***
Akşam olduğunda annemin mükemmel yemeğini yedik, Jamie yarım saate burada olurdu bu yüzden hemen hazırlandım ve aşağı inip annemle babama sarıldım.
'Dikkat et Jessica'
'Edeceğim baba'
Onları öptüm ardından çalan kapıyı açtım. Jamie gülümsüyordu sakalları gitmişti, güzel kokuyordu, her yeri temizlenmişti kesikler gözükmüyordu bile. Gülümsedim ve dışarı çıktım annem ve babam el salladılar bende el salladım ve güldüm. Birlikte arabaya bindik kemerimi bağlamak için eğildim ve kafamı kaldırdığımda tam karşımda duruyordu.
'Seni özledim Jessica'
'Bende seni özledim Jamie'
'Ben temizlendim'
'Evet gördüm, çok iyi görünüyorsun'
'Teşekkürler, şimdi öpebilir miyim?'
Güldüm ve başımı salladım yanağımdan hafifçe öpüp bana baktı çok güzel hissettirmişti birbirimize baktık hızla suratını kendime çektim ve dudağına yapıştım bi süre öyle kaldık ardından ayrıldık. Jamie'de kemerini bağladı ve arabayı sürmeye başladı. Çok geçmeden o mükemmel evdeydik. Bu evi seviyordum. İnip kapımı açtı ve ben inince geri kapattı. Elini tuttum. Yürüyüp içeri girdik. Kapının hemen yanında duran Paul'ü başımla selamladım gülümsedi.
'Hoşgeldiniz Bay Vincent, Bayan Carter'
Başıyla ikimizide selamladı gülümseyerek ona karşılık verdim. Tatlı bir adamdı onu daha önce sadece bir kere görmeme rağmen sevmiştim onu. Jamie beni elimden sürükleyerek yukarı çıkardı. O güzel odaya girdik ve kenardaki küçük koltuklara oturduk.
'Seni buraya getirmeyeli uzun zaman oldu'
'Evet, burayı seviyorum'
'Buna sevindim, istediğin zaman buraya gelebilirsin'
'Sensiz? Asla'
Gülümsedi ve eğilip beni öptü. Gülümsedim. Bu iyi hissettirmişti. Sevişmeliydik. Vücudunu özlemiştim. Tanrım şu anda ona becer beni diyebilecek cesareti her şeyden çok isterdim.
'Şey Jessica, eğer sende istersen bu anlaşmadan önce son kez sevişebiliriz. Yani anlaşma hala geçerliyse.'
'Gerçekten bunu benim için yapar mısın?'
'Tabii ki yaparım Jessica'
'Tabii şey, ben, çok isterim.'
Başını yere eğip gülümsedi bende diğer tarafa bakıp gülümsedim. Aman Tanrım.
'Bana sevişmeyi öğret'
Başını salladı ve ayağa kalkıp elini uzattı titreyerek tuttum ve beni sürüklemesine ayak uydurdum. Yatağın kenarında ayakta durduk yavaşça beni öpmeye başladı karşılık verdim midemde kelebekler uçuşuyordu. Ellerini kalçalarıma ilerletti ve onları avuçladı hafifçe inledim.
'Birincisi, bana karşılık vermelisin'
'Veriyorum'
'Hayır, hareketlerinle'
Hiçbir şey yapamadım çünkü anlamamıştım ne yapmam gerekiyordu?
'Tamam, işte böyle'
Elimi alıp pantolonunun içine soktu yutkundum çok fazla büyüktü. Başımı göğüsüne dayadım bunu yapabileceğimden emin olamamıştım bir an. Bana sarıldı ve yeniden öperek ellerini vücudumda dolaştırdı. Bende elimi onun kalçalarında ardından erkekliğinde gezdirdim. Tişörtümü çıkartıp atınca bende onunkini çıkardım ve ona baktım. Gülümseyip başımı okşadı. Ne düşündüğünü bilmiyordum ancak yanlış bir şey yaptığımdan korktum. Yapmamıştım ki? Ben ona karşılık veriyordum.
'Korkuyor musun?'
