Bu bölümü iki part halinde yazacağım çünkü okulun daha ikinci günü olmasına rağmen kafamı kaşıyacak zamanım yok.Sizi cuma gününe kadar bekletmen istemediğimden 2 parta ayırdım.İyi okumala.Not:Ekstra komikli bölüm.

  Demir kibarca Raven'ın elini sıktı.Kibar davranma nedeninin kızı ilk günden korkutup kaçırmak istememesi olduğuna eminim.Bir süre garip bir sessizlik vardı ortamda.Bir adet Demir her ortamı sessizleştirebilir.Ben de Raven'ın kaldığı otele uğrayıp eşyalarını toplamayı teklif ettim.İkisi de onayladı ama bu sessizliği bozamadı.

  Kısa süre sonra otele vardık.Fazla pahalı olmayan bir oteldi.Raven istese daha şık ve pahalı bir otelde kalabilirdi.Ailesi en az Demir kadar zengin.Ama o Türkiye'ye taşınınca kendi ayakları üzeinde durmak istediğini söylemiş.Cesur bir hareket.

  Raven'la arabadan indik.Demir kolunu bile kıpırdatmayınca onun gelmeyeceğini anladım.Ne bekliyordum ki zaten.Centilmenin tam zıttı bir insan o.Aslında böylesi daha iyi oldu.Yukarıda Raven ile o konuşmayı yapabilirim.

  Odaya girip Raven'ın eşyalarını toparlamaya başladık.Oda giysiden görünmüyordu.O etraftaki giysileri toplarken ben de dolaptakileri yerleştirmeye karar verdim.Ama açmamla kafama ayakkabı yağması bir oldu.

"Lanet olsun Raven.İnsan bir ayakkabılarını düzenler.Ayrıca bunların hepsini nasıl valize sığdırmayı düşünüyorsun?

  Sormaz olaydım.Yatağının altından bir kucak dolusu BİM poşeti çıkardı.Kızın ruhu fakir.

"Bunlarla."

*Facepalm* "Cidden mi Raven? Cidden mi?"

  Evet anlamında kafasını salladı.Ortamın ciddiyeti bozulmuş olsa bile "o" konuşmayı yapmalıydım.

"Raven Demir'in kim olduğunu biliyorsun.Ne iş yaptığını da biliyorsun.Bizim evde çalışmaya başlarsan her an tehlikede olacaksın.Tehlike sadece dışarıdan gelmeyecek.Demir tehlikeli biri.Bir anı ir anına uymaz,psikopat ve katil o.Aklına hayaline gelmeyecek şeyler yaşanacak bu evde.Buna hazır mısın? Vazgeçmek istiyorsan şimdi tam sırası.Seni yanımda istiyorum çünkü sen benim en iyi arkadaşımsın.Ama tehlikede olmanı istemiyorum Raven.Zarar görebilirsin."

"Vay canına Melek.Arkamdan ne kadar kötü şeler söylüyormuşsun.Çok ayıp."

  Arkamı döndüğümde Demir'i gördüm.Elinde kırmızı bir don tutuyordu.Raven donla aynı renge girerek hemen onu Demir'in elinden aldı.Demir ve kırmızı takıntısı.

"Yine de bu işi kabul ediyorum."

  Raven bir kez daha cesaretini kanıtlamıştı bana.Bir an Raven ile bakıştık.Kesinlikle aynı şeyi düşünüyorduk.5-6 BİM poşetini Demir'in eline tutuşturuponu aşağı yolladık.

  Günün sonunda ben üzerimi değiştirdim.Raven kıymalı makarna yaptı biz de afiyetle yedik.Cenk arayıp Demir'i şirkete çağırınca üstüne bir de Demir'in dedikodusunu yaptık.

  Bir an için mutlu hissettim.Gerçekten mutlu.

 Vote vermeyi ve youm yapmayı unutmayın.YORUM YAPIN.Hayalet okuyucu olmayın.Varlığınızı bileyim.

Gri MelekBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!