>9< Parti

193 17 8


Annemin dırıdırı akşama kadar sürerken Kaya ile parti için detayları mesajlaşıyorduk. Sonra da kapı çaldı. Bende hoplaya hoplaya kapıyı açmaya gittim. Normalde annem de koşardı ama kesin aralarında bir şey oldu. Hadi bakalım ben bunların ağzından lafı balla alırım aldığımı da uyumadan önce fark ederler ona göre.

Açtığımda babam beni öpüp aldığı tatlıyı masaya bıraktı aslında babam her gün tatlı yerdi sebebini bilmiyordum.Ben yemiyorum diye de bana  kızardı ama ben de yemekten sonra yiyemiyorum. Sonra da kendini koltuğa fırlattı. Kimin babası be... Ben de onun yanındaki yerimi aldım. Yanaklarını sıktım. Eşek gibi güldüm ve kulağına fısıldadım

"Senin moralini bozan ölsün be babi" tövbe Allah'ım çok tövbe.

"Ölsün değil mi kızım?" Annem değilse ölsün.

"Aynen bea"Yeter böyle sarhoş gibi konuşuyoruz baba ayıkmısın be. Kendine gel yether.

"Kimmiş benim canım babamın canını sıkan kişi ne yapmış pis hain"ne olur annem dinlemesin ne olur Dean'imiz amin

"Ya of neymiş bahçeli evin temizliği zor olurmuş böcek çıkarmış benim suçum değil ki güzel kızım belediye planlamış ben kabul etmesem de bina yapıcaklardı. Ben de kabul ettim ki ileride sana bir şeyler kalsın." Oha yine benim suçum ya abi ben kendimi aştım. Her türlü belaya istemeden de olsa katılıyorum. Neyse baba sana geçmiş olsun sıra annemde arkaya doğru ilerleyelim lütfen.

Annemin yanına gittim yanağından öptüm. Tam yağa girecekken(fesat olmayınn) annem benden önce söze girdi.

"Söyle o baban olacak adama yemek hazır zıkkımlanıp uyusun dizim var benim" benimde ayağım var anneciğim çünkü ben fake degilim fake faka foko diyip duruyorlar ya.

Gidip babamı çagırdım. Sofraya oturduk annemin surat beş karış babam laf söylememek için dişini sıkıyor sofrada kuru fasülyeyle bakışıyoruz. Anlıyacağınız ortam bayağı gergin botox mu yaptırdılar off espiriye gel.

"Bana öyle bakma" Anlayacaklar xfbdgffchh.

"Ben odama çıkayım uykumda var zaten."

"Tamam kızım sen çık yukarı "

Kavga dinlemek wowowow haram.

Uyumaya çalışıp uyuyamayan ben can sıkıntısından bilgisayarı açtım. Ne olur sesi kapatmış olayım ne olur. Hassiktir yaa kapatmamışım. Hoş geldiniz yazısıyla bakışırken annem gelmesin diye dua ediyordum. Annemin ayak seslerini duyarken bilgisayarın kapağını kapatıp yatağa yürürken ayağım halıya takıldı.Bu halıyı buraya kim koydu yaa. Ayağa kalkıp yatağa fırladım yorganıda üstüme çekip cenin pozisyonu aldım ve anında annem içeri girdi. İnşallah çakmaz. Burasıda sıcacık ve yumuşakmış  annem çakmayıp odadan gidince iyice mayışmıştım. Esnedim ve  Kendimi uykunun hissiz kollarına bıraktım.

×+×+×+×+×+×+×

Sabah uyandığımda uzun bir süre yatağımdan kalkamadım. O kadar uzun bir süre kalkamadım ki annem odaya girdi.

"Hadi canım öğle yemeğine gel."

"Öğle yemeği mi tamam annem."

Dank

"Ne öğle yemeği mi!" Bu alemde kendimi tek geçeriim.

"Evet kızım öğle yemeği ayrıca Ceren'in annesi aradı bu akşam yemeğe bize geleceklermiş Ceren de bize yardım etmek için gelecekmiş birazdan burada olur." Sence Ceren yardım için mi geliyor ha? İki dakika yardım edip yukarı çıkacağız haberi yok kuzum. Bugünki kurbanımız annem hdhhffhbklvv

SAPBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!