10. Otworzyłam drzwi i usłyszałam dzwonek, tak jak zawsze gdy ktoś przychodzi. Przywitałam się z kasjerką, także młodą dziewczyną. Ma z 18 lat, bywam tu często więc zwracaliśmy się do siebie po imieniu. Niestety ze zmianą papierów musiałam zmienić też imię od tamtego czasu nazywam się Nicola. Nie narzekam przywykłam już do imienia. W radiu leciał Maroon 5 - Move like Jagger. Myślałam o tym co będzie gdy się spotkamy. Od roku się nie widzieliśmy pewnie się dużo zmieniły. Olga była blondynką, szczupła i trochę wyższa ode mnie. Nosiła kolorowe ciuchy, zazwyczaj leginsy i luźne bluzy. A Wera była przeciwieństwem Olgi. Miała brązowe włosy, ubierała się w ciemne kolory i luźne rzeczy. Z rozmyślań wyrwał mnie dźwięk dzwonka.

Popatrzyłam w stronę drzwi i zobaczyłam moje 2 przyjaciółki.

X

No ten rozdział mi się zbytnio nie udał, ale jest. Staram się nie robić błędów, ale jak jakieś znajdziecie to przepraszam za to. A jak narazie podoba się wam historia?? Wiem, że nie jest porywająca ale to początek, a to najtrudniej idzie.

Dziękuję, że to czytacie <3

Szybka i NiebezpiecznaPrzeczytaj tę opowieść za DARMO!