Başımı hayır anlamında salladım. Korkuyordum ama bunun tam adı kesinlikle korku değildi. Vücudum deli gibi yanıyor ve onu istiyordu. Ağzını üzerimde hissetmeliydim. Hemen. Şimdi. Gülümsedi hızla onun dudağına yapıştım. Delice öpüştük beni yatağa itti ve altımdakini de çıkarıp fırlattı. Devam etmesine izin vermeden oturup onu belinden kendime çektim ve pantolonunu ardından baksırını indirdim. Şaşırarak bana baktı.
'Göster bana'
'Ney?'
'Nasıl yapacağımı, göster hadi'
'Ama sen, emin misin?'
'Jamie yalnızca öğret bana'
'Tamam, elini ver'
Elimi ona verdim avcunun içine aldı ve önce öpüp hemen ardından kendine sardı. İrkildim bu ilkti tabii ki. Elimi yavaşça ileri geri oynattı ve devam etmemi sağladı. Devam ettim ve hızlandım. Bu kolaydı ve bunu sevmiştim. Hızlandım ama beni durdurdu
'Ağzını aç'
Ondan gözümü ayırmadım ve ağzımı açtım. Kendini yavaşça ağzıma itti. Kapatmak istemedim ama kapatmamı sağladı.
'Hisset onu, korkma,'
Dilimi yavaşça ona değdirdim ama hemen geri çektim. Çok garipti ve korkuyordum.
'Evet bebeğim tekrar yap'
Yine dilimi değdirdim ama bu sefer çekmedim. Kalçalarını ileri geri oynattı ağzımı iyice sıktım ve onu hissettim. Elimi alıp yeniden kendine koydu ve hareket ettirdi. Onu yatağa çekip yatırdım ve gösterdiklerini yapmaya çalıştım. Yaptımda. Bu kolaydı ve çok hoşuma gitmişti. Bir süre devam ettim ve hızlandım. Çok hızlı devam ederken inlemeye başladı.
'Jess geliyorum..'
Delice bağırdı ayaklarını kasıyordu. Tanrım Ağzıma gelecekti. Bu düşünceyle biraz yavaşladım ama zevkinden onu mahrum bırakmamak için çekilmedim ve Yeniden hızlandım.
'Eğer ağzına gelmemi istemiyorsan şimdi hemen çekil!'
Çekilmedim, birden ağzıma patladı. Durdum ancak devam etmemi sağladı. O sıvı çoğaldı. Tüküremezdim, yutamazdımda. Sadece bekledim soluklandı ve beni kendine çekti derin derin nefes alıyordu elini yanağıma koydu ve okşadı.
'Eğer mideni bulandıracaksa onu tükür'
Başımı hayır anlamında salladım ve güçlüklede olsa onu yuttum. Hızla bana sarıldı bende ona sarıldım. Yan yattık yanağımı okşayarak öptü. Tanrım hadi artık beni yalasana.
'Bana dünyadaki en güzel duyguyu yaşattığın için teşekkür ederim'
Ağzımı açacaktım ki izin vermedi ve beni düz yatırarak üzerime çıktı boynumdan itibaren yavaş yavaş öperek kasıklarıma geldi ve yavaş yavaş yalamaya başladı. Elimi başına koymak yerine ellerini tuttum ve sıktım. Delice yalıyordu ve bense kıvranmaktan yerimde duramıyordum. Hazır olduğumu anlayınca durdu ve üzerime yerleşerek kenardan prezervatif kutusunu çıkardı. Büyük kutudan küçük folyoyu çıkardı ve onu yırtıp açarak kendine özenle geçirdi. Derin bir nefes aldım. Eğilip anlımdan öptü ve yavaşça kendini içime bastırdı. Bağırdım. Acımıştı. İçimdeki doluluk hissine karşı gelemeyip onu kendime çektim. Hareket etmeye başladı yavaş yavaş ardından hızlıca. Ona dur demek istiyor ama asla bunu başaramıyordum. Biraz kasıklarım ağrıyordu ve sert gel gitleri biraz olsun bunu bastırıyordu. İkimizde inledik. Uzun zaman sonra çığlıklarım arasında titredim. Anlamış olacaktı ki yavaşladı. Ona çok sıkı sarıldım ve boynundan öptüm. Bir süre yavaş devam edip hızlandı ve çok geçmeden kendide bağırarak arkamdan geldi. Bir süre sonra yanımda yatarken ikimizde nefes nefeseydik. Prezervatifi çıkarıp fırlattı nereye gittiği umrumda bile değildi. Bana yaklaşıp arkamdan sıkıca sarıldı ve yeniden içime girdi. Verdiği doluluk hissiyle uykuya dalmak istedim ama altımdaki ıslaklık hissi engel oldu. Tanrım kanıyordum. Gerçekten şimdi mi? Bunu bana neden yapıyorsun? Hafifçe Jamie'ye döndüm ve elimi yüzüne koyarak okşadım
'Kanıyorum'
'Ne?'
