crime partners

25 2 0

Uyku kadar güzel bir şey yok.Ne ölüsünüz ne de yaşıyorsunuz.Sorunlarımızdan uzaklaşıyoruz.Ne istersek orda yapabiliyoruz.Bu mükemmel bir duygu. Şuan uyumuyorum ama bu uykunun güzelliğini anlatmak için en güzel zaman.Size olanları sabahtan anlatacağım.Çünkü bedenim şuan yere çökmüş ve çaresiz bir vaziyette dikilmekte.

Gözlerimi ovuşturup sesin nereden geldiğini bulmaya çalıştım.Telefon daha çok  zırlanmaya başladı ve püfleyerek ışığa alışmamış gözlerimi kıstım.Aramayı cevapladığımda Nicki’nin heyecanlı sesi kulaklarımı doldurdu.Beni bu sıcak yataktan kaldıranları lanetliyorum.

‘’Hazel!!!!! Bana evlenme teklif etti!!!’’  Evet .Siz olsanız nasıl bir tepki verirdiniz? Detaylar parmaktan sonra.En iyi arkadaşım sevdiğim çocukla sevgili.

Ne mükemmel.Ne harika.Her gün şükrediyorum.

Lütfen tahmin ettiğim şey olmasın.Olmasın olmasın.

‘’Ki- kim’’ dedim kekeleyerek

‘’ aptal olma tabi ki de ,Justin bana etti.’’ Nasıl bu kadar rahatsın?Ve burada noluyor?Sözleri duymak ölmeyi istememi daha çok sağladı.Bugun 1 nisan mı? biri bana yalan söylediğini söylesin.Bataryayı çıkartıp telefonu fırlattım ve ellerimi saç diplerine geçirdim.Gözlerimden yaşlar boşanınca acıyı en derinlerimde hissettim.Normal insanlar güzel haberlerle uyanırlar.Bense sevdiğim kişinin en iyi arkadaşımla olan evlilik haberiyle(!)

Ben uyurken iyiydim ya.Orda her şey ben nasıl istersem öyleydi.

Yarım saat  daha ağladıktan sonra kendimi toparlamaya karar verdim ve banyoya girdim.Bir duş beni biraz da olsa iyi hissettirebilirdi.Hala olayların bu kadar kısa sürede gerçekleşmiş olmasına inanamıyordum.kıyafetlerimi çıkarıp ılık suyun altında bedenimi ısıttım.Sadece 4 ay çıktılar.Nasıl evlenebilirler!!! Nicki'yi vazgeçirmeliydim.Bunu sevgilisine aşık olmasam bile yapardım.O 12 yaşımdan beri en iyi arkadaşımdı. Herşeyimi bilirdi.Bende onunkini bilirdim.Sürtüklük yapıp hamile kaldığı biriyle evlenmesine göz yumamazdım.Kim olursa olsun.Duştan çıkıp odama girdim.

 Bunlar hiç gerçekmiş gibi gelmiyordu.Kaldıramıyordum.Daha çok ağlamamak için gardırobun karşısına geçtim ve bacağımı diğer bacağıma doladım.Eline geçen ilk gömleği ve pantalonu alıp giydim.Acıdan uzaklaşmam gerekti ama önce Nicki’yle konuşmalıydım.

Onun böyle şeyler yapabileceğini hiç düşünmemiştim.Zaten en çok ta beklemediğimiz insanlar beklenmedik şeyler yapmaz mı bize.

Telefonumu arka cebime sokuşturdum ve botlarımı ayağıma geçirdim.Kahvaltıyı şuan düşünemezdim.Hadi Nicki Justin’i sevdiği için kabul eder de Justin ne bokuma teklif etti? Kızlarla hiç çıkmaz,onları kullanırdı.Nicki’yle neden çıktığını anlamak imkansızdı.Araba anahtarlarını alıp arabaya koştum.

Biraz neşelenmek için radyoyu açtım ama durum hiç de neşelenecek gibi değildi.Radyodan Rihanna ‘nın sesi yükseldi.Birkaç saniye içinde California King Bed’in çaldığını anladım.

Nicki nin zilini çaldım ve karşıma çok mutlu bir Nicki çıktı.Artık ondan nefret ediyordum.

Nicki boynuma atladı.Ona hafifçe sarılarak karşılık verdim.Birşey söylemesine izin vermeden

‘’ Justin burada mı?’’dedim.

Soruma karşı kollarını benden çekti ve beni taradı.Açıklamamı istermiş gibi baktı. Hey sana açıklama yapmak zorunda falan değilim.

‘’ Hayır burda değil ‘’ diye mırıldandı.İç geçirdim.’’ Konuşmalıyız nigh’’ ona sinirlendiğimde lakaplar takardım .Muhtemelen hayatım boyunca hiç kimseye bu kadar sinirlenmem.Ha birde Justin var işin içinde.

LIARBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!