'İlkin benim

6.9K 357 61
                  

***

Eve gidince Jiminden büyük azar ve dayak yiyeceğimden emindim.
Çünki sabahtan beri 100 kere falan aramıştı ama hiçbirini açmamıştım.Çünki şuan ona nasıl bir yalan uyduracağımı bilemiyordum.Jungkook'a bugün onda kalmaya mecbur olduğumu söyledikten sonra gülerek yanağımdan makas aldı ve hiç bir sorunun olmadığını ,onunla kala bileceğimi söyledi.Ahhh ne kadarda hoş bir adam.Her neyse.

Jeon ikimizede kahve hazırlamak için yanımdan ayrılmıştı ve ben şuan terasta oturup dışarıyı izliyordum.Yaklaşık 5 dakikadan sonra Jeon elinde 2 tane kahve fincanı ile yanıma oturdu ve birini bana uzatdı.Kahveyi içmeye başlayacakken

"Taehyung eğer zorluk çekiyorsan sana yardım ede bilirim" dedi.

Kahve boğazımda kaldı ve bir kaç kez öksürdükten sonra yüzüne bakarak

"Hayır bay Jeon teşekkür ederim ,sizinle borcumu kapata bilmek için birlikte oldum yardımınıza ihtiyacım yok"dedim.

Salaktım.Ona maddi durumum hakkında hiçbirşey söylememem gerekiyordu.Ama söylemiştim ve artık herşey için çok geçti.Bunu bana kötü niyetle söylemediğini kesinlikle biliyordum fakat yinede yardıma muhtac birisi gibi gözükmek istemiyordum.

"Ahhh Taehyung beni yanlış anlama sakın ,sadece çalışabileceğin bir işten bahs ediyordum.Part time olarak çalışabilirsin ,bunu söylemeye çalışıyordum" dedi ve elindeki kahveni cam masanın üstüne bıraktı.

"Biliyorum bay Jeon ama cidden gerek yok".

"Peki sen bilirsin ,ayrıca bana bay demeyi kes hiç haz etmiyorum".

Güldüm "peki o halde sana hyung demeliyim sanırım? Bu arada kaç yaşındasın?".

"29 ,29 yaşındayım Taehyung".

Şaşırmıştım.Yaşıdım gibi hatta benden daha genç gözüken bu adamın nasıl olurda 29 yaşı olabilirdi anlayamıyordum ama pekte kafaya takmadım ve "benden tam 10 yaş büyüksün hyung ,ben 19 yaşındayım.Ama sen kesinlikle yaşını vermiyosun çok gençsin".

Güldü ,tavşan dişleri alt dudağını ezecek kadar güldü ve saçlarımı karıştırıp "teşekkür ederim"dedi.

"Taehyung eğer uyumak istiyorsan söyle bana ,seni uykundan etmek istemem ,hem malum bugün yoruldun"

Sonda kullandığı çapkın bakışlarından ne demek istediğini anlamıştım.

"Ahh hayır hyung uykum yok zaten ben geç uyuyorum".

"Peki o halde ,seninle birşey konuşmak istiyorum".

***

"Bak Taehyung biz seninle birlikte olduk ,ilkin benim ve seni kullanıp atacağımı düşünüyorsan öncelikle bunu kafandan sil.Ben asla öyle birisi değilim ,sana söylediğim gibi seni gördüğümde cidden etkilendim".

Utanmıştım.Hatta o kadar utanmıştımki yanaklarımın al al olduğuna emindim ,zaten Jeon'da anlamış olacakki bana "utanma güzelim"dedi.Hem söylediği şeyler ,hem de güzelim kelimesi cidden beni yerin dibine sokmuştu.

"Bak ,eğer başın sıkışırsa ,bir şeylere ihtiyacın olursa sakın ama sakın çekinme bir telefonunla bütün isteklerini yerine getire bilirim"dedi.

"Hyung çok teşekkür ederim gerçekten.Sen çok iyi birisin ,bana yaptığın iş teklifi içinde teşekkür ederim ve evet eğer başım sıkışırsa ilk geleceğim kapı sensin"dedim ve gülümsedim.Oda bana baktı ve gülerek yanağımdan makas aldı.

***

Oy vermeyi unutmayın pls ,muahh 💋

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Oy vermeyi unutmayın pls ,muahh 💋

Lap Dance / TaekookHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin