Merhaba...

Yeni bölüm bekliyorsunuzdur çünkü sınır çoktan doldu. Ben de daha ilk anda biliyordum; fakat her yazarın başına gelebilecek bir durum yaşıyor halihazırda her yazar gibi bundan nefret ediyorum.

Hikayenin kurgusunun yoğun olduğundan bahsetmiştim. Yoğunluk, benim bazı takıntılarımdan dolayı oluşuyor. Ve bu hikayedeki gizemler, fazla yoğun ve çözülmesi karışık. Aynı zamanda tıpkı bu hikaye gibi (gizem, yoğunluk bakımından) Angel Dispatch adında hikaye yazıyorum.

İkisini birden düşünmek, kendime vakit ayırmak, hem dersler hem dershaneyle ilgilenmek, fazla uğraştırıyor. Artık hikayenin devamında ne yapacağımı düşünerek uykuya dalıyorum ve son iki yıldır bu bende alışkanlık yaptı.

Bakıcı devam edecek. Şadece gelecek bölümün gereksiz olmamasını istiyorum; çünkü olaylara giriş yaparsam, finalin gelmesi kat ve kat hızlanmış olur.

Kadamı toplamak için kısa bir süre istiyorum sizden. Geri döneceğim. En çok korktuğum şey okuyucularımı kaybetmek. Teog dolayısıyla bu durumu çok yaşadım ve tekrar istemiyorum.

Döndüğüm gibi hepinizi yanımda istiyorum (fazla bencil oldu sbxbc)

Sizi seviyorum! Anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum ♥

Not: Önceki bölüme sadece 6 kişi yorum yapmış. Yorum yapmayanlar yaparsa bana moral olur.

Run To Death .:. JileyBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!