Part 6

72 6 0

- Chyba najlepiej będzie jak powiem ci prawde....może nie całą ale spróbuje jak najwięcej. - Powiedział kiedy uśmiech po pocałunku zastąpił smutek.

-Mów..chyba gorzej już nie będzie.

- Nie byłbym taki pewny... Od czego by tu zacząć... Jak już wiesz jestem Luke Hemmings. Mam 17 lat i pochodzę z Australii. Należę do gangu, który nie jest tak groźny jak nasi rywale (IceGuns). Nazywamy się GreenKnife. Jest nas szesnastu. Wraz z moimi trzema przyjaciółmi założyliśmy zespół 5 Seconds of Summer. Ja,Calum Hood,Ashton Irwin i Michael Clifford jesteśmy jak bracia. Skoczylibyśmy za sobą w ogień. Podczas jednej z imprez u Caluma była strzelanina. Ucierpiało pare osób a nas porwali. Zabrali w nieznane nam miejsce w środku pola i szantażowali. Mieliśmy dostarczać im ludzi, którzy mogą mieć coś wspólnego z dawną sprawą zabójstwa ich szefa. Po jakimś czasie kazali dostarczać nam dziewczyny z naszego liceum. Gdy zobaczyłem ciebie w autobusie wiedziałem, że napewno się jeszcze spotkamy. I tak się stało. Wtedy po raz drugi widziałem cię w szkole. Wyglądałaś ślicznie w swojej czarnej sukience i szpilkach. I gdy szef kazał dostarczyć ciebie...powiedziałem sobie w duchu że muszę chronić dziewczyne, która prawie nic nie zrobiła. Nie wiem czy wiesz  dlaczego cie scigają.... Przykro mi że dowiadujesz się tego ode mnie ale niestety prawda boli. Więc...wszystko przez twojego pradziadka. On też należał do gangu ale  tych dobrych. Teraz IceGuns chcą abyś zapłaciła za grzechy swojego pradziadka. Uwierz mi Ari...obronimy cie...jak wszystko się skończy wrócisz do normalnego życia.

Okay?

-Okay... Rozumiem. I dziękuje za wszystko co zrobiłeś i zrobisz żeby mnie uratować.

- Musze lecieć bo chłopacy mnie zabiją - powiedział ukazując szereg prostych olśniewająco białych zębów.

- Leć...papa.

-Pa - powiedział i wyszedł. Teraz dopiero miałam o czym myśleć. Mój pradziadek?! Właściwie to rodzice nic o nim nie wspominali. A może oni o wszystkim wiedzieli? To smutne że czasami nie masz zaufania do własnych rodziców.

I want u backPrzeczytaj tę opowieść za DARMO!