,,Zayn, v tomto meste sú aj iné klany, že? Poznáš strážcov strachu alebo smrti?" 

Zalapal po dychu a nahlas prehltol hrču vo svojom hrdle. Potom sa hrozivo zamračil a schytil moje ruky tými svojimi.

,,Kurva! Pred chvíľkou si hovorila o tom, že si tú sprostú knihu v živote nečítala!" Vykríkol, čím spôsobil preľaknuté myknutie mojim telom. Nemala som mu radšej hovoriť nič. Sklopila som pohľad dolu a čakala na to, čo mi nadelí osud.

,,Áno, poznám ich, ale teba do toho nie je nič. Ľahni si a spi, zajtra ideme do Rumunska." Odvetil s pokojnejším tónom. Myslela som si, že to, čo sa stalo pred chvíľou bol iba náhly výbuch spôsobený nárastom hnevu.

,,Ja nechcem ísť, prosím," zaprosila som šeptom, snažiac sa tak obmäkčiť jeho kamenné srdce. Akoby si okolo seba vybudoval pevné múry, ktorými si strážil to svoje krehké a citlivé ja. Tušila som, že kdesi hlboko v ňom sa ukrýva dobro a láska. Tak veľmi som chcela mať Louisovu hlavu schopnú čítať myšlienky.

Myslí na mňa niekedy? Cíti ku mne niečo? Tie otázky sa mi zrazu prehnali hlavou, ako blesk.

,,Rose? Prečo ma nepočúvaš?" Spýtal sa, mávajúc dlaňou pred mojimi očami, konečne ma prebral z tranzu. Bola som tak hlboko vo svojich myšlienkach, že som si ani len nevšimla môj presun zo sediacej do ležiacej polohy. Zayn ma prikryl teplou dekou a sadol si vedľa mňa.

Nie, Zayn. Nebuď tak starostlivý. Už sa do teba znovu nechcem zamilovať. Nie.

,,Prepáč mi, že som na teba tak vyletel. A ospravedlňujem sa za tú facku. Vieš, Aria na mňa pôsobí vážne silne. Nedokážem ju dostať z mojej mysle, a tak ma môže jednoducho ovládať." Riekol a jemne ma pohladil po vlasoch. Náhle sa ma zmocnila myšlienka na to, ako vyhadzujem Zayna z izby. Čím dlhšie tu bol, tým viac mi prestala prekážať jeho prítomnosť. Nechcela som zas spadnúť do jeho pasce. Ale nedarilo sa mi to. Opäť som mu naletela. Pretože som naivná ženská.

,,Dobrú noc." Šepol.

,,Dobrú," zamrmlala som, oči sa mi pomaly zatvárali. No otvorili sa hneď po tom, čo som na sebe ucítila Zaynove ruky.

,,Zayn?" Spýtala som sa ho.

,,Áno?" Odpovedal formou otázky.

,,Čo to robíš?"

,,Ležím vedľa teba, dotýkam sa tvojho krásneho tela a snažím sa zaspať, aj keď sa mi to nedarí, pretože máš na mne natlačený tvoj sexy zadok," povedal zvodným hlasom. Mala som chuť vraziť mu jednu. Neznášala som, čo so mnou dokázali urobiť jeho chlipné slová. Aj keď som nechcela, roj motýľov sa rozletel vo vnútri môjho brucha a na tele sa mi objavili zimomriavky.

,,Zaayn." Zatiahla som otrávene a otočila som sa k nemu tvárou v tvár, s cieľom uštedriť mu aspoň malú facku.

Neváhal, pritiahol si ma k sebe a začal ma bozkávať. Po pár sekundách sedel na mne a rukami sa mi dostával pod šaty. Jeho prsty sa dotýkali vnútra mojich stehien, pričom sa neustále posúvali hore a dole. Moje telo to prijalo ako príjemnú záležitosť, ale mozog to nechcel spracovať.

Telo hovorilo áno, no ja nie. Bol to naozaj ťažký boj, ktorý som žiaľ, prehrala. Cítila som sa, akoby vo mne zvíťazili zvieracie pudy a tie inteligentné sa rozhodli dať si pauzu.

,,Zayn." Vydýchla som, nechty som zaryla do pokožky na jeho chrbte. Videla som Zaynov široký úsmev a ruky, ktoré ma svižne vyzliekali.

,,Rose, uži si to." Vyhŕkol s hlasným vzdychom, náhle sa to celé začalo. Ľutovala som posteľ, ktorá pod nami nepríjemne vŕzgala.

Ani som sa nenazdala, a už sme ležali vedľa seba, dychčajúc, ako po nejakom dlhom behu. Po tom, čo som sa konečne spamätala, som si prudko vytiahla deku vyššie. Tak, aby zakryla to, čo mala zakryť.

,,Páčilo sa ti to, ružička?" Vždy ma volal ružička iba po sexe. Mal asi nejakú úchylku.

Neodpovedala som. Nemohla som ho predsa presvedčiť o tom, že to čo urobil, bolo správne. Nebolo. Ani zďaleka to nebolo to správne.

,,Rose. Odpovedz, prosím. Chcem to vedieť." Zaprosil so šteňacím pohľadom, stále hladiac moje telo.

,,A čo ti mám na to povedať?" Potrebovala som sa dostať k inej téme, pretože tá, čo prebiehala medzi nami práve vtedy, nebola vhodná. Mala som Malika nenávidieť, namiesto toho sa s ním vyspím. Si vážne skvelá, Rosemary Timeová.

,,Ja neviem. Napríklad to, že som bol ako drak. Alebo to, že som bol ako nejaký boh sexu," hravo zavrčal, vo vzduchu naznačil rukou škrábanie labkou, ako to robia mačky a usmial sa.

,,A keby som povedala, že to bolo zlé a ty si bol hrozný, čo by si urobil?"

,,Pretiahol ťa, aby si si uvedomila, kto tu je pán. A mimochodom, nikdy by som nemohol byť hrozný. Som totiž najlepší milenec na svete," daroval mi frčku do nosa. Pregúľala som očami nad jeho prílišným narcisizmom.

,,No hovor." Vyzval ma.

,,Ja m-myslím. No... J-ja... P-páčilo... P-páčilo s-sa mi to." Koktala som nervózne. Frustrovane som si prehrabla vlasy a skryla si svoju červenú tvár do dlaní. Hanbila som sa.

,,Vedel som to! Woohoo!" Skríkol nadšene a dlane mi odtiahol od tváre preč.

,,Červenáš sa, zlato," podpichol ma. Pocítila som dotyk na mojom líci, následne sa tam objavil nežný bozk.

,,Z-Zayn?"

,,Prosím, ružička?"

,,Neviem, či to bol dobrý nápad vyspať sa s tebou. Aj tak ma vnímaš len ako ďalšiu štetku." Zamračila som sa, slzy sa mi dostali na krajíček viečok, tlačili sa von.

,,Kto ti povedal, že ťa vnímam ako štetku?"

// A/N //

Heyya x

KONEČNE tu je new chapter :3 Bola som na lyžiarskom, takže to musíte pochopiť :) Chcem sa tam vrátiť, za chvíľu zas do školy :'( -_-

Woah, vôbec som neplánovala to, že by sa spolu vyspali o.o :D áľe, máte to tu :D Vy (niektoré) perverzné duše :DD

Dark guardian《z.m》✓Read this story for FREE!