Kısa bir aradan sonra yeni bölümle geldimm. :) Aslında dün atacaktım ama ilk günden ödevler olunca vaktim olmadı özür dilerim.Neyse sizi daha çok bekletmeyeyim. :) <3

Keyifli okumalar! Yorum ve voteleri unutmayın. :) <3

-Zeynep

Lunapark bok gibiydi.Gerçekten.Kerem'i görmeden önce iyiydi.Melih bana pamuk şeker almaya gitmişti bende onu kapının önünde bekliyordum.Ablamlar içeri girmiş,çarpışan arabalar için bilet alıyorlardı.Neyse işte sonra Kerem yanımıza geldi.Bu beni mi takip ediyor ? İzmir'de bile karşıma çıkıyor.Bunun başka bir açıklaması olamaz.

''O yataktan çıkmayı düşünüyor musun ?'' Diye sordu Seren.

Saat öğlen 2'ydi ama hala yatağımdan çıkmamıştım.Dün saçma sapan bir şey olmuştu.Neden Kerem'i tanımadığımı söylemiştim ki ? Sadece.. onunla konuşmak istemiyordum.Onu tanımadığımı söylersem belki gider diye düşünmüştüm.Çünkü akşamı mahfetmek istemiyordum.Kerem'le konuşursak her türlü moralimin bozulacağını biliyordum.Ama sanırım onu daha da sinirlendirdim.Off Tanrı'm hata üstüne hata yapıyorum.

''Hayır.Ben yatağımla evlenmeyi düşünüyorum.'' Dedim yorganın içinden kafamı çıkarmadan.

''Zeyneep yapma böyle.Hadi kalk oradan da bir konuşalım.Hem planını falan da konuşuruz.'' Dedi Seren.

Canım hiç istemiyordu.Bana kalsa sonsuza kadar bu yatağın içinde kalabilirdim.Ama maalesef öyle bir şansım yoktu.Çünkü en yakın arkadaşım Seren'di.

''Konuşacak bir şey yok.Plana devam ediyoruz zaten.Siz yine bir buluşma ayarlayacaksınız ve ben de karşınıza çıkacağım işte.'' Dedim.

''Tamam.Peki ya Kerem ? Onunla da mı konuşacak bir şeyin yok ?'' Diye sordu Seren.

''Yok.Bence konuşmasak daha iyi.Ne zaman konuşsak ikimizden biri üzülüyor.O yüzden bence biz hiç konuşmayalım.'' Dedim.

''Kerem'e haksızlık ediyorsun.'' Dedi Seren.

Ne saçmalıyordu ? Ona haksızlık falan etmiyordum.O her şeyi hak ediyordu bir kere.Nazra'ya kanını vermişti.Vampir Sosyoloji'sinden öğrendiğime göre biriyle kanını paylaşmak çok özel bir şeydir.Aranızda bir bağ yaratır.Nazra'yla Kerem'in arasında bağ gibi bir şey var sanırım.Evet Rana'yı sevmiyorum ama dersini dinlemek zorundayım.Yatakta oturur pozisyona geçtim ve Seren'e baktım.

''Hayır haksızlık etmiyorum.O bunların hepsini hak ediyor.'' Dedim.Seren kafasını sağa sola salladı.

''Hak etmiyor.Onu Nazra'ya kanını vermesi için suçluyorsun ama o da seni Emre'yle öpüşürken yakalamıştı.'' Dedi Seren.

''Aynı şey değil.Onlar kan paylaşımı yapıyordu.Bizse sadece öpüşüyorduk.O bana kanını veriyordu evet ama benden almıyordu.'' Dedim.

''Ne fark eder ? Hem Kerem sarhoş olduğunu söylüyor.'' Dedi Seren.

''Yalan! Biz sonra onunla konuştuk ve hiçte sarhoş gibi değildi.'' Dedim Seren'e.

''Çok büyütüyorsun Zeynep.Alt tarafı kan paylaşmışlar.Yani sevişmişler gibi söylüyorsun.'' Dedi.

''Evet eğer ben gelmeseydim onu da yapacaklardı.'' Dedim.Seren yine kafasını sağa sola salladı.

''Kerem tanımadığı biriyle sevişmez.Dediğim gibi ona haksızlık ediyorsun.Bence bu plan çok saçma.Yani Fulya olup ondan nasıl intikam alacaksın ki ? Ayrıca ne gerek var ? Zaten siz küssünüz diye o çok üzgün.Bir de ona oyun oynayarak daha çok mu kalbini kırmak istiyorsun ?'' Diye sordu Seren.

Beni Hayata DöndürBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!