Beni Yenen Çocuk

61 3 0
                         

Medyada Erin var.
Yemekhanede yeni gelen çocuğa bakarken İsabella'nın utanmasa çocuğun koluna gireceğini fark ettim. Erin baktığımı anlamış olacak ki
-Yeni gelmiş. Adı Adrian'mış. Hangi kurt olduğuda bilinmiyormuş.
-Hım...
-Yalnız çocuk yakışıklıymış.
Bunu söyleyen Lydia'ya çok kötü bakışlar fırlatılmışlı bile bizim erkeklerden. Bu bakışların anlamı çok açıktı "ne yani biz yakışıklı değil miyiz?" Tabi bende bizimkileri savunmak ve ona gıcıklığımı belli etmek ama yinede yakışıklı olduğunu düşündüğümü belli etmemek için konuşmaya başladım
-Bir kere hiçte yakışıklı değil. Kesinlikle size katılmıyorum. Sözüm meclisten dışarı eminim ki bence o bir betadır. Hatta en güçsüzündendir. Ki siz güçlüsünüz Erin ve Ariana. Hem güçlü olmasaydınız bile ben yine sizi severdim.

Marcus:

-Kızlar siz Caitlin'e bakmayın o çocuğa aşık olmamak için ve tabi ayrıca yakışıklı olduğunu kabul etmemek için küstahlığı tuttu yine. Değil mi Adam?

Diye Adam'ı dürttü. Bizim gruba ne olmuş böyle? Bende yeni çocuk -Adrian- yanımdan geçerken elimle kapatıp ona doğru dil çıkarttım. Oda arkasını dönüp göz mü kırptı? Bu çocuğun özel gücü falan mı var? Bizimkilerden "ooo" gibi sesler gelince sertçe onlara döndüm. Sustular. Zil çalınca Türkçe dersinde çocuk kendini tanıttı.
-Ben Adrian Savroski. Yeni geldim. Hangi kurt olduğumu bilmiyorum. Bunun için özel güç dersine ve dönüşüm dersine güveniyorum.
Dedi ve geri İsabella'nın yanına oturdu.
Türkçe dersinden sonra dans dersimiz vardı. Bende zil çaldıktan sonra üstümü değiştirip dans dersine gittim. Bize ödevler verildi. Bu yılın ilk projesi meydan okuma olacakmış. Bizede Isabellalar meydan okuyacakmış. Bunlar belirlendikten sonrada çalışmaya gittik. Hepimiz sıra olduk. Yeni gelenlerle biz dövüşecektik. Başta erkeklerle yeni gelen erkekler karşı karşıya gelecekmiş. Öğretmen herkesi eşleştirdi. Adam ile Adrian beraber olucakmış. Hehehe bu çocuğun Adam'a karşı hiç şansı yok. Herkes dövüşüyordu ama biz kızların hepsi Adam ile Adrian'a odaklanmış durumdaydık. İsabella:
-Adrian kesinlikle Adam'ı yenen ilk olucak.
-Dövüş bittikten sonra söylede bu dediklerini sana yutturan ben mi olurum yoksa artık sen kendin mi yutarsın bilemeyeceğim. Dedim.
Lydia'da onayladı. Yalnız şu an benim ağzımdan nadir çıkacak bir söz söylüyorum. Çocuk ciddi iyi dövüşüyormuş. Ama öğretmen düdüğü çaldı ve Adrian'ın son görüntüsü şok şok şok (aslında hiç şok değil ama) yerde nefes nefese Adam'a yenilmiş halde. Sonra sıra bizdeydi hadi ama Adrian'ı ben dakikada yenerim.
Karşı karşıya geldik, selam verdik sonra dedi ki.
-Güç kullanayım mi? Yoksa zaten naziğim istersen sana karşı daha nazik olabilirim.
-Lütfen çekinme.
Dövüş başladı ama Lütfen çekinme diye keşke demeseymişim diye düşünmedim değil. Çocuk feci iyi. Birde saldıran bende değilim. Yani ben saldırsam o savunsa gücünü az çok anlarım. Ama saldıranda o. Yani gücünü en iyi ben anlarım. Ne yapsam, ne yapsam. En iyisi taktik kullanayım. Bir adım geri çekildim.
-Adrian! Diye bağırdım.
O da nazik ya.
-Efendim? Dedi.
Eğer sen benle dövüşürlen konuşuyorsan nazik olmayacaksın.
Şimdi bu nazik çocuğun dikkati dağıldı ya bende geçirdim yumruğu karnına. Şimdi saldırma sırası bendeydi. Dikkatimin dağılmamasına dikkat ediyordum. Tam ben tekrar yumruk atarken karnımdaki açıktan oda bana dirsek attı ama yüzüne çokta güzel tekmeyi geçireyim ben senin de gör. Tam attım devriliyordu ki düdük çaldı. Bende yere düştüm o an ki kendimi bırakmamla. Ben düşünce kısa gıcık bir kahkaha duydum. Adrian!
Öğretmende bağırdı.
-Berabere!
Ya ama olmaz öyle hocam. Bu çocuk yeni gelenlerin arasında benle berabere kalabilen ilk çocuk.
-Dikkatimi dağıtmaya çalışmana rağmen kazanamadın.
-Sende kazanamadın.
Yüzünde gıcık bir sırıtışla oradan uzaklaştı. Bu çocuk nasıl böyle güçlü olabilir ki?

ÜÇ RENK AKADEMİSİHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin