Sezon finaline çok az kaldı. Ama sezon finali olunca ben burada yine kesitler paylaşacağım. Dün doğum günümdü kutlayanlar için çok teşekkür ederim. İyi okumalar...

###

Kapıyı açtığımda elinde bir kutu olan Justin'i gördüm.

"Hoşgeldin. O ne?" dedim. Elinde inceler gibi yaptı.

"Bir paket." gözlerimi devirdim sanki görmüyordum ben. "Kapının önünde buldum." anlamışçasına kafamı salladım. Justin elindeki paketi bir yere koydu ve bir hamlede beni kucağına aldı.

"Şimdiden ağırlaşmışsın sen." yalandan kızar gibi yapıp kafamı göğsüne koydum. Salona doğru yürüdü.

"Merhaba." Alex ayağa kalkmış Justin'e elini uzatıyordu.

"Merhaba. Sen de kimsin?" Justin garip bir canavarmış gibi onu seyrediyordu.

"Ben Alex. Selena'nın bir arkadaşıyım. Neyse ben gideyim artık. Hoşçakal okulda görüşürüz Hamamböceği." güldük ve o da evden çıkıp gitti.

"Şu pakette ne vardı ki?" Justin beni yumuşakça koltuga bıraktı.

"Şu an ilgilendiğim daha güzel ve özel biri varken onla uğraşamam." gülümsedim ve o yanımda otururken kalkıp tek hamleyle kucağına oturdum. Elini belimde gezdirirken heyecanlanmıştım.

"Seni seviyorum." ikimiz aynı anda söyleyince gülüştük. Justin hafifçe eğilip beni öpmeye başladı ve bende ona karşılık verdim. Sırtım koltukla buluştuğunda Justin'in eli tişortüme gitmişti. Tek bir hamleyle üstümden çıkardığında bende onunkini çıkardım. Bu böyle devam ederken bir süre sonra ikimizde iç çamaşırlarımızla kalmıştık. Vücutlarımız birbirine sürtüyordu. Ama daha fazlası olamazdı zaten.

"Minik bebeğim nasılmış?" Justin elini çıplak karnımda gezdirmeye başlamıştı ve bu çok gıdıklayıcıydı.

"Babası yanında olduğu sürece iyi olduğunu söylüyor." Justin sanki gerçekten söylemiş gibi mutlu oldu. Ve o an çok tatlıydı. Kesinlikle ondan harika bir baba olacaktı.

"Bende sizi asla bırakmayacağım." diye fısıldadı kafasını karnıma yaklaştırıp. Sonra alnıma bir öpücük bırakıp kalktı.

"Nereye?" diye sordum bana baktı ve ilerlerken cevap verdi.

"Şu kutuya bakalım bi." onu onaylayan mırıltılar çıkarırken elimi karnımda gezdirdim. Justin ve benden oluşan bir bebek.

Justin elinde kutuyla geldiğinde koltukta oturur bir pozisyon aldım. Justin ilgiyle kutuyu açmaya çalışırken çok komik gözüküyordu. En sonunda açtı ve içindekileri çıkardı.

2 pembe patik ve bir not.

Justin not kağıdını açtı. Tek bir cümle vardı.

"Umarım bebeğinizde sizin kadar yaşar."

######

Şimdi evet çok kısa diyin haklısınız çünkü bu yarım bölüm. Sezon finaline az kaldığı için böyle yazmaya karar verdim. Ama ne kadar devam eder bilmem. Bu aralar sınavlarım veya ödevlerim olmadığı için bol bol yazmaya çalısıyorum. 2. kısımıda bu gün yetiştirmeye çalışacağım. Yani kızmayın. İkinci kısımı da en yakın sürede atacağım. Sizi seviyom. Aslında bunu yazma amacım yeni bir yaşta yeni bir bölüm olsundu. Neyse bayssssss.

Bir Ünlüden KaçmakBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!