Minulý díl:

Pravé prso hnětl přes podprsenku a to levé lehce obsypával motýlími polibky. Tiše jsem vzdychala a sem tam se i zavrtěla. "Nadzvedni se trošku," zašeptal a já tak udělala. Tričko mi přetáhl přes hlavu a rovnou mi rozepl podprsenku.

Obojí odhodil někam do tajů pokoje a já si znovu lehla. Když se věnoval mým prsům, pomalu jsem se začala ztrácet.

________________________

Ležela jsem pod ním nahá, zatím co on na sobě měl ještě kalhoty. Hladil mě všude po těle a já mu zamotávala prsty do vlasů. Byl tak něžný.

"Opravdu to chceš?" šeptl a dál obsypával mé břicho jemnými polibky. Pouze jsem přikývla a nehty zarývala do prostěradla. Svými rty zakotvil na mém nejcitlivějším místě.

Zaklonila jsem hlavu a skousla si spodní ret. Byl to blažený pocit. Najednou jako kdybych se vytratila z reality. Vznášela jsem se a nechtěla se vrátit zpátky.

Když už jsem byla při smyslech, Liam se nade mnou tyčil s očekáváním v očích. Opět jsem přikývla a za okamžik cítila, jak do mě proniká. 

Chvilku počkal, až si zvyknu, pak se začal pomalu hýbat. Chytla jsem se ho za ramena a zakonila hlavu. Po pokoji se rozléhaly naše vzdechy. Některé bylý hlasité, jiné jenom vydechnutí.

Na Liamovém čele jsem zaregistrovala malé kapičky potu. Pohladila jsem ho po tváři a usmála se. Úsměv mi oplatil a přirazil tak silně, že jsem se opět dostala na vrchol.

Prohla jsem se v zádech a vykřikla. Liam mě následoval po dalších třech přírazech. Svalil se na mě a zrychleně dýchal. Já na tom nebyla o nic lépe, zvlášť, když na mně ležel.

Jenom jsme tam mlčky leželi, já ho vískala ve vlasech a on mi pusinkoval prsa. Odtáhl se a podíval se mi do očí. "Jak ti je?" šeptl. "Báječně," skousla jsem si spodní ret.

"To jsem rád," usmál se a políbil mě na nos. Poté ze mě vyšel, načež jsem se na protest zamračila, a šel vyhodit kondom. On měl kondom? 

Podepřela jsem se na loktech a sledovala jeho dokonalou postavu. Pohyboval se po pokoji tak ladně, jako by se vznášel. Sakra, jsem v tom až po uši...

Pomyslela jsem si. Zmizel v koupelně a pak jsm zaslechla, jak pouští vodu. Lehla jsem si zpátky a zadívala se do stropu.

Z přemýšlení mě vytrhl Liam, který se tyčil nade mnou. "Jsi přítomná?" zašklebil se. Jenom jsem zakroutila hlavou a škleb mu vrátila.

"Pojď, půjdeme se vykoupat," postavil se a podal mi ruku, kterou jsem přijala. Vana už byla plná a v místnosti voněla vanilková pěna do vody. 

Sedla jsem si, opřela se a čekala, až se Liam přidá. Dlouho jsem nečekala, a už seděl přede mnou. Natáhl se pro houbu, mýdlo a houbu namydlil. Párkrát ji zmáčkl, mýdlo odložil a začal mě umývat.

Potutleně jsem se usmívala a sledovala ho. "Otoč se," nařídil mi šeptem. Učinla jsem tak a otočila se k němu zády. Vlasy mi přehodil přes levé rameno a začal mi umývat záda.

Bylo to hrozně přijemné - dlouho mi nikdo záda neumýval. Pěnu pak smyl vodou. Položil ruku na mé břicho a přitáhl mě k němu. Namočil houbu, nasměroval ji nad můj hrudník a zmáčkl ji.

Dělal to tak dlouho, dokud jsem nebyla čistá. Políbil mě na krk a já hlavu naklonila ještě víc, aby měl lepší přístup. Jeho ruka zabloudila k mému rozkroku a začal mě dráždit.

Chytila jsem se vany a pořádně se o něj opřela. Zajel do mě dvěma prsty a já se prohla v zádech. Uspokojoval mě tam dole, krk mi obsypával polibky a levou rukou se věnoval mým prsům.

Netrvalo dlouho a já se už po třetí vznášela. Tím, že jsem dýchala s otevřenou pusou, jsem měla sucho v krku. Pravidelným dýcháním jsem se snažila uklidnit, ale bylo to houby platné, když s těmi prsty nepřestával.

"Chceš mě zabít?" vydechla jsem. "Ne, to bych si nedovolil," zašeptal, "jen se mi líbí pohled na tebe, když máš orgazmus," skousl mi ušní lalůček a vše se opakovalo.

****

Probudila jsem se a v posteli byla sama. Venku panovala tma. Sedla jsem si a protřela si oči. Vstala jsem, natáhla na sebe župan a šla dolů.

Liam byl v obýváku a díval se na televizi. Sedla jsem si k němu a opřela se o něj, avšak žádná reakce. Nechápavě jsem se odtáhla a podívala se na něj.

Hleděl do televize, ale ani nemrkl. Podívala jsem se na jeho hruď. Dýchal, tak co se děje? "Liame?" vyslovila jsem jeho jméno. "Liame," pohladila jsem ho po paži, ale nic.

"No tak, Liame, co je s tebou?" zatřepala jsem s ním, ale žádná odezva. "Nic s ním není, jen je trošku pod vlivem," ozvalo se za mnou. Lelkla jsem se a otočila se.

Přede mnou stál nějaký chlap, kterého jsem neznala. "Jsem Serdick." Oh, ne!

Tak trošku úchylný díl :D Doufám, že se líbilo a budete komentovat i hlasovat :) Jinak, Sedrick je na fotce ;) Luv ya guyzz ♥♥

TessMalik xx

Secret Love (CZ Fan Fiction!)Přečti si tento příběh ZDARMA!