Pamatuji si to dobře

81 10 0

Z pohledu Nicol :

"No tááák už ho rozbal" říkala mamka nedočkavě. "Jo už jdu na to" zasmála jsem se.Už mám rozbalený skoro všechny dárky jen ten od Justina ne.Dostala jsem krasný věci,ale ta jedna mě opravdu dostala.S mamkou pojedeme na Eda Sheerana.Obě ho milujeme a ted na něj pojedeme!Pomalu jsem začala trhat balící papír z toho dárku od Jusse.Je to velikánský a těžký,mám to na zemi a sedímu toho :D Už jsem to nemohla vdržet a jak vidno tak ani táta a hlavně máma.Začala jsem to rychle strhávat.O můj bože ten se zbláznil "To je nádhera" objala mě mamka.Byla to zarámovaná naše fotka a ještě tak velká.Je to větší než já.Pamatuji si tu fotku dobře fotil ji Toby.No to co jsem otevřela potom. Dva lístky na letadlo do Londona!Ted o prázdninách. "Mysleli jsme si,že tam pojedeš za Lukem,ale všechno je jinak" řekla mamka. "Proč dvě?" nadzvedla jsem obočí.

"Mami tak já půjdu" usmála jsem se na ni.Natali spinká, Jason a táta sedí a povídají si, mamka s nima. "Užij si to" objala mě mamča a dala mi pusu na tvář "Děkuju" šeptla jsem a šla jsem za tátou a Jasonem. "Ahoj už půjdu krásnj štědrej večer" usmála jsem se "Moje malá sestřička dospěla" usmál se Jason "Užij si to" usmál se táta,oblékla jsem si na sebe černou koženou bundu a šla jsem.(lodičky jsem na sobě už měla) Upřímně?Nevím kam mám jít ... kam mě srdce povede,to se mu lehko říká :DDD Zavřela jsem za sebou dveře a šla přes naši před zahrádku až za malý plot.(pzn.au.takový ty americký domy:D) Na chodníku bylo nasprejováno."To místo znáš,ale né tak dobře jako já,první místo,které jsi v městě navštívila ..." Jak?jak?Jak? .... Jak o tom ví.To místo miluju,když jsem sem přijela,tak jsem cestou byla na rodiče drzá a oni mě vysadili asi 500 metrů od našeho baráku.dali mi adresu a řekli "Až se uklidníš přijd" a odjeli.Já jsem se porozhlédla a bylo to úžasné místo,byl takový větší útes ... hlavně bylo opuštěné.A stále je,ale chtěla bych to změnit.Byla jsem asi v půli cestě a na stromě bylo vyryto ... "Ptáš jak to vím? Odpověd na tvou otázku je zde" Pod nápisem byli různé datumy a roky.Chápu to bylo to jeho místo!A já jsem mu ho vzala.

Byla jsem skoro tam jen jsem se nadechla a vydechla.Jsem nervozní,ještě jsem zkontrolovala,jestli mám dárek,mobil,peněženku a klíče.Když jsem nervzní tak si kontroluji věci,to jsem já :DDD Vyšla jsem na útes a ihned jak jsem to uviděla tak se mi zatajil dech ...

Doufám,že se líbila ... Ikdyž vám to možná nepříjde tak mi tahle část dala spousta úsilí.Nemůžu se dokopat zase k tomu,jak části píšu sama s radostí a nemusím se do ničeh tlačit.Strašně,ale opravdu strašně mě psaní částí pro vás baví,ale poslední dobou nevím co se stalo ... Části tedka budou mín,ale já vím,že tohle je jen dočasně ... Mám vás ráda a děkuju všem,kteří si to přečetli až sem.Koment nebo vote by mě strašně moc podpořil :))

Love ya <33

Christmas memories &lt;33Přečti si tento příběh ZDARMA!