ben kimim? zngn phn B|

142 6 1

'''hikayeye başlamadan önce sorulması gereken bi kaç soru var.öhm.

ben kimim? göher can.hani şu ilk söylenildiğinde 'hığ?!?' yada kibarsa or yaşlıysa 'efendim anlamadım?' denilen isimlerden biri,göher.yani yanlış yazmadımm.

nerdeyim? hastane.anam hasta elden gidiğir doslar!!!ben kafamı nerelere vuraaaam.yok yok doktor o.benide psikiyatriğe göstermeye geldi. :P

nasılım? mal (iç ses foreveer) biz iç sesimle iyi anlaşıyoz walla.gerçekten ama gerçekten malım.zenginim B| hatta arthur filmindeki adam kadar moneyim var. para her şey değildir.ama her işime yarıyo walla.yeah! saaapsarı saçlarım yok.araba motoru ve mavi renk saçlarım var.kahverengi yany anladınız sizz.

ve tabiiiiki...

babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi? çünkü aşçı.soru nerden çıktı derseniz espri yapmadım.ağzımda ve önümde acaip delişyız (lezzetli) bi pasta var. delişyızıda doğru okuduğumdan emin değilim ama çeviriden gerçek yazılışına bakmaya üşendim.o yüzden kabullenin -_-

en yakın arkadaşlarım kimler? sema ve dünya.

yer kaplaması için şu gereksizlerinde ismini yazam: berk,hasan.hasana hep acımışımdır.ay canııım o kadar isim var ama adı hasan. ck ck ck..

Beni eğlendir.Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!