Harry:

Tančila úchvatně. Cítil jsem, jak jí buši srdce. Bohužel nás někdo vyrušil. Zayn, jasně. Šel jsem s ním tedy pro to pití.

"Hele, sorry, brácho, netušil jsem, že…" podíval se na mě omluvně.

"To je v poho. Jen příště si vyber lepší chvíli." Poplácal jsem ho po rameni. Vzali jsme panáka vodky pro každýho a vrátili se.

"Tak tady to je," řekl nadšeně. Všiml jsem si, jak se na to Bella znepokojivě podívala, ale Lucy jí něco pošeptala.

"Tak na nás!" pronesl jsem přípitek a všichni jsme to do sebe kopli. Večer pokračoval, stejně jen Bella toho moc nevypila a ani náš daddy Liam.

Bella:

"Co vlastně studuješ?" přisedl si ke mně Liam.

"Em… já jsem měla domácí školu," řekla jsem trochu rozpačitě a doufala, že se nebude ptát dál.

"Aha. A co ta tvoje sestřička?" usmál se na mě a čekal na odpověď.

"Je jí 11 a zůstala s tátou. Je strašný všeználek." Musela jsem se nad vzpomínkou na ní pousmát. Vytáhla jsem z kapsy mobil a ukázala mu její fotku.

"Je opravdu roztomilá. Jo pojď semnou chtěl bych ti někoho představit." Chytl mě za ruku a táhl za nějakou holkou.

"Dan? Tohle je Bella, Lucyna sestřenka. Bello tohle Dan, moje přítelkyně." Ona se na mě usmála a objala mě. Liam mi z kluků přišel nejrozumnější.

"Hele, neznám tě odněkud?" Otočila se na mě blondýnka, která tam byla taky.

"Jo, Perrie má pravdu. Někoho mi děsně připomínáš." Přidala se Dan.

"Em…. to se vám asi jenom zdá." Řekla jsem trochu rozpačitě.

"Asi jste jí viděli na nějaký Lucyně fotce." Mrkl na ně Liam.

"Já jdu zase za kluky aby něco nevyvedli tak se tu bavte." Políbil Dan a zmizel. Jak mi holky řekli zjistila jsem, že každá chodí s jedním z kluků. Jediný volný je tam prý Harry. Ani neví proč, ale byla jsem za to ráda.

"Už to mám." Vykřikla najednou Pezz a podala holkám mobil. Ty se na mě podívali a potom zase zpátky na mobil.

"Jsi to ty." Podala mi El mobil a já v duchu začala nadávat.

"Holky prosím nikomu to neříkejte. Nemohla jsem to tam už vydržet. Otec mi pořád nutil nějakýho prince, ale já nechtěla. Musela jsem utéct." Položila jsem si hlavu do dlaní a po tvářích mi začali téct slzy.

"Neboj. Mi to nikomu neřeknem. Lucy to asi ví viď." Objali mě holky. Přikývla jsem na souhlas. Asi po dvou hodinách zamnou přišel Liam.

"Bello pomůžeš mi prosím dostat kluky do auta?" Vypadal dost ztahaně a tak jsem přikývla. Popadla jsem Harry kolem pasu a táhla ho do auta.

"Víš, že ti to děsně sluší?" Pervezně se na mě usmál.

"Harry radši nemluv. Táhne z tebe alkohol." Zasmála jsem se a našťouchala ho do limuzíny k ostatním. Potom zbývalo ještě je dotáhnout do pokojů. Holky už si každá odtáhla svýho a na mě zbyl Harry.

"Notak Harrolde spolupracuj." Lehce jsem ho bouchla když jsem se ho snažila vytáhnout po schodech nahoru. Byl pěkně těžký a svou ignorací mi to ještě stěžoval.

"A jsme tady. Konečně." Oddechla jsem si když jsem ho položila na postel. Byl tak sladkej. Co to meleš Bello. Ještě jsem mu sundala boty a přikryla ho. Už jsem chtěla odejít když mě najednou chytl za ruku.

"Nechoď. Lehni si ke mně." Zaškemral. Co jsem měla dělat, byl tak okouzlující. Vlezla jsem si k němu a on si mě k sobě přitáhl. Jeho deka nádherně voněla, pokud jsem teda zrovna necítila pach alkoholu a cigaret. Během chvilky jsem usnula.

Harry:

Děsně mě bolí hlava. Počkat. Něco mi tu nesedí. Podíval jsem se vedle sebe a tam ležela Bella. Co se včera proboha stalo? No štěstí bylo, že byla oblečená, nebo to byla smůla? Snažil jsem si mermomocí vzpomenout, ale moc to nešlo. Vybavil jsem si jen nějaké útřky. Ona se najednou zavrtěla a otevřela oči.

"Panebože. Já tady usnula." Okamžitě vystartovala do sedu a když spozorovala můj výraz usmála se.

"Ehm….. co se včera stalo?" Podíval jsem se na ní nechápavě. Jen se zasmála a všechno mi převyprávěla.

"Vážně jsem tancoval s Louisem na baru?" Nad některými věcmi se mi udělalo dokonce i špatně.

"Vážně. Byly jste fakt roztomilí." Zakřenila se.

"Jo tak roztomilí?" Hodil jsem na ní šibalský úsměv a začal ji lochtat.

"Ne Harry prosím přestaň." Žadonila mezi výbuchy smíchu.

"A co za to?" Nachvilku jsem přestal a podíval se jí hluboko do očí. Pomalu jsem se začal přibližovat až se naše rty spojili a my se začali vášnivě líbat. To by, ale nebyl tenhle dům kdyby někdo nevtrhl do pokoje.

"Harry nevyděls….Bellu?" Zarazil se Niall a potom pomalu vycouval z pokoje ven. Bella se jen zasmála a zvedla se k odchodu.

"Počkej." Chytl jsem jí za ruku a stáhl ji zpátky k sobě na postel. Zadívala se mi do očí a čekala co ze mě vypadne.

"Jak to mezi námi je? Jsme spolu?" On mě místo odpovědi políbila.

"Stačí ti to jako odpověď?" Zářivě se na mě usmála a odešla do svého pokoje. Šel jsem si dát sprchu a smít ze sebe ten smrad. Když jsem přišel do kuchyně holky tam nebyly. Asi vyslíchají Bellu stejně jako budou kluci vyslíchat mě. Jak jinak.

"Hej Harry. Co spolu máte?" Podíval se na mě uraženě Loui. Musel jsem se mu zasmát.

"Chodíme spolu. Máš s tím problém?" Pokrčil jsem rameny a nalil jsem si kafe.

Princezna na útěkuPřečti si tento příběh ZDARMA!