Selamlar bu bölüm cüneytten iyi okumalar.:)

Cüneytin gözünden;

Beynim uyuşmuş bedenim yokmuş gibiydim bu içki bana fayda getirmiyodu ama içiyordum.

Kalktıgımda masanın üzerinde 1 fincan kahve ve onun yanında ufak bir not buldum.

Ellerimi saçlarımdan gecirip elimi enseme koydum. Boynumu sağa sola yatırdıktan sonra kahveyi elime aldım ardından notu

"Her yudumda beni hatırla dünü hatırla sonra Burcuyu hatırla şimdi ben unutucam sen hatırlayacaksın yattığımda aklıma gelmeyeceksin kalktıgımda aklımda olmayacaksın simdi ben unutacağım sen hatırlayacaksın Bade Özgün"

Elimle çenemi sıvazlarken dünü düsündüm bizi düsündüm burcuyu düşündüm sonra aniden aklıma o öpücük geldi. Naptın sen be cüneyt o senin öğrencin. İlk defa böyle oluyorum normalde kadınlarla aram iyidir yani sevgilim olmuştur fazlasıyla ama kimse beni bade,Bade Özgün kadar heyecanlandıramamıştı.

Aklıma gözünden akan yaş geldi. Tüylerim ürperdi ben o kadar masum birisini nasıl aldatırdım kahvemi yudumlarken soğuk olmasına aldırıs etmeden hepsini içtim bugün cumartesi olması işime geldi. Okula gidicek halimde gücümde yoktu.

Telefonumu elime alınca 15 cevapsız çağrı hepside burcudandı..

Bu kadının üstelemesi birgün beni öldürcek.

Elime aldım ve rehberde"B" harfini aramaya başladım

Arayıp ne diyecektim sana bunları yaptığım için özür mü dileyecektim? Ah be cüneyt sen ne zamandan beri bu kadar ruhsuz bu kadar duygusuz bir adam oldun?

Kısa kısa 2 bölüm kısa demek yerine şikayeti bırakabilirsiniz sizi seviyorum iyi geceler Yeni edebiyat öğretmenim ailesi..

Yeni Edebiyat ÖğretmenimBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!