'Kanıyorum işte'
Altıma baktı ardından bana baktı haplarımı adığıma dua ettim. Tanrım şükürler olsun.
'Lütfen bana haplarını aldığını söyle Jessica yalvarırım'
Başımı hayır anlamında salladım yüzü ağlayacakmış gibi bir hal aldı. Güldüm
'Şakaydı, almıştım merak etme'
'Aman Tanrım Jessica! Korkudan öleceğim sandım bir an!'
Güldüm beni gıdıklamaya başladı ve üzerime çıktı sürekli hareket ediyordum bu iyi sonuçlanmayacaktı. Gülmekten kendimi alamıyordum ve hareket etmektende tabii
'Demek bana şaka yaptın ha?'
'Jamie tamam yeter'
Hala gülüyordum durdu. Soluklanıp altımıza baktım yatak kan içindeydi tanrım bu çok utanç verici. Jamie'ye baktım ardından gözlerimi kapatıp geriye yattım.
'Özür dilerim, böyle olacağını bilmiyordum, bu çok utanç verici!'
Hızla elimle yüzümü kapattım onları zorla yüzümden çekti ve anlımdan öpüp yanağımı okşadı.
'Benim için sorun değil bebeğim, hemde hiç değil'
'Yatağını mahvettim'
'Sorun değil,'
'Zevkinide..'
'Hayır, mahvetmedin,'
Yanağımı okşayıp kendini üzerime bıraktı. Boynumdan öptü. Ona doğru döndüm ve yanağına elimi koyup okşadım.
'Benimle seviştin'
'Evet yapmaya çalıştım'
'Sen harikasın, teşekkür ederim'
'Bende teşekkür ederim'
'Geceyi mahvettiğim için mi?'
'Öyle yapmadın Jessica. Sen tüm gece muhteşemdin, haberin yok mu? Beni yaladın. Penisim o güzel ağzının içindeydi ve ben bu duygu için yaşıyordum. Sen bana ne yaptığının farkında değilsin bebeğim, teşekkür ederim, hem haplarını almışsın, bunun dışında hiçbir şey bize engel olamayacak'
Anlımdan öptü ona sıkıca sarıldım ve bi süre göğüsünde yattım. Bu harika bir duyguydu. Doğruldu ve benide kucağına tam üstüne otutturdu. Tanrım kanıyorum ben!
'Jamie'
'Umrumda değil'
Sıkıca sarıldık ve öyle kaldık. Başım göğüsünde kalbini dinlerken onu öptüm o da beni öptü ve başımı okşadı
'Şimdi söyle bakalım, tadı nasıldı'
'Neyin?'
'O yuttuğun şeyin'
'Ah şey, tahmin ettiğim kadar kötü değildi ama biraz tuzluydu sanırım'
'Buna sevindim, bu, hoşuna gitti mi'
'Biraz, aslında bu, eğlenceli'
Güldü ve beni sertçe öptü bende onu öptüm
'Bu tekrar yapabileceğin anlamına mı geliyor?'
'Evet'
Dudağımdan öptü bende onun yanağından öptüm bir süre sadece birbrimizi kokladık. Hayır şu an onun üzerindeydim ve bu doğru zaman değildi. Onu rahatsız etmiyor muydu?
