Özür, Açıklama Ya Da Her Neyse

134 6 3

Sonuna kadar okumak istemeyenler sadece son paragrafı okuyabilir.

Pekala, sanırım bunu yapmak zorundayım.

Yeniden merhaba hikayemi okuyan birkaç kişi! Tam 4 aydır buralarda değildim. Biliyorum, büyük bir sorumsuzluk. Evet biliyorum, kötü bir yazarım. Evet, birçok okuyucu kaybettiğimin de farkındayım. Lakin benim de kendimce "geçerli" sebeplerim vardı arkadaşlar. Bu sene son sınıftım, tabiri caizse tam bir "yarış atı" gibi sınava hazırlandım. Şükürler olsun ki o maraton bitti, sonuçlar açıklandı ve kurtulduk demek isterdim fakat daha önümde tercihler var. Gerçekten yaşamayan bilmez, çok zorlu bir süreç. Benimle aynı kaderi paylaşan herkese kolaylıklar diliyorum. 

Wattpad'e girmediğim dönemde 2.2K olmuşuz, ki bu da satırlarımın iki binden fazla beyne girmesi, iki bin kişiden fazla insanla oluşmuş sıcacık bir aile demek! Hala aktif olan tüm okuyucularıma teşekkür ediyorum, gidenlerin de canı sağ olsun. Kalanlar bizimdir diyerek yola devam etmek lazım ne de olsa.

Tercih dönemi 16 Temmuz'da sona eriyor bildiğiniz gibi. Ve ben 16 Temmuz günü on gün sürecek bir tatile çıkıyor olacağım. İstanbul'a döndüğüm gün yeni bölümü yayımlamayı düşünüyorum. Bu kadar bekletmenin bencilce olduğunu düşünüyor olabilirsiniz fakat benim de dinlenmeye ihtiyacım var arkadaşlar, umarım bu konuda anlayışlı olursunuz. 

He bir de siz bunu okuduğunuzda 5. bölüm part 1 silinmiş olacak. Zaten içime sinmeyen bir bölümdü, kurgusunda aksaklıklar olmuştu. Bu yüzden yeniden yazacağım ve kısmetse 27 Temmuz günü iki bölümü birden yayımlamayı düşünüyorum. 

Beni hala destekleyen ve iyi dileklerini eksik etmeyen dostlarıma teşekkür ediyorum. Sonraki bölüme kadar sağlıcakla kalın, lacivertinizin tonu hep en açığından olsun!

-queenofthefrozen

Sessiz Haykırış [Askıda]Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!