✓ HİSLER TECRÜBELERDEN DOĞAR

45.4K 1.7K 4.4K
                  

"BÖLÜM 1"

"BÖLÜM 1"

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

UYARI ‼️

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.


UYARI ‼️

✍️Kitapta birden fazla tetikleyici unsur bulunmaktadır. 18 yaş altı ve çeşitli hassasiyette sahip kişilerin dikkatli okuması tavsiye edilir.

✍️ Kitaptaki kişiler, mekanlar ve sözü edilen düzen vs. hepsi hayal ürünüdür.

✍️ Hiçbir şekilde davranışları örnek almayınız.

DipNot: Kitap düzenlenmeye alınmıştır arkadaşlar. Yayından kaldırıp o şekilde düzenleme yapacaktım ama Watty2023 yarışmasına katıldığım için yayından kaldıramıyorum. Lütfen, bu kısmı dikkatli okuyun. KİTAP BAŞTAN SAVMA YAZILMAMIŞTIR. Her ayrıntısıyla tek tek ilgilendim. Yayınlanan bölümlerin hepsi taslaktır. Ve ben yavaş yavaş düzenlediğim için bir sonraki bölümle bir önceki bölüm arasında farklılık olabilir. Bu tamamen sıra sıra gitmemden kaynaklanıyor. Lütfen, yaptığınız bir yorumun nelere mâl olacağını düşünerek yapın. Yazarlık benim hayalim ve biri sizin en büyük hayalinizi baltalayacak bir şey söyleseydi hoş olur muydu? Kitap elbette kusursuz değil ve hatalarla dolu. Bunu bilerek başlayın.KAOS SERİSİ:

1. Kitap: ATEŞ ORDUSU
2. Kitap: KAN VE HANÇER

Maral...

Denize uzanan patikaya sapınca durdum. Bu patika, ince bir kıyı şeridi boyunca uzanıyor, etrafındaki kalabalık ağaç kümelerini denize paralel uzatacak şekilde tek hat üzerinde genişlemesini sağlıyordu. Uzun zamandan beri insanların kullandığı bu patika aslında sadece yazları insan ayağının değdiği bir toprağa sahip oluyordu.

Kasaba halkı arasında Sessiz Ölüm olarak adlandırılan bu ormana çocuklar kendi çapında çok daha hoş bir isim kullanıyordu. Uysal Kızlar. Arada buraya gelir ve Uysal Kızları dinlerdim. Bana anlattıkları bir şey olmuyordu. Oturup sessizce birbirimize kulak veriyorduk sadece.

ATEŞ ORDUSU | DÜZENLENİYORHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin