*Amelia ile devam ediyoruz canlar! ♡ Seviliyorsunuz ve zevkli okumalar dilerim! ♡ Bize yeni katılan okuyucularıma da kocaman merhabaaa!

Esmerim, doğum günün kutlu olsun x Ayrıca beni "Hadi paylaş!" diye delirten değerli insanlara teşekkür ederim!*

Hışımla çarparak kapattığım kapıya sırtımı yasladım. Gözyaşlarım ardı ardına yanaklarımdan süzülmeye başlayınca hıçkırmamak için elimle ağzımı kapattım. Soğuktan dolayı çok üşümüştüm fakat günün en berbat olayı bu değildi. Kim okulun ilk gününden kendine düşman edinebilirdi ki? Ardından da tüm okula rezil olmayı başarmak ise daha da sinir bozucu ve utanç verici.

Üzerimdeki ıslak giysileri çıkarttığımda aklıma kapıyı kilitlemek geldi. Hızla anahtarı çevirip bedenimi suyun altına attım. Başlarda soğuk olan su bile bedenimden daha sıcaktı. Sonralarında kendimi resmen haşlamaya ve berbat günümü bir kez daha gözden geçirmeye karar verdim. Buraya gelene kadar tüm yol unutmaya çalışıp başaramamıştım. Bu yüzden düşünüp onu nasıl sinirlendirdiğimi bulmak daha iyi bir fikirdi sanırım.

Saçlarım ile yüzümden damlayan sular ve gözyaşlarım birbirine karışırken zihnimdeki düşüncelerde onlardan farksızdı. Her şey birbirine giriyordu. İlk başta okul iyi gidiyordu. Bana uzaylı görmüş gibi bakan öğrencilerin dışında. Tüm gün Jared ve Lisa yanımda gezdiler. O anda Penny ile Lisa'nın aynı kişi olduklarını fark etmiştim. Sınıftan birkaç arkadaş bile edinmeye çalışmıştım ama bana karşı o kadar mesafeliydiler ki... Bu nedenle arkadaş edinememiştim. Birkaç derse girdikten sonra öğle arası olmadan önceki son derste Jared beni sınıfımdan almış ve müdürün odasına götürmüştü.

Koskoca bir aydan sonra ailemi ve en iyi arkadaşlarımı görmek... Tarif edilemez.

Herkese sıkıca sarılıp onlarla ağlamıştık. Ailem ve arkadaşlarımla müdürün odasındayken bana sordukları sorulara tüm gece Jared ile çalıştığımız gibi düzgün ve şüphe uyandırmayan cevaplar vermiştim. Bunu yapma nedenim ise odadan ayrılmak yerine bakışları ile beni uyaran Jared'ın ta kendisiydi. Annemin "Eee? Alışabildin mi okuluna?" sorusuna tam ağzımı açıp "Okul mu? Bir aydır buradayım mı sanıyorsun? Ne olur beni evime, eski okuluma geri götürün. Lütfen!" diye bağırıyorken Jared başını hafifçe başını öne eğip kaşlarını kaldırarak Sıkıyorsa provamızın dışında bir cevap ver derce bakınca açtığım ağzımı kapattım. Sahte bir gülümseme ile "Alıştım gibi. Ama bilirsiniz. Bu işler hiç kolay değildir. Alışma süreci biraz zaman alabilir." dedim. Jared ise tatmin olmuşçasına gülümsedi.

Annem, babam, biricik kuzucuğum Melina, kardeş diyebileceğim Tesa ve Bella ile öğle yemeğine çıktığımızda Jared'ın gizlice peşimizden geldiğini restoranda lavaboya gideceğim an fark etmiştim. Ona burada ne aradığını sorduğumda gülüp "Seni gerçekten yalnız bırakacağımı mı sandın? Kaçman için iyi bir fırsatın vardı ama ben senin gölgen iken fırsatını yok edebiliyorum." demişti. Uzun ve içten kahkahalarla geçen lezzetli yemeğin sonunda mecburen okula dönmüştüm. Geri dönüş yolunca Bella neden mesajlarını cevaplamadığını sorduğunda cevap veremedim. Oysa Jared ile bunu da çalışmıştık. Annem benim yerime cevap verip bu okulda telefonun yasak olduğunu söylediğinde bende hemen derslerin zor, ödevlerin ise çok olduğunu ekleyip zaman bulamadığımı hatta bazen telefonum olduğunu bile unuttuğumu abarta abarta söyledim. Tesa ise acı acı gülerken ezik olduğumu söyledi.

Ve işte günümü berbat eden olay oldu. Okula dönüp öğleden sonraki derslere girmeye başladım. Yemekten geç döndüğümden derse de biraz geç girdim. Sınıfın en havalısı olupta okulun en havalısı olmayan bir kız ise kıkırdayarak "Kim bilir kimlerle ne yaptı da gecikti? Saçı dağılmış." dediğinde birkaç kişi güldü. Tesa, okula girdiğimizde şakasına saçlarımı dağıtmıştı. Diğerleri ise korkak bakışlarını bende dolaştırdı. "Öyle biri değilim ben." yanıtını verip yerime oturmak için hamle yaptım. Ders sonu ise aynı kız -adı sanırım Kylie- karşımda durup "Söylesene bir aydır okulda yoksun ve bu süreden sonra okula Jared gibi okulun en havalısının arabasında geliyorsun. Tüm gün okulun en havalı iki insanı ile geziyorsun. Nesin sen? Büyücü filan mı? Çünkü güzel biri olmadığın kesinlikle ortada." dedi. Sessiz kalmak yerine "Ben bir şey yapmadım. Ayrıca erkeklerle sürtüp gezenlerden de değilim. Yine de düşünceni paylaştığın için teşekkürler." dedim.

Eksik KaranlıkBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!