Özgecanı rahmetle anıyoruz...

#Özgecanaslaunutulmaz!! Bir melek daha acımasızca Öldürülürken Biz sadece susuyoruz #susma Türkiye!!!

# # #

Multide okay

iyi okumalar...

Gitmek bazı şeyleri değiştirir diye düşündüm. Eyer gidersem ona olan saplantılarımın yada duygularımın yok olacağını umdum. Ama gel gör ki ne hayatımda bir değişiklik oldu ne de duygularımda. Ben yine aynı benim. Ulaşılmazı isteyen aptal ama aşık bir mira!

Onu her  gördüğümde kalbimin yerinden çıkarmışcasına atmasından nefret ediyorum! Niye her aklıma gelişinde yüzüme aptalca bir sırıtma oluşuyor ki? Niye herkese laf yetiştirirken onun yanında çenem tutuluyor? En önemlisi de niye onu aklımdan ve kalbimden çıkartamıyorum?

" sana diyorum! " sert sesiyle daldığım düşüncelerden sıyrılıp gerçek dünyaya döndüm. Sesinde anlam veremediğim bir kırgınlık vardı ya da sinir bilemiyorum.  Daha fazla karşısında küçük düşmemek için sıradan kalktım. Geçmek için hareketlendim ama bedeniyle buna bir türlü izin vermiyordu. Cesaretimi toplayıp bakışlarımı yüzüne çıkardığımda onunda bakışlarının benim yüzümde olduğunu gördüm. Anında yanaklarım kızarırken ne yapacağımı bilemez halde çaresizce kenara kayıp bana yol vermesini bekledim. Tabi bu süre içinde bakışlarım hep yere odaklıydı.

Birkaç saniye daha yüzüme dik dik baktıktan sonra hafifce yana kayarak geçmem için az mikatarda yol açtı. Bende hareketlenip bir iki adım attığımda tam dibindeydim. Yine alışık olduğum duygular beni rahatsız ederken bir çırpıda vücudumu vücuduna değdirmeden sırayla bedeni arasından çıkmaya çalıştım. Erkeksi kokusu burnumu doldururken istemeden gözlerimi kapatıp, derin bir nefes aldım. Bu kokuyu ömür boyu koklayabilirim.

Nefesi yüzüme çarparken bu kadar yakınlığın benim açımdan kötü olacağını hissederek hızla geçtim yanından. Ona ilk defa bu kadar yakındım. ilk defa gözlerine bu kadar derinden baktım. Ve ilk defa kokusunu doya doya içime çektim.  inanılmaz bir duyguydu bu. Bambaşka bir şey.

Ağır hareketlerle kalktığım sıraya otururken, bende yere bıraktıgım cantamı alarak hızla uzaklaştım yanından. Eyer az daha yanında dursaydım ya karşısında hüngür hüngür ağlayacak ya da dayanamayıp sıkıca boynuna sarılacaktım.

Sınıfı bir güzel tarayıp boş sıra olup olmadığına baktıktan sonra, bir kızın yanının boş olduğunu görünce adımlarımı oraya yönelttim. Tam sıranın önünde durduğumda çantasını boş yere koyarak yüzüme bile bakmadan sinir bozucu bir ses tınısıyla " dolu " dedi.

Sinirden gözlerim dolarken bir an kızın saçını elime dolayıp, kafasını duvarlara sürtesim geldi. Ellerimi yumruk yapıp tırnaklarımı tenime geçirirken sakin olmam gerektiğini hatırlattım kendime. Daha okulun ilk gününden bir sorun çıkartmak istemiyordum. Bu yüzden derin bir nefes alarak bir kaza çıkmaması için uzaklaştım oradan.

" yeni kız, buraya gelebilirsin" durup sesin geldiği yöne baktığımda, kahverengi saçlı bir kızın, hemen yanındaki boş sıraya bir iki kere vurduğunu gördüm. Gülümsüyordu. Pek samimi gelmesede bende gülümsedim. işaret ettiği yere yavaşca ilerleyerek oturduktan sonra çantamı sıranın hemen yanına astım.

" adım melis "  bir uzattığı eline bir de yüzüne baktım. Sonra tekrar bakışlarımı eline indirdim ve içimden " bu ne samimiyet " diye geçirirken elini tuttum

" bende mira " tekrar gülümsediğinde hâlâ gülümsemesi pek sıcak gelmiyordu.

Aramızda huzur verici bir sessizlik çöktüğünde, yine bu huzuru bozan yanımdaki kız oldu. Neydi adı....hah melis

♡Küçük Aşık♥Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!