Moje morální hodnoty stranou. Mám novinky, které bych měla bandě přednést. A suplovaný dějepis ještě před tím, než budu muset potkat Stylese.

"Zee, ty a tvoje zlomené srdíčko sice máte vždycky přednost, fakt totálka, ale teďko mám akorát novinky, žádný šumec, ne, ale asi bychom měli mlčet. Profka biologie tu není, páč sedí na opičárně a vyšetřujou prasárničky, které dělal dějepisář s Claire. Jako, policie, učitelský sbor…"

"Co," uchechtne se Louis. "Kecáš."

"Di do prdele, debile. Odchytila mě Anakonda, rozumíš. Kvůli posudku na Stylese, žárlivka, skoro by si člověk myslel, že jí chybíme, taková zvěř. Ale zatímco já ji ujišťovala o tom, že není lepší přednášející, ona nenápadně naznačila mou aférku se Stylesem a podotkla, že kdybych byla ještě o trochu blbější než jsem, musela by zmíněnou aférku prásknout pánům policistům, kteří právě vyslýchají Claire, a našeho dějepisáře, protože babička asi udělala na základě nějakých pomluv audit, rozumíš, babi, když má podezření, je schopná pootevírat i zavařené okurky. No a přišlo se na to, že dějepisář jí známkoval testy za jedna, i když do nich ona nic nenapsala," napráskám to jedním dechem.

"Ty nekecáš," vytřeští oči Niall, který sedí před náma.

"Ne, Anakonda z toho měla prdel, ale uchovala si svůj afektovaný nadhled. A taky jak mluvila o Stylesovi a o mně, to byl záhul, já jsem se málem počurala strachy a ona si akorát seděla v tom svém křesle a koukala na mě skrz ty multifokály, co dělají její oči větší, než ve skutečnosti jsou."

Pár lidí se zasměje, ale já mám pořád ještě trochu roztřesená kolena.

"Myslíš, že můžeš něco vyzvědět od Stylese?" zeptá se Zayn. "Bližšího?"

"Nejspíš je u toho nahoře, měl s dějepisářem kabinet," míní Louis. "Spíš se divím, že je Anakonda taková drbna…"

No jo. To mě taky napadlo. Člověk by řekl, že ta fiflenka s perfektním make-upem bude dost zapšklá a prudérní, a ona je to zatím taková sexy tetka. Měla bych říct Louisovi, že mám z naší třídní bonera?

"Hele, akorát mě napadlo," drcnu do Louise, "přijde ti Anakonda sexy?"

Vyprskne smíchy a pohladí mě po hlavě: "Ježiši, Anet!"

"No co," zamračím se. "Celá ta její "I'm the fucking boss" aura je prostě tak jako…"

Louis se přestane smát. "No… je fakt, že někdy… když má takový ten velmi zlý smysl pro humor…"

"Ha!" houknu vítězoslavně. "Tak vidíš. Protože já jsem totálně chtěla sjet pod stůl v tom kabinetě a vykouřit jí ptáka."

Zayn si opře hlavu o lavici a směje se asi deset minut. Do třídy vejde tělocvikářka déčkařů a céčkařů. Louis protočí oči a posadí se vedle Amie dvě lavice od nás, i všichni ostatní se mírně utiší a otočí od naší lavice čelem ke katedře.

Shit HappensPřečti si tento příběh ZDARMA!