8

393 22 0

Z pohledu Lucy:

To je takovej kokot. Došla jsem k Ryenovi a sedla si na jeho klín. Ryan hned zbystřil a zašeptal jako kdyby zvýšil tak bych se rozbila "Co děláš Lucy" ukázala jsem na Justina přikývl a něco si dělal na mobilu. Justin už odcházel ale ta čubka ho chytila za rukáv a chtěla mu dát pusu ale on jí dal facku. Usmála jsem se ale stejně jsem ho chtěla provokovat. "Ryane mluv se mnou ať se má taky na co zlobit" zasmál se a dal mi ruku na stehno. Povídali jsme si o kravinách teda spíš o holčičích kravinách. Ptal se mě jestli to bolí když rostou kozy, jaký je to mít krámy a proč je jedna má malí a druhá velký. Prostě Ryan. "Ruce pryč Butler ta je moje" otočila jsem se za Justinovým hlasem. "Ale notak skvěle jsme se bavili a ty ses taky skvěle bavil s ní" ukázala jsem na holku co stála pořád na stejným místě a házela po nás teda spíš po mně vražedný pohledy ale vypadala jak kdyby bulela prostě jako kráva. "Lucy, notak nežárli vždyť víš že miluju jenom tebe" udělal na mě puppy face vypadal fakt rozkošně. "No dobře vyhrál si" povzdechla jsem vlastně až teď jsem si uvědomila jakej má na mě vliv."A co jsem vyhrál" zeptal se. "Já ti nestačim" vysmívala jsem se mu. "Aspoň malinkou pusinku" našpulil rty ale začalo zvonit. "To není fér" dupl nohou jak malý dítě a odešel jak primadona. Ach ten Justin.
Z pohledu Justina:

Došel jsem ke skříňi vyndaval jsem si věci a najednou jsem ucítil jsem ruku na mém rameni myslel jsem si že je to Lucy ale když jsem se otočil byla tam Selena. Bože co zas chce. "Ahoj lásko" vypískla. "Co zas chceš" řekl jsem. "No víš naposledy jsem si to fakt užila no a myslim si že bychom to spolu mohli znovu zkusit" kousala se do rtu a házela po mě vášnivé pohledy upřímě vypadala fakt směšně. Vyprsk jsem smíchy hodila na mě nechápávý pohled. "Ehm kde začít takže zaprvý mám úžasnou holku. Za druhý ty sis vybrala jinýho a už si nemáme co říct" otočil jsem se na odchod ale chytla mě a chtěla mě políbit ale dal jsem jí facku. Kráva. Uviděl jsem Lucy jak sedí na Rayenovi a o něčem si povídali. "Ruce pryč Butlere ta je moje" snažil jsem se tvářit vážně. "Ale notak skvěle jsne se bavili a ty ses taky skvěle bavil s ní" ukázala na tu krávu."Lucy, notak nežárli vždyť víš že miluju jenom tebe" uďelal jsem puppy face. "No dobře vyhrál si" povzdechla si. "A co jsem vyhrál" zeptal jsem se. "Já ti nestačim" ach ten sarkasmus. "Aspoň malinkou pusinku" našpuli jsem rty ale začalo zvonit. "To není fér" dupl jsem nohou a odešel.

Po škole jsem odvezl Lucy domů a šel se připravit na dnešní párty.
Tak Zdravim zlatíčka tady je nová část. Sorry že dlouho nebyla ale škola ale těď se opravdu budu snažit co nejdřív napsat novou část a omlouvám se za chyby.

I am not Perfect JUSTIN (Czech Story)Přečti si tento příběh ZDARMA!