OPIS:

6.4K 328 47
                  

Utknęli razem w windzie. Asystentka i wnuk jej szefa.

Olivia jest asystentką prezesa dużej firmy. Kocha swoją pracę, poświęca jej całą siebie. Poza pracą ma faceta, ale łączy ich tylko seks i niezdrowy finansowy układ. Dziewczyna wmawia sobie, że jest szczęśliwa i ukrywa problemy pod wyuczonym przez lata uśmiechem.

Harry jest wnukiem i spadkobiercą rodziny Barretów. Trzydziestopięcioletni biznesmen wraca z długiej podróżny po świecie i postanawia pomóc dziadkowi w poszerzeniu działalności ich firmy. Na pozór niedostępny i oschły dla obcych mężczyzna zacina się w windzie z Olivią, która w krytycznej sytuacji pomaga mu w opanowaniu ataku paniki. Harry prosi ją, by zachowała to co się stało dla siebie, ale deklaruje, że ma u niej dług wdzięczności.

Między tą parą zaczyna niewyobrażalnie iskrzyć. Praca w biurze zamienia się w wielogodzinną wojnę na spojrzenia i próbę pohamowania pożądania. Ona przecież ma faceta, a Harry... też nie może pozwolić sobie na romans z asystentką ukochanego dziadka. Olivia prosi Harrego, by zatrudnił jej faceta, który od wielu miesięcy nie może znaleźć sensownej pracy. Honorowy mężczyzna zgadza się, ale bardzo szybko uświadamia sobie, że to był największy błąd jaki w życiu popełnił. Dociera do niego, że zatrudnił narcystycznego toksycznego i chorego z zazdrości faceta kobiety, do której poczuł więcej niż mu się wydawało.

Dyrektor generalnyPrzystań dla opowiadań. Odkryj teraz