'Seni temizleyelim mi?'
Başımı salladım bu iyi olacaktı. Ayağa kalktı ama ben kalkmadım. Banyoya kadar yürüyemezdim ki. Bana anlamsızca baktı
'Şey bunu alabilir miyim?'
Kirli çarşafı işaret ettim başını hayır anlamında salladı
'Neden'
'Banyoya kadar yürüyemem.'
'Hayır ona gerek yok.'
Beni ayağa kaldırdı ve elini iki bacağımın arasına kızlığıma bastırarak onu durdurdu. Aman Tanrım hayır.. Beni o şekilde kucaklayıp banyoya götürdü ve indirdiğinde eli kan içindeydi. Çok fazla utanarak kızardığımı hissettim güldü. Hızla elini aldım ve çeşmede iyice yıkadım.
'Lütfen bir daha yapma'
Gülüp beni öptü ve küveti doldurmaya başladı çok geçmeden hazırdı elini uzattı. Tutup içine girdim ve oturdum o da arkamdan girip oturdu. Ona doğru geri geldim ve iki bacağının arasına yaslandım. Başımı göğüsüne koydum ve derince nefes aldım. Boynumdan sarılarak öptü.
'İyi misin?'
'Neden iyi olmayayım ki?'
'Bilmem belki burada olmaktan memnun değilsindir ya da seni sert becermişimdir karnın ağrıyodur ne biliyim ben'
'Hayır Jamie, şu an burada en güzel dakikalarımı yaşıyorum sen merak etme'
'Bende öyle Jess'
Başımdan öptü ardından lifi alarak biraz köpükledi bacaklarımın arasına geldiğinde birden nefes alamadım ve öksürerek kendime geldim. Güldü.
'İyi misin?'
'Evet, teşekkürler'
Lifi oraya bastırdı ve öyle kaldı kendimi kasıp bıraktım derin derin nefes alıyordum. Cazibesi beni benden alıyordu. Gülüp omzumdan öptü
'Sakin ol, ve nefes almaya çalış'
Güldü göğüsüne başımı koydum ve hafif yan dönüp sıkıca sarıldım.
'Temizleneceksin sanıyordum uyuyacaksın değil'
'Seni çok özledim Jamie'
Derin bir nefes alıp oda bana sarıldı bir süre sadece sarıldık o kadar. Pürüzlü göğüsüne burnumu sürttüm.
'Konuşmamız gerekiyor'
'Ne hakkında?'
'Küs olduğumuzda geçen süre hakkında'
'Ah evet konuşacak çok şey var Jessica, sana o sevdiğin çaydan yapıyım mı? Oturarak konuşuruz. Burası uygun değil'
'Biliyormusun, mükemmel olur'
Ona baktım gülümsedi ve burnumdan öptü.
'Sen beni yaladınya, camdan atla desen atlayacak durumdayım'
'Bu kadar zevk alacağını bilseydim daha önceden yapardım'
'Tanrım nasıl zevk almam, delirecektim ve sanırım, bu hayatımdaki en iyisiydi'
'Yani başkalarıda oldu?'
'Şey...'
'Tamam yeter'
'Kızma'
'Kızmadım, sadece düşünerek kendimi üzmek istemiyorum, lütfen, bana çay yapar mısın?'
Başını salladı ikimizde kalktık ve kurulandık. Evet daha fazla kendimi üzmeyecek ve bu muhteşem anın tadını çıkaracaktım. Banyoda yanıma yaklaştı ve yanağımdan öptü.
'Paul o şeylerden aldı, kullanırsın'
'Paul ney aldı?'
'O adını bilmediğim şeylerden takıyorsun ya'
Güldüm ardından aniden ciddileştim. Ne?
'Paul mü aldı!?'
'Evet seni gönderemezdim'
'Aman Tanrım Jamie, nasıl bakacağım şimdi onun yüzüne'
'Bakmak zorunda değilsin Paul zaten kimseyle konuşmaz, sen ilksin haberin olsun,'
'Neden konuşmuyor?'
