Burda ne isin var?

61 2 0

Of burda ne isin var ya allah kahretsin. Buraka donerek "Bunun burda ne isi var?" Burak once ne diyeceğini bilemedi sonra toparlayarak konusmaya başladı. "Sen gelin dediğinde Mertte yanımızdaydı bende sende gel dedim"
"Bana sormadan"
"Yani bir anda ..."
"Burak sen neler olduğunu bilmiyomusun hala alıp onu burayamı getiriyosun?"
"Ya haklısın ama ne diyim hem bi sus duyucak ayip olucak"
"Ya ne ayıbından bahsediyosun"
"Bak lutfen bugun idare et nolur olay olmasin şimdi"
"Sana inanamiyorum !!!"
"Lütfen ya nolur"
"Olay çıkmasın diye susucam ama bunu sana daha sonra yine sorarım"
"Saol prenses"

Dedi ve hemen beni öpüp iceri gitti. Suan Buraka inanamıyordum Mert benim resmen hayatımı mahveden çocuk suan benim salonumda oturuyordu ve benimle berabermi eglenecekti simdi ya. Ben tam bu düsuncelere dalmısken Zeynep bagardı "Eylül hadi gel napiyosun ya parti başlasın" "Tamam Zeynep geliyorum" Hemen cipsleri alip içeri gittim. Mert onume dikildi tam hicbisey demeden gecicek ken kolumu tuttu ve"Neden yüzüme bakmiyosun beni ozlemedinmi ben seni cok ozledim"  Allahim bu ne yapmaya calısıyodu biraz affallamıstim ama hemen toparlandim ve tam konuşmaya başlarken Cenk geldi ve resmen sözümü azima tıktı "Burak abi gelsene" Dedi ve hemen Burakı benim yanimdan uzaklaştırdi yoksa buyük olay cıkıcaktı. Pınar nekadar sinerlendiğimi anlayip yanıma geldi "Kanka tamam sakin ol ben simdi onu gonderiyorum sakin" "Ya suc Buragın hicbisey olamamıs gibi almıs onu buraya getirmiş" "Tamam sakin ol hallediyorum ben" Bende hemen Merti umursamiyormus gibi gidip müzik açtım ve herkesi kaldırıp deli gibi dans etmeye başladık resmen Merti uyuz etmek icin ugrasiyormus gibi davranıyordum eskiden Mertin benden en kıskandiğı kisiyi yani Kenanı alıp dans etmeye başladım. Elini belime doladı bende ellerimi boynuna doladım ikimizde kahkaha atiyorduk. Bakıslarim Burağa gitti bana çok şaşırmış bir şekilde bakıyordu ama bende nasil bir cesaret varsa artık umursamadan dans etmeye devam ettim. Tabike Merttede dikat ettim cok kıskanmısa benziyordu neden böyle birsey yaptığımı bilmiyordum tek amacım onu gıcık etmekti ve galiba başariyordum. Suan bundan emindim çünkü kırmızıyı görmüş boga gibi resmen kulaklarindan ateş çıkarak bize yaklaşti ve Kenanı gercekten iyi bir yumruk attı içimden gülüyordum ama tabikide dışımdan gülmüyordum sadece çığlık atmakla yetiniyodum. Hemen Burak ve Cem koşup ikisini ayırdı Kenan"Noluyo be delirdinmi?"
"Delirdim napcan"

Ben tabiki ortaya atladım ve Merte

donerek baģırmaya başladım"Ya sen anpmaya çalışıyosun"
"Asil sen napmaya çalısıyosun bu piçle niye dans ediyosun?"
"Ya benden sanane babammısın abimmisin sevgilimmisin sanane kimle dans etmek istersem ederim"
"Edemessin Eylül hanim"
"Ederim senide hiç ilgilendirmez"
"İlgilendirir"
"Neden ilgilendiriyormuş acaba"
"Çünku sen hala benimsin"  Aslinda suan kalbim durmak uzereydi ama hic belli etmedim ve gayet kendimden emin bir şelkilde "O çok önceydi ne ben seninim nede sen benim tamammı" Hıc bisey demedi yüzüme olece bakti sonrada hizla cekip gitti napıcagimi bilemiyordum yani uzulmemem gerekiyordu ama canim çok yanmıştı.

Yardım EtBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!