5.Bolum

271 13 2

MEDYA:  BURAK

Bugun sabah geç  kalkmıstım. Çünkü dün aksam bayagı yorulmustum. Sabah kalktıgımda daha dogrusu oglen, ilk defa annemle babam evdeydi. Yatagımdan kalkıp uzerime biraz daha toplu seyler giydim. Daha sonra asagıya inerek annem ve babama bir opucuk kondurdum. Cunku neredeyse onları ilk defa goruyordum.

Kahvaltunu yaptım dısarıya cıkarken babam bana: 

+kızım artık evde dur biseyler yapalım beraber dedi.

Sasırmıstım ilk defa bu kadar ozenle seviyorlardı beni. Bende basımı tam olumlu anlamda sallayacakken telefonuma bir mesaj geldi ve "eger hemen simdi asagıya inmezsen bozusuruz"yazıyordu. Ve mesajı yazan kisiyi tahmin etmemek zor degildi. Tam da annem ve babamla vakit gecirecek gunu buldun be Burak. Ama asla onun dedigini yapmayacaktım ve babama olumlu sekilde kafa salladım. Babam da o zaman oglene bir.pizza ısmarlayayım size dedi. Tabiki benim pizza sevdigimi biliyordu. Bu yuzden demisti kesin. Tam mutfaga gidip biseyler atıstıracakken tekrar mesaj geldi ve "eger asagıya hemen gelmezsen simdi evine cıkıp herseyi babana anlatacagım" yazıyordu. Ya bu cocuk psikopatmıydı. Ne demek evine gelip herseyi aileme anlatmak? Hemen pencere kosup asagıya baktım ve arasında oturmus bizim eve bakıyordu. Korkmustum açıkcası. Hemen babama:

+babacıgım arkadasımın bana ihtiyacı var. Hemen gidip gelebir miyim? Oglene donerim merak etme.

-peki kızım kendine dikkat et.

Hemen uzerimi  degistirip evden cıktım ve arabasına bindim. Hemen hızlıca arabayı calıstırıp beni biryere goturdu. Sinirliydi. Burnundan soluyordu.

+Burak ne oldu neyin var?

Cevap vermedi.

+Burak kotu bisey mi var? Heey sana soyluyorum takcak mısın?

-ASU KES SESİNİ! 

diye bagırınca aniden sustum ve gozlerim dolmustu. Ne hakla bana bu kadar bagırabilirdi.

Yarım saatlık bir yolun sonunda yine Buragın mekanına geldik. Ama bu sefer beni arabadan sinirli bir sekilde kolumdan tutarak indirdi. Ne oldugunu anlamadım ve Buragın suratına anlamsızca baktım.

+Asu iceri gir cabuk.!

-Girmiycem.  Korkuyorum senden su an cunku. Cok sinirlisin.

+Cabuk iceri gir yoksa elimden kaza cıkıcak.

-GİRMİYORUM BURAKK!!

+Cabuk giriyorsun seni iceride bekleyen birisi var.

  Ne beni bekleyen birisi mi dedi?

-Burak? Kim bekliyor beni.

+Bilmem iceri gir de bak gor.

İceriye girer girmez karsımda bwni bekleyen kisiye baktım ve bu o kisiydi. Niye buraya gelmisti ki. İste simdi yanmıstım. Burak o kadar sinirliydi ki her an beni oldurebilirdi ya da... 
ARKADASLAR YORUM YAPMAYI VE VOTELEMEYİ LUTFWN UNUTMAYALIM.  SİZLERİ SEVİYORUM. <3

Serseri CocukBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!