'Bilmem, evdeykende sadece benimle ve ailemle konuşur, insanları seviyor ama iletişimde bulunmayı sevmiyor, tabii ne istersen yapar orası ayrı, o çok iyi biri'
'Onu sevdim,'
Gülümsedi, birlikte odaya gittik bana poşeti uzattı ve hızla giyindi. Gerçekten bunu Paul aldığına ve ne zaman aldığına inanamıyordum. Utanç vericiydi. Diğer taraftan ikimiz hiç konuşmamıştık ki benimle konuşuyor tabiri buysa kim bilir diğerlerine nasıl davranıyordu. Aklımdaki soruları bir kenara sıyırdım.
'Çıkabilir misin?'
'Ah şey tabii, ben çayını koyacağım mutfağa gelirsin olur mu'
Başımı salladım. Gülümsedi ve dışarı çıktı. Hemen giyinip o şeylerden taktım bundan hiç kullanmamıştım. Aynada saçımı düzelttim ve kan içinde olan yatağa bakıp gözlerimi yumdum. Hızla odayı terk ettim gördükçe utanıyordum. Jamie tam anlamıyla her şeyimi biliyordu. Koşarak aşağı indim ama mutfağa gitmeden önce Paul'e teşekkür etmek istedim. Salondaydı, camın önüne dikilmiş ellerini cebine sokmuş camdan dışarıyı izliyordu. Arkasından yaklaştım ve elimi omzuna koydum hemen ellerini çıkardı ve başıyla selam verdi.
'Bayan Carter, sizi görmedim efendim'
'Sorun yok, şey ben sana teşekkür etmek istedim'
'Ne için?'
Sahi Jessica söylesene ne için?
'Tüm her şey için, uğraşıp aldıkların için, yardımların için...'
Demekle yetindim çünkü gerçektende öyleydi bana kıyafetleri de o almıştı Jamie ayak işlerini ona yaptırıyordu.
'Ne demek efendim, bunun için buradayım'
'Olsun yine de teşekkür ederim, izin verirsen bir şey sorabilir miyim?'
'Tabii ki'
'Jamie fazla kimseyle konuşmadığını söyledi, neden?'
Eski bir anısını hatırlamışçasına güldü, ama sevinçten olmadığına emindim. Yüzüne buruk bir acı büründü.
'Önemli bir nedeni yok, efendim'
'Tamam, ama yine de anlatmak istersen ben buradayım'
Başımı omzuna koydum derin bir nefes aldı artık Jamie'nin yanına gitsem iyi olacaktı sanırım, o sırada Jamie gelmem için bağırdı.
'Gitseniz iyi olacak, o bekletilmekten nefret eder'
'Onu uzun süredir tanıyorsun değil mi?'
'Evet, efendim'
'Kaç yıl oldu?'
'Çocukluğundan beri onu tanıyorum, tabii o bunu bilmiyor lütfen sizde söylemeyin'
'Merak etme, söylemem'
Sırtını sıvazladım ve gülümsedim, yanakları kızarmıştı güldüm
'Teşekkürler Paul'
'Önemsiz, Bayan Carter'
Gülümseyip Jamie'nin yanıma gittim ve arkasından beline sıkıca sarıldım yanağımı kaslı sırtına dayarken içimde yine kelebekler uçuşuyordu. Başını geriye kastı ve bana dönüp elini yanağıma koydu.
'Bir daha bu kadar geç kalma'
'Özür dilerim, Paul'e teşekkür ediyordum'
'Tamam, sana kızmadım'
Yanağımdan öptü gülümsemiyordu. Eski sert Jamie olmayacaktı umarım. Elimi yanağına koyup onu kendime çektim birbirimize yaklaştık dudağıma baktı
'Eğer beni bir daha böyle kendine çekersen seni sertçe beceririm'
'Hoşuna gitmediğini mi söylüyorsun?'
'Hayır, sana dayanamadığımı söylüyorum'
Onu tekrar sertçe çektim ve fısıldadım
'Yap öyleyse'

+40 vote +25 yorum sizi çok seviyorum umarım beğenmişsinizdir ve umarım biraz uzun olmuştur teşekkürler 💕😊

Deli (+18)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!