YASAL ESASLAR

3.3K 93 26
                  

Wattys'e katılmak için en az 13 yaşında olmanız gerekmektedir. 18 yaşından küçükseniz ve hikayeniz bir ödül kazanırsa, ödülünüzü alabilmeniz için ailenizden ya da yasal vasinizden yazılı bir izin gerekecektir.

Wattys'e başvurarak; sizin tarafınızdan yazılmış ve haklarının size ait olduğunu, orijinal  hikaye(ler) ile katıldığınızı kabul etmiş oluyorsunuz. Telif haklarını ya da başkalarının haklarını ihlal eden hikayeleri anında diskalifiye edeceğiz. Wattpad intihale ve telif hakkı ihlaline asla müsamaha göstermez.

Hikayeniz ile Wattys'e katılarak hikayenizin yarı final listesinde yer alması durumunda Wattys'in bitişini takip eden 1 yıl boyunca hikayenizi Wattpad'de tutmayı kabul etmiş olursunuz.

Wattpad, Wattys'e katıldığınız hikayenin %100 size ait olduğundan emin olmanızı ister. Yalnızca aşağıda belirtilen haklara sahibiz.

Hikayenizle Wattys'e başvurarak Wattpad'in (kalıcı ve ücretsiz olarak) bunları yapmasına izin vermiş oluyorsunuz:

- Wattys internet sitesinin açılış sayfasında %30'undan fazlasının olmaması kaydıyla hikayenizin bir bölümünü paylaşmak

- Hikayenizi, Wattys ile bağlantılı herhangi bir amaçla Wattpad platformlarında (internet sitesi ve mobil) ve Wattpad'in sosyal medya kanallarında (Facebook, Instagram, Twitter, vs.) öne çıkarmak

- Ödülü kabul ederek Wattpad'in kalıcı ve ücretsiz olarak bunları yapmasına izin vermiş bulunuyorsunuz:

          - Hem hikaye hem de Wattys için promosyon materyallerini oluşturmak ve dağıtmak için hikayeden önizlemeler almak; bunun için ayrıca izin verdiğinizi onaylamanız istenecektir.

          - Wattys internet sitesinin herhangi bir yerinde, bir bölümden fazla olmamak kaydıyla hikayeyi paylaşmak.

          - Hikayenizi Wattys ile bağlantılı herhangi bir amaçla Wattpad platformlarında (internet sitesi ve mobil) ve Wattpad'in sosyal medya kanallarında (Facebook, Instagram, Twitter, vs.) öne çıkarmak.

          - Wattys ile bağlantılı olan promosyonlar için adınızı ve resminizi kullanmak; bunun için ayrıca izin verdiğinizi onaylamanız istenecektir.

          - Buna bağlı olarak ortakların, Wattpad'in izni olan şeyleri yapmasına izin vermek.

2021 Watty ÖdülleriHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin