dört

8.3K 393 182
                  

Kayra

Elimdeki kolamla odama girip kapıyı kapattım. Can sıkıntısından kendimi sikecektim yakında.

Yatağıma atladığımda kolamdan birkaç damla dökülmüştü umursamadan telefonumu açtım. Gelen bildirimleri kontrol ederken kolamı bitirdiğimde bardağı masaya bıraktım.

Telefonumu da kapattığımda ofladım. Yapacak hiçbir şey yoktu resmen. Deniz ve Demir'in dersi olduğu için evde değillerdi. Sessizlik beni boğarken günler önce gelen kargom aklıma geldiğinde gülümseyip yataktan sarktım.

Altındaki kutuyu çıkarıp doğrulduğumda evin boş olması işime yarayacağı için bugün ilk kez mutlu oldum.

Paketi yırtarak açtığımda patpatlı boşedini özenle çıkardım. Sonra onu patır patır patlatacaktım.

Elime aldığım yeşil dildoma garip bakışlar attım. Yönelimimi hâlâ bilmiyordum,deneyip görecektik. Porno falan izleyen birisi olmadığım için dildoya kalmıştım.

Evdeki sağır edici sessizlikle dizlerimin üstünde yükselip pantolonumla beraber boxerımı indirdim. Dezenfekte falan etmemiştim umarım korona falan kapmazdım. Manşetlere koronayı götten yiyen ilk insan olarak yansımak hoş olmazdı.

Elime döktüğüm kayganlaştırıcıyla parmaklarım deliğimi buldu. Bunu kendim yapmak garipti. Parmaklarım içimde kayarken derin bir inleme bıraktım. İncecik parmaklarım boru etkisi yaratmış,canımı yakıyordu. Birkaç dakika oyalanıp çıkardım. Dildoya biraz sürüp kendime sabitlediğimde derin bir nefes aldım. Parmaklarım bile inanılmaz bir acı verirken bu belamı sikerdi bence.

Tam içime ittirecekken açılan kapıyla çığlık attıp yere düştüm.

"Hassiktir,hıyar mı lan o?!" diyen Deniz ile küfrettim. O aşırı sessiz bir şekilde hareket eden birisiydi,bunu unuttuğum için kendime de sövdüm.

"Çık çabuk dışarı!" diye bağırdığımda üzerimdeki bakışlarını çekip kapıyı sertçe kapattı.

Nefes nefese yere serilmiş bedenimi kaldırıp dildoyu ayağımla yatağımın altına ittim. Pantolonumu çekerken boy aynamdan kırmızının tonlarını deneyen yüzümü gördüm.

İlk deneyimim rezaletle sonuçlanmıştı...

Deniz*

Deniz*

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.
HIYAR [bxbxb]Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin