yirmi beş

1.3K 87 13
                  

Imh kitabın sabit bir konusu yok kafama göre yaziyorum vallaha
Ben sıkılmadım şu ana kadar maşallah canıma

Ve ve ve 21k için teşekkürler gotunuzu ham yaparim🎊🎉🥵❤🤭🤠👍🤞🦋🦄⭐☝️🥰💖⭐😎🤲⚡✌☁️✌⭐😳🤠🎉👍🎊🤠

Kayra

"Süt alsana bana" dediğimde Demir sırıtıp,

"İsteseydin kendimi sağardım yavrum," dedi. Ona dil çıkardığımda gülerek yakınımızdaki markete girdi. Sırtımı sokak direğine yaslayıp ellerimi ceplerime yerleştirdim.

Deniz ortalıklarda yoktu. Biz de sıcaktan bunalınca dışarıya çıkmak istemiştik. Sıcak güneş tepemde parlarken şapkamı düzelttim. Çıkmadan önce ıslatmıştım ama çoktan kurumuştu bile.

Gözlerimi marketin giriş kapısına dikmişken yan sokaklardan gelen iniltili sesleri aldırmamaya çalıştım. Hadi ama! Eviniz yok muydu?

Daha fazla seslere dayanamayıp kulaklığımı çıkardığımda sarmaş dolaş olan şerefsiz kulaklığıma küfrettim. Hızlıca düğümlerini çözdüğümde telefona takıp birini kulağıma yerleştirdim. Diğerini de kulağıma takacakken tanıdık gelen sesle yerimde donmuştum.

"Sokaktayız,yapmah.." sonlara doğru inlemeye evrilen sesle kan beynime sıçramıştı. Yutkunup kulaklığımı çıkararak telefonla beraber cebime koydum. Sakince adımlarımı ara sokağa yönlendirdiğimde arkamdan gelen Demir'in sesini umursamadım.

Sokağın başına adım attığımda birkaç metre ötemdeki üstü başı dağılmış kişiyle dudağımı dişledim.

Nasıl tepki vereceğimi bilemiyordum.

ÇÜNKÜ APTAL ABLAM VE SİKİK HERİFİN TEKİ GÖZLERİMİN ÖNÜNDE ÖN SEVİŞME YAŞIYORDU!

"ABLAA!" çığlık vari tiz sesim sokakta yankılanırken sıçrayarak birbirinden ayrılan çift korkuyla bana baktı.

Ablamı boşverip,gelmeseydim az kalsın sokakta vereceği kişiye odaklandım. Çıplak kolları dövmelerle kaplı,kaşında piercing'i olan adamı incelerken ablam sinek gibi vızıldamaya başlamıştı bile.

"Kayra,yanlış a-" bana uzanan eline vurdum.

"Eh ne yanlış anlacağım paçoz! Gelmeseydim bu sokağın tavanı,duvarları neye şahit olacaktı kim bilir." dediğimde ablam bir tane yapıştırmıştı.

"Sus be terbiyesiz!"

"Kızım evin yurdun yok mu s-"

"Peri,ne oluyor bu kim?" kalın sesteki hafif sinir tınısı tırnaklarımı çıkarmama yeterken adam bana doğru bir adım atmıştı.

"Anana sor!" diye bağırdım.

"Seni-" sinirle bana atılan dana,bileğinden yakalandığında hepimiz canım manitama baktık. Dağ gibi yanımda dikilirken çene kaslarını belli edecek kadar gerilmiş sivri çenesi ile Küçük Kayra'yı harekete geçirmişti.

"Yavaş ol." dedi güzel sesli aşk bahçem.

Adam diğer elini Demir'e atıp yakasını kavrayarak dibine girdiğinde koca koca gözlerle onları izliyordum. En ufak hatada manitamın namusu giderdi.

Fısıltıyla bir iki cümle kurduğunda kulak kabartmama rağmen bir bok duyamamıştım.

"YETEE BE BIRAKIN BİRBİRİNİZİ" drama queen ablam ağırlığını ortaya koyduğunda itişerek ayrılan Demir ve torbacı olduğunu tahmin ettiğim adam üzerlerini düzelttiler.

Demir yanıma geldiğinde adama baktım. "Sen torbacı olan mısın?" dediğimde ablam,

"Ne demek bu salak?" diye kızdı. "Sanki başka sevgilim var." deyip denyus sevgilisinin koluna girdi.

"Ha bula bula torbacı buldun yani." dediğimde şeytani sırıtması yüzüne yayıldı.

"En azından iki tane değil." deyip gözleri yanıma kaydığında çenem düşmüştü.

"Ne diyorsun bayan?!" dedim.

"Anladığın şeyi neden tekrar söyleyeyim." dedi ve yanıma yaklaştı. "Sen,Demir,Deniz... Kanka ayağı göt ayağını duymuştum ama,bir alana ikincisi bedava kampanyasına da denk geleni duymamıştım."

Son sözlere doğru kararan gözlerimle geriye düştüğümde bilincim kapanmadan önce ablamın şeytani kahkahasını,Demir'in endişeli sesini duymuştum.

Hapla mı,halatla mı?

**
Ya bölümü yazarken tanıdıklık hissi gitmedi benzerini yazdım mı acaba aq

HIYAR [bxbxb]Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin