Upozornění!Část je psaná na intru,kde se nemám moc možnost soustředit,takže pokud se vám část nebude líbit není to má chyba,ale chyba prostředí kde je napsaná :D

Bieber chce hrát podle jeho pravidel,ale chudákovi stále nedochází, že já už podle jiných než svých pravidel nehraju.A pokud si myslí že to jenom tak změní a to jenom kvůli tomu že jsem se k němu chovala trochu odměřeně.


No dobře chovala jsem se k němu hnusně,ale to je co dostanete,pokud se začnete podobat někomu kdo mě straší ve snech.


A tak jsem plná rozhodnutí šáhla po oblečení,kterým jsem si byla naprosto jistá že z něho padne na zadek.Nikdo by nevěřil co moje dlouhé hubené nohy,které díky podpadkům vypadají delší než Aifelova věž a černým legínám,které oběpínají a ukazují me vytvarované nohy a zadek,dokážou udělat s chlapem.Zvlášť takovím jako je Bieber.


Obyčejným bílím tílkem a krátkou riflovou vestičkou jsem doladila své oblečení.Z vlasy jsem se nikdy nijak nezatěžovala,pokud jsem se sama někam chystal,byly tu totiž vždy jenom tři možnosti co s něma dělat,sepnout,vyžehlit, nebo prostě nechat rozpuštěné,tak jak se po učesání vytvarovaly.


Když tedy odbyla osmá hodina a zvonek zakřičel pod tíhou tlaku nedočkavého prstu vetřelce za dveřmi jsem je otevřela a před sebou spatřila ohromeného Biebera,který když ho ovála má vůně málem padl na zadek.A to doslova!


A to vážně,protože dva kroky,ohromené kroky,které udělal mě o tom přesvědčily.


Když se jeho pohled táhly od mých nohou jazykem si přejel přes rty a já přesně věděla na co myslí.Taky jsem si ho prohlídla.Jeho obarvené blond vlasy mě pořád nějak fascinovaly.Možná to bylo tím že to na něm bylo nepřirozené,ale nějakým způsobem ho to dělalo neskutečně jebatelným a když k tomu přidám ty jeho oči,které byly plné vášnivých slibů a ohromeného úsměvu.


Byla to vražedná kombinace.Mohla jsem se přesvědčovat jak jsem chtěla,ale můj mozek tento fakt prostě po včerejší noci nedokázal zablokovat.


Justin Bieber už prostě není malý chlapec se songem Baby,ale chlap se sexy tělem se kterým vás dokáže ohromit,pobláznit,vyvést z míry,uspokojit a mnoho dalšího.


"Sluší ti to." Zazněl jeho hlas v tichu.


"Díky." Vyšla jsem ze dveří mého bytu a ten pak zamkla.


Tím jakoby naše konverzace skončila.Čekala jsem že po poslední zprávě,po které jsem čekala něco vzrušujícího, bude něco víc než jen sluší ti to.Pořád mě zaráželo jak byl jednu chvíli egoistycký a prostě na zabití,ale přitom pekelně sexy a v momentě se z něho stane takovej...miláček.Pořád mám v hlavě to jak mi Selena vykládala jak byl k ní pozorný,romantický a další takové ty sladké sračky,které mě už dávno přešly.


Mohla jsem se tedy jenom modlit ať dnešní den nedopadne tak že já budu neuvěřitelně znechucená jeho vlezlým cukrováním.


                                                                                                                                                     ~

#MyCalvinsRead this story for FREE!