9. Bölüm

14 3 0

Cooper ile Chelsea okula gidice bende çok sıkıldım. Felix beni evine çağırdı. Hemen yanına gittim. Beni kucağına aldı ve eve soktu. Felix bir şeyleri patlatmayı ve yakmayı çok severdi arada bir okula gitmezdi. bugün de gitmemişti annesi televizyona bakıyordu. Felix beni odasına soktu. Bazı şeyleri tutuşturup yakıp burnuma tuttu o kadar kötüydüki burnum çok pis oldu. Canım yanıyordu havladım ama sesimi tek duyan Pucca olması çok kötüydü. Felix bana kızdı.

Pucca Felix lerin evinin önünde havladı. Felix in annesi kapıyı açar ve "hey Pucca içeri gel Felix seni gördüğüne çok sevinecek " dedi. Felix in annesi hemen kapıyı açtı " Felix! Ne yapıyorsun köpeğe?" bunu fırsat bulunca hemen Pucca nın yanına koştum. Felix in annesi bahçe kapısını açtı. Pucca ile kaçtık hemen dışarıya çıkınca rahatladık küçük Pucca ya teşekkür ettiğimi belirtmek için sevgi gösterisi yaptım. Minik bacaklarıyla üstüme atlayan yavruyu yalamaya başladım.

Bir ay sonra felan Pucca ya da bana küçükken taktıkları beyaz koni şeklindeki yakalığın aynısını takmışlardı. Ona destek olmak için Cooper okuldan gelene kadar onun evinin bahçesinden çıkmadım. Cooper gitgide büyüyordu bende artık yavru bir köpek değildim. Pucca da büyümüştü ama artık benimle oyun oynamak yerine Chelsea ile birlikte yürüşe çıkıyordu. Yalnızdım ama asla Felix in evine gitmezdim ...

En İyi DostumBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!