9.Bölüm Kırgınlık

614 18 4

Benim alnımdan öpüp bir yere gideceğini söyledi. Jason evden çıktı. Bende huzur içinde kendimi salona attım ve TV yi açıp izledim. TV yi izlerken aklıma annem gelmişti. Bu olanlardan zerresine kadar haberi olmamalıydı. Annemi aradım.

''Alo? Anneciğim nasılsın?''

''İyiyim tatlım sen nasılsın? Niye hiç arayıp sormadın kızım?''

''İlk olarak iyiyim anneciğim son olarakta aramak hiç aklıma gelmedi''

''Ihmm, insan hiç annesini sormazmı kızım? Aşkolsun.''

''Anne aradım iştee.''

''Tamam tamam. Eee ne yapıyorsun?''

''İyiyim anne oturuyorum sen?''

''İyi işte kızım işler güçler falan. Haa bu arada kızım, sen Amerika' ya gittin mi?''

''Hayır anne vazgeçtim''Kızı

Dedim ya, hiçbirşeyden haberi olmamalıydı.

''İyi peki kızım. Seni seviyorum kapatmam gerek baayy.''

''Bay bay anne.''

Telefonu kapattım. Telefonuma mesaj sesi geldi ve açıp baktım ki Joseph. Hemen mesajları okudum.

Joseph: PRENSESİMM!! SANA BİRŞEY OLACAK DİYE ÇOK KORKTUM. NİYE APARTOPAR AMERİKA'YA GİTTİN?

Jessica: Sana cevap vermek zorunda değilim.

Joseph: Hadi ama, yaz tatilinin geri kalanını Amerika'da geçirmek istediğini biliyorum prenses ;)

Jessica: Tamam, hakkımdaki bazı şeyleri biliyor olabilirsin, BUNLARI NEREDEN ÖĞRENİYORSUN??!

Joseph: Bence bazı şeyleri bu kadar merak etme prensesim. Kendine iyi bak görüşürüz.

Jessica: Off bb.

''Bu Joseph denilen sapığımı bulursam varyaa onu geberticem. Çocuk resmen sanki bir ünlüymüşüm gibi hayatımı ezberlemiş lan.''  Aklımdan bu düşüncelerimi geçirirken kapı çaldı. Jason gelmişti. Çok mutlu görünüyordu. Onun mutlu hallerine bayılıyordum. Sanki senden tatlı bir şekilde, gözlerini kocaman açmış,  yanakları pespembe senden şeker isteyen  çocuklara benziyordu ve onu heran yiyebilirdim. İçeri girdi. Geldiği gibi ayakkabılarını çıkarmadan koltuğa yığılıverdi. Ona çok kızmıştım ve yine iç ses konuşmaya başladı. ''Jessica, bana sorarsan onu evden kov. Çünkü senin evindeki kurallara uymuyor.'' Bende iç sesime ''Gerizekalı iç sesim benim, sana soran yok.''  Dedim ve Jason' un yanına kızmış bir şekilde oturdum ve ona ''Hey Jason! Bu evin bazı kuralları var'' dedim ve beni sert bir şekilde ayağa kaldırıp kafamı duvara yasladı.

'' Hep böyle kızgın ol tamam mı? Çok çekici oluyorsun'' dedi ve boynuma bir öpücük kondurdu. Bende  onu ittirip şunları dedim. '' Hop! Hop! Sen kimsinde aramızda hiçbirşey yokken gelip beni öpebiliyorsun!'' dedim ve yine iç sesim konuşmaya başladı. ''Kızım sana gerçekten yuh diyorum! Hoşlandığın çocuk gelmiş seni öpmüş ve sen hala sızlanıyon. Kendine gel Jessica!''  dedi ve bende koşarak odama gittim ve kapıyı kitleyip yorganımın altına girdim. Jason' da peşimden gelmişte ve bana kapıyı açmamı söylüyordu. Ama kapıyı açmayı başardı ve beni yorganın altında buldu.

''Hey, hey Jessica özür dilerim tamam mı be-ben bir anda kendimi kaybettim.'' Bende o sırada kafamı yastığın altına gömmüştüm. Bende dedim ki;

''Hayır! hayır! Git lütfen git. Seni istemiyorum lütfen gitt!!

Jason bana çok kırılmıştı ve ağır adımlarla aşağı kata indi ve kapı sesi duyuldu. Ben de kendimi toparlamak için üstümü giyinip deniz kenarına gidip biraz hava aldım.

BENİM TATLI SAPIĞIMBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!