Mektup

628 77 122
                       

Herkese merhaba!!

Nasılsınız güzelliklerim umarım iyisinizdir :) 

Size muhteşem ağır dram içeren bir kesitle geldim.

Pembe Abajur'a Nefâset finalinden sonra kavuşuyoruz demiştim :)

Ayrıca gösterdiğiniz ilgi beni o kadar mutlu etti ki size anlatamam :) Twitter adresi olanlar #Pembeabajur Tag'i ile sevdiği repliği paylaşırsa ben de görür mutlu olurum.

Kısa kesiyorum ve keyifli okumalar diliyorum.

Ayrıca; "Oy vermeyi" unutmayalım ve "Satır arası yorumlarda" buluşalım :)

***************************

Diyar'dan sevdiğine mektup...

Sevgili sevgilim...

Şimdi internetten mektup nasıl yazılır araştırdım. Hayatımda hiç mektup yazmadım ayrıca kaba da bir adamım bilirsin. Ben sana olan aşkımı hep dile döktüm yazıya hiç dökmedim ve şimdi bunun vermiş olduğu acemilikle yazıyorum. Umarım okursun, okuyacağını biliyorum. Okuyup bir damla gözyaşını bu kâğıda akıtacağını, bana saydırıp söveceğini ama en sonunda göğsüne bastırıp yatağına kıvrılacağını da biliyorum.

Seni seviyorum güzel gözlüm. Dünyanın neresinde olursam olayım, ne kadar saat farkı geçerse geçsin bu değişmeyecek. Fikrimin ince gülü ağzımdan düşmeyen şarkım. Bilirsin sana hep bu şarkıyı çalar söylerdim ve sana döndüğümde yine söylicem. Söyleyeceğim. Şimdi kulağına ulaştı sesim ve sinirden ellerini kulaklarına götürdün bunu da bilirim.

Daha yeni geldim ama kokun hep burnumda be kızım. Tahammülüm şimdiden kalmadı ama kendime buraya senin ve ailem için geldiğimi hatırlatıyorum. İnşallah bu sabır sınavından başarılı çıkarım da sana kavuşurum.

Sevgili sevgilim, seni seviyorum. Benim herkese gözüm kördür bir tek seni görür, dilim herkese lâldır bir tek sana konuşur, herkese kalpsizim ama bu kalp bir tek sana atar bilirsin. Senin için her şeyden vazgeçtim kendimden de geçtim.

Beni affet, beni sev, senin için geri döneceğim.

Wattpad: Tutkuupetek

Twitter: Tutkuupetek

İnstagram: Tutkununhikayeleri

Pembe AbajurHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin