on dokuz

2.3K 132 52
                  

Kayra

"Nereye gidiyoruz?" dedim beni sürükleyen Muarrem'e.

"İki arkadaşının da bizi bulamayacağı bir yere."

"Niye?" dediğimde bana 'mal mısın' der gibi baktı.

"Geçen şu sürede başıma gelmeyen kalmadığı için olabilir mi? İki kelime edeceğim diye başıma su döktüler,çantama ketçap doldurdular ve beni havuza ittiler,yüzme bilmeme rağmen." dedikleriyle ona hak verircesine dudaklarımı büzdüm. Ama sonra onu kurtarmışlardı,nankör Mörım bunu söylemedi tabii.

Ve bunların hepsini yapmışlardı. Onlara kızdığımda ise bana yavşadığını ve bana kimsenin yavşayamayacağını söylemişlerdi.  Bunun yanında Muarrem hiç pes etmemiş ve sürekli benimle konuşmaya çalışmıştı.

"Ee ne söyleyeceksin?" dedim kuytu köşedeki duvara yaslanıp.

"Kayra," deyip ensesini kaşıdı.

"Ben sanırım senden ho-" derken kafasına yediği çantayla üzerime doğru sendeledi. Yaklaşan yüzlerimiz yüzünden başımı duvara yasladım.

"Hoop" diye ortama giriş yapan Demirle gözlerimi devirdim.

"SEN NE HO NE HO OROSPU ÇOCUĞU UZAKLAŞ HEMEN KAYRAMDAN" diye bağırdı Deniz.

"Ne oluyor ya yine?!" dedi sinirle Muarrem.

"Asıl sana ne oluyor?" Demir gerdanını tamamen ortaya seren bir tişört giydiği için gözlerimi birkaç saniye ondan çekemedim.

"Sizi ne ilgilendirir amına koyayım."

"Sane ne?" dedi Deniz.

Çocuk gibilerdi. Onlara çaktırmadan sıvışıp oradan ayrıldığımda seslerini hâlâ duyuyordum. Aralarındaki güç gösterisinin benim üzerimden devam etmesini istemiyordum. Gerçi bunu yapmazlardı aptal sevgililerim.

Açık belime vuran rüzgarla titreyip cropumu çekiştirdim. Hırkamı alsam iyi olacaktı.

**

Hoca bizi rahat bırakmaya karar verdiğinde nefesimi verip bez çantamı omzuma attım. Yorgundum ve eve gidip uyumak istiyordum.

Fakülteden çıktığımda kapının yanında bekleyen Demirle karşılaştım. Beni fark ettiğinde yerinde doğrulmuştu. Yanına gidip dibinde bittiğimde korkusuzca yanağımı öpüp elini belime koydu.

Bazı anlar öyle bir nimetti ki bizim için. Özgür olduğumuzu iliğimize kadar hissedip içimizdeki sevgiyi büyük bir patlama ile veriyorduk. Sonrası hep hüsrandı ama daha başındayken sonunu düşünmek istemedim.

Ona gülümsediğimde karşılık verdi.

"Hadi gidelin güzelim." ve kulağıma yaklaşarak devam etti. "Bu aptal varlıkların bakışlarına daha fazla katlanmak istemiyorum."

"Gidelim." dedikten sonra motoruna bindik. Ellerimi beline koyduğumda,
"Sarıl." dedi.

Sözünü dinleyip kollarımı sardım ona,kokusu burnuma nüfuz ederken gözlerimi kapattım. Motoru çalıştırdı ve yüzüme vuran esintiyle evimize gitmeye başladık.

Rüzgarın uğultusu ve başımı yasladığım yerden gelen çarpıntılar dışında pek bir şey duymazken,boşverdim. Bir şeyleri duymak,görmek,bilmek istemedim. Sadece sevdiğim insanlara kocaman sarılıp,gülmek istedim. Yaşadığımı iliğime kadar hissetmek ve ellerimin heyecandan titremesini istedim.

Seviyordum ve bazı insanlar buna asla engel olamayacaktı. Ben izin vermezdim. Benim gücüm yetmezse bile arkamda duran dağları devirmek zor olurdu.

İyice duygusallaştığımı fark edince tüm anı bozup kafamı kaldırdım. Çok geçmeden duran motorla kaskını çıkaran Demir ile birlikte indik.

"Deniz evde mi?" dediğim sırada Demir cebinden anahtarı çıkarmış ve kapıyı açmıştı.

"Evet,yatıyordur şimdi ayı." deyip sırıttı.

Başımı sallayıp arkasından ilerlerken Demir Deniz'in odasına girdi. Üzerindekileri savurarak çıkardığında 'gerizekalı'diye mırıldandım.

"Hani uyuyacaktın pezevenk" deyip Denizin yanına atladı.

"Uyku tutmadı." dedi. Gözleri bana kayarken çantamı yere bırakıp hırkamı çıkardım. Onların yanına ilerleyip aniden üstlerine atladım.

"Benim uykum var. Beraber uyuyalım mı?" dediğimde ikisi de seve seve onayladı. 

Demir ellerini belime sararken Deniz kollarını iyice uzatıp Demir'e dokundu. Demir Deniz'in elini tuttu ve hafifçe okşadı.
Aralarında yatarken sıcak bedenlerinin verdiği mayışık hisle gözlerimi kapattım.

"Sizi seviyorum." dedi Deniz fısıldayarak.

"Ben de." dedim.

"Eyvallah." Demirle kıkırdadık. Aptal.


**
Final
Şaka şaka KWJWŞDNEŞDL

Of fena duygusal bir bölüm oldu çünkü ilişkileri sadece seks üzerine kurulı,birazda duygularını az çok görün istedim

bayss

HIYAR [bxbxb]Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin