İşte Bu Benim

327 15 3

HATIRLATMA

Gözlerim dolmuştu geri geri giderken sırtım buz gibi duvara yaslandı,yolun sonundaydım anladım ki bu işi bitirmeden buradan çıkamayacaktım

                                                                       -YENİ BÖLÜM-

Önce korkak bir adım attım kız hala bana bakıyordu kendimi topladım ve birkaç adım daha attım.Elime masadaki dosyayı aldım ve kızın bilgilerini okumaya başladım.

İSİM:PELİN ÇİCEK

YAŞ:9

PROBLEM:CİLT KANSERİ

Cilt kanserini okuyunca gözlerim fal taşı gibi açıldı bu kız bu kadar acıya dayanamazdı.Başımı kaldırıp ona baktığımda oda bana bakıyordu.Hadi başlayalım.

Elime deri yüzen aleti aldım ve ona doğru yürümeye başladım tam önünde durdum.Elini tutup havaya kaldırdım ve aleti derisinin elinin üzerine koyarak bastırarak yavaşca ilerlettim.Kız sessizce inlemişti ona baktığımda gözünden bir damla yaş düştü.İşte o gözyaşını görünce kendimden geçtim ve tuttuğum eli hızlıca yüzdüm.

Diğerki eliylede işim bittikten sonra yere doğru eğildim eşofmanının paçalarını sıyırdım.Gözüm ayağındaki yaraya takılmıştı hafif bir dokundum kız inledi bende kabuğu tuttuğum gibi kopardı.Canı çok acımıştı ama umrumda değildi."Ağlamayı kes her iki türlü de kopacaktı diğer ki türlü daha fazla canın acırdı."diye bağırdım kızın korktuğu gözlerinden anlaşılıyordu.Aleti ayağının üzerine sabitleyip ilerlettim artık tamamiyle ağlamaya başlamıştı.

Diğer ayağınıda bitirdikten sonra sıra gövdesine gelmişti.Bluzunu çıkarmasına yardımcı oldum.Bu sefer bu aleti kullanmayacaktım yerine koydum ve üstteki raftan keskin bir bıçak aldım.Kıza doğru yürüdüm hazır mısın dedim ve pis bir şekilde sırıttım bu bölüm en sevdiğim yerdi.Karnını kare şeklinde kestim ve kıza baktım endişeliydi.Deri parçasını tuttuğum gibi kopardım uzun bir çığlık attıktan sonra ikimizde kendimize gelmiştik.

Bıçağı ilaçlı suya koydum ve kapıya yöneldim tam çıkacakken kız "Teşekkür ederim" dedi.Neden bilmiyorum ama bu söze sevinmiştim arkamı dönmeden hafifçe gülümsedim ve Can'ın odasına doğru ilerlemeye başladım.

Bir Psikopatın HayatıBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!