Okullarmı tatilmiş o zaman yeni bölüm gelsin :D

Yorum yapmayı ve vote vermeyi unutmayın lütfen :)

Umarım beğenirsiniz keyifli okumalar...

------------------------

Emre'nin her zaman geldiği restaurantta gelmiştim bayadır onu göremiyordum şu Ecem şıllığı yüzünden habire beni ekiyordu .Garson geldiğinde Emre'yle favorimiz olan kahvaltı menüsünden söyledim . Arada sırada etrafıma bakınıp Emre gelmişmi diye bakıyordum .

Evet yıllardır Emre'ye aşıktım ama o beni bir türlü kardeşi gibi görmekten vazgeçmiyordu . Şimdiye kadar hiç bir kızla çıkmamıştı . Yani daha doğrusu bir kızla iki saatten fazla takılmıyordu .

Ama Ecem şıllığı geldiğinden beri işler değişmişti . Onunla çıkıyordu ve bu bir ilkti . Emre'yle çıkabilmek için nasıl or*spuluklar yapmıştır Allah bilir . Siparişim geldiğinde yavaş yavaş yemeye başladım . Emre gelmişmi diye yeniden etrafıma bakınırken kapıdan Emre girdi yanındada Ecem şıllığı vardı ve el ele tutuşmuşlardı . O şıllığı kendi ellerimle öldürmek istiyordum . Benim kendime yıllardır aşık edemediğim Emre'yi bir günde kendine aşık etmişti .

Beni her zaman farkeden Emre şimdi farketmemişti . Sadece o şıllığa bakıyordu etrafına bile doğru düzgün bakmıyordu . O şıllığın yanında gülüyordu ki Emre'yi güldürmek baya zordur . Normalde Emre'yi mutlu etmek için türlü türlü şebeklikler yapardım yinede gülmezdi bir türlü . Ama şimdi sadece o şıllığın yüzüne bakması bile onu gülümsetiyordu .

Beraber bir masaya oturdular ve sipariş verdiler daha doğrusu Emre verdi siparişi . Dakikalarca öylece oturup birbirlerinin yüzüne baktılar bende dakikalarca onları izledim . O şıllık Emre'yi haketmiyordu . Daha onu tanımıyordu bile ama ben Emre'nin her şeyini biliyordum ve onu tanıyordum . Emre'yi ben hakediyordum o şıllık değil .

Yanlarına gidip gitmemek arasında karar veremiyordum . Tam yanlarına gitmeye karar verdiğim sırada Emre şıllığa bir şey söyledi ve şıllığın yüzü asıldı acaba ne demişti . Onu sevmediğini falanmı ? Biraz daha konuştuktan sonra şıllık (Yani Ecem anlamışsınızdır heralde :D ) bir şey diyip ayağa kalktı ve gitmeye başladı . İşte istediğim tamda buydu .

Bende peşinden gitmeye başladım lavaboya girmişti . Bende lavaboya girdim ve makyajımı tazelemeye başladım bir kabine girdi . Bir kaç dakika sonra hıçkırık sesleri duymaya başladım . Bir anda kabinin kapısı açıldı ve dışarıya çıktı . Gözleri ağlamaktan şişmişti ayrılmışlarmıydı yani ? Sonrada lavabodan çıktı biraz bekleyip bende peşinden çıktım . Tam koridoru geçmiş sola dönüyordumki Emre'yi gördüm . Beni görmeden hemen geri dönüp lavaboya girdim . Niye buraya geliyorduki bu ? Heralde oda lavobaya giricekti yani şıllık masada tek başınaydı .

Aklıma bir fikir geldi ve hemen uygulamaya koyuldum kapının aralığından dışarıya bakmaya başladım .Emre köşeyi dönünce kapının önündeki teyzenin yanına bir anda kendimi yere attım . Tabii teyze hemen yaygara kopardı herkes başıma üşüştü gözlerimi açmıyordum sonuçta bayılmış numarası yapıyordum dimi .

Biraz daha öyle durduktan sonra biri beni kucakladı hemen kokusundan anladım bu Emre'ydi . Çaktırmadan kokusunu içime çekiyordum ara sıra . Onu özlemiştim hep şu Ecem şıllığı yüzünden onunla görüşemiyordum bir kac gundur .

Emre beni arabasını arka koltuğuna yatırıp kapımı kapattı . Emre'ninde arabaya binmesini bekledim ama bir türlü binmedi ne olur ne olmaz diye gözlerimi açmadım . Bir kaç dakika sonra Emrede arabaya bindi ve arabayı çalıştırdı . Arada sırada "Nerde bu kız " diyip duruyordu . O şıllıktanmı bahsediyordu ? Umarım Emre'nin beni kucaklayışını görüp çekip gitmiştir .

10 dakikanın sonunda araba durdu emre beni kucağına alıp bir kaç kişiyle konuşup sedye getirmelerini istedi . Sedye geldiğinde beni sedyeye yatırdı .

Bir kaç dakika sonra beni bir odaya sokup sedyeden alıp yatağa aktardılar . Emre'nin odada olmadığından emin olunca gözlerimi açtım ve bana şaşkınca bakan doktora "Ben üzüntüden bayıldım değil mi? " diyerek cebimden çıkarttığım 500 tl'yi uzattım .

HAYVANATIN AŞKIBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!