Güzel Bir Gün

30 3 69
                  

Selammm. Upuuzuuun bir aradan sonra geldim. Biliyorum fazla beklettim özür dilerim. Ama diğerlerine göre biraz uzun bölümle geldim ki kendimi affettirebileyim.

Buraya benim dinlemeyi çok ama çok sevdiğim bir şarkıyı bırakıyorum. Dinlemenizi öneririm. Buray'ın şarkısını çok güzel şekilde söylemiş. Bir dahaki bölümde istediğiniz şarkı varsa buraya yazabilirsiniz. Diğer bölümde onu koyarım. Ayrıca şarkıda söylediği gibi sevme beni senin sevmelerine kalmadım  şunu unutmayın ki biz kimsenin sevgisine kalmadık biz bize yeteriz. Söylemek istedim. İçimden geldi.

Arkadaşlar yazmak gerçekten çok zor. Bu bölümü yazmak için çok uğraştım. Bu kadar emeklerimin karşılığı olarak bana beğeni ve yorumlarınızı çok görmeyin lütfen. Benim için attığınız yorumlar fazlasıyla değerli.

İyi okumalar canlarım :)

Arabaya bindik bineli konuşmuyorduk. Bende bu sessizliği bozmak için radyodan şarkı açtım. Ve şansızlığıma hiç sevmediğim şarkı çıktı. Allahım ben neden bu kadar şansızdım? Başkaları açınca en sevdiği şarkı çıkar benim şansıma erik dalı çıktı. Gerçekten erik dalının tam sırasıydı. Sevdiğim şarkıyı bulana kadar değiştirdim ve sonunda çok sevdiğim bir şarkı çıktı. Şarkının sesini son sese getirdim. Arabada yüksek sesle şarkı dinlemeyi bir ben mi seviyordum ya? Kendimi övünmek gibi olmasın sesim biraz güzeldir. Bu yüzden şarkıya eşlik etmekten hiç çekinmedim.

"Ben senden bi adım öteye bile gidemem
Sevda bu başka bi şey diyemem Her sabah daha bi aşık uyanıyorum
Seviyorum, seviyorum doyamıyorum"

Bu şarkıyı söylerken hem göz teması kurup hem kelimeleri bastırarak söylüyordum ki Burak üstüne alınsın. Burak büyülenmişcesine bakıyordu. İlk kez yanında şarkı söylüyordum. Çocukluktan beri birlikte büyümüştük ama sesimin güzel olduğunu bilmesi için hiç böyle bir ortam olmamıştı.

"Sesinin bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum. Çok güzel söylüyorsun."

"Teşekkür ederim. Hadi sende söyle birlikte söyleyelim. Lütfen kırma beni. "

Burak hiç itiraz etmeden şarkı söylemeye başladı.

"Dünyada başka bi şey dilemem Ölsem ben senden vazgeçemem Aşkından bi yudum aldım duramıyorum
Seviyorum, seviyorum doyamıyorum"

Bu sefer de ben büyülenmişcesine bakıyordum. Sesi harikaydı ve bende ilk kez duyuyordum. Demiştim hiç böyle bir ortam olmamıştı diye.

"Harika söylüyorsun."

"Teşekkür ederim."

"Ayrıca söylediğin sözleri üstüme alıyorum. Ben karışmam."

Burak güldü, benim içim gitti. Sanki gülüşü dünyanın en güzel manzarasıydı. Uzun zaman sonra ilk kez bu kadar yakın davranıyordu. Gülüşleri çok içtendi. Bunu fazlasıyla hissettiriyordu. Taabi buda beni fazlasıyla mutlu ediyordu. Kendimi uzun süren savaşın sonuna zaferi kazanmış gibi hissediyordum. Umarım böyle de devam ederdik.

"Gece gece seni göresim geliyor
Olur olmaz gülesim geliyor
Öpe öpe öldüresim geliyor
Ordan burdan"

Seslerimizin uyumu o kadar güzeldi ki... Akla gelen ayrılmaz ikililer gibiydik. Tarif edemeyecek kadar çok mutluydum. Bu an gerçekten güzeldi. Hemde çok...

Burak'ın yanında kendimi çok güvende hissediyordum. Tam anlamıyla huzur kelimesinin tanımıydı onunla birlikte olmak.

"Keşke bi kalbim daha olsa
Biraz daha sevsem seni
Öyle aşığım öyle deli
Öyle senin yok evveli
Ben senden bi adım öteye bile gidemem"

Hadi Affet Artık Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin