*Psst* Notice anything different? 👀 Find out more about Wattpad's new look!

Learn More

No dobra nie ma co przeciągać tematu kichani.... kochani( głupia autokorekta :P ) 

Dziękuję za nominacje @kawaiil oraz @Imaginacja_ . Musiałam przez was wysilić swój biedny móżdżek i odpowiedzieć na tak trudne pytania, a później co jeszcze trudniejsze sama jakieś wymyślić.... Ale udało się i oto są moje odpowiedzi.

Odpowiedzi na pytania które zadała Imaginacja:

1. Skąd pomysł na imię głównego bohatera/bohaterki?

Imię a właściwie imiona głównych bohaterów... to proste. Są to realne postacie. Członkowie zespołu The Beatles. Lider - John Lennon i jego najlepszy kumpel Paul - moja miłość :D

2. Zdarza ci się pisać opowiadania, których nie publikujesz?

Tak. Cały czas. Mam około 4 nieopublikowanych opowiadań ale to z tego względu, że moim zdaniem są one kiepskie - cztery pierwsze, które napisałam.

3. Jak oceniasz swoje opowiadania, co jest twoją piętą achillesową?

Według mnie moje opowiadania są w miarę ciekawe (uuu samochwała) choć wymagają doszlifowania. Piętą Achillesową zapewne jest interpunkcja i ortografia - taa dysleksja :/

4. Ktoś w twoim otoczeniu wie, że piszesz, czy działasz jako anonim całkowity?

Całkiem sporo znajomych o tym wie. Babcia nawet je czyta :D

5. Wolisz opowiadania spokojne, czy skomplikowane i zmuszające do zastanawiania się? Tym samym, jakie ty piszesz? :p

Lubię gdy w opowiadaniu jest wartka akcja, ale nie skomplikowana jak matma i fizyka na rozszerzeniu XD Czasem trochę spokoju też nie zaszkodzi. w swoich opowiadaniach staram się łączyć i jedno i drugie.

6. Wzięte z pewnego gro-mito-podobno-naprawdę-trzymają-takie-stworzenie. Budzisz się w pomieszczeniu, otwierają się drzwi i widzisz w nich nieruchomo stojącego potwora, który patrzy na ciebie. Do dyspozycji na uciekanie masz cały budynek. Głośniki informują cię, że w momencie, gdy nie utrzymujesz z nim kontaktu wzrokowego, on porusza się i może zabić cię w parę sekund, jeżeli się zbliży. A przecież musisz mrugać, prawda?

Mrugnięcie trwa ułamek sekundy. Więc mogę się cofać starając się mrugać jak najmniej a na pewno mnie nie dogoni. A może po prostu on jest samotny i nieśmiały. Chciałby się przytulić tylko się wstydzi i zabija ze strachu gdy się na niego spojrzy. Więc przytulę go z zamkniętymi oczami :P

7. Jaki wątek w swoim opowiadaniu uważasz za najciekawszy, warty zwrócenia uwagi?

Ha, no to ciężko powiedzieć bo nie wrzuciłam jeszcze wszystkiego ale wydaje mi się, że jest to napaść Briana na Paula albo gdy John postanawia spróbować z kobietą i zostawia Paula.

8. Zauważasz pikachu. Zmieniasz dilera, czy próbujesz go złapać?

Najpierw łapię pikachu a potem zmieniam dilera.... no bo kto by odpuścił posiadanie pokemona :D

9. Ile zajmuje ci mniej więcej pisanie rozdziału?

To zależy od dnia i tego o czym jest rozdział. Przeważnie jest to około 2-3 godzin. Choć zdarza się, że siedzę godzinkę, albo nawet 6. 

10. Cola czy Pepsi? BUHAHA.

Cola zdecydowanie i wyłącznie. Jeśli lubisz pepsi to nie czytaj bo może ci obrzydnąć: Mój wujcio kiedyś dla żartów powiedział, że w Pepsi dodają nasienie byka i od tamtej pory jakoś nie mam na nią ochoty.

Two Boys LovePrzeczytaj tę opowieść za DARMO!