Merhabalar biliyorum bölüm gecikti ama geçerli sebeplerim var arkadaşlar. Umarım beğenirsiniz keyifli okumalar

Multi de karakterlerimiz var.

Vote vermeyi unutmayım. Bölüm hakkın da ki yorumlarınızı da bekliyor olacağım. Tekrar keyifli okumalar.

***

Dolabımın kapaklarını açıp ne giysem diye bakarken gözüme çarpan yırtık jean'i elime alıp yatağımın üzerine fırlattım. Tekrar dolapta gözümü gezdirirken yarım düz siyah yarım tsortü de elime alıp üzerine de siyah boyu ve kolları uzun olan hırkası alarak bunları da yatağımın üzerine bıraktım.

Yatağımın üzerinde duran kıyafetlerimi üzerime geçirdikten sonra çekmecemden siyah kemer alarak taktım. Daha sonra ayağıma siyah asker botlarımı geçirdikten sonra aynanın karşısına geçip sarı olan saçlarımı yandan bol bir örgü yapıp bıraktım.

Masamın üstünde duran saatimi de koluma geçirdikten sonra çok hafif bir makyaj yapıp kanepenin üzerinde duran çantamı alıp odadan çıktım.

Evden dışarı çıktığım da direk Emre'nin kapısının zilini çalmaya başladım.

İkinci çalışım da kapı açıldığında suratıma bir gülümseme yerleştirerek Emre'nin suratına baktım. Daha sonra gözlerimi üstünde gezdirmeye başladım.

Altına her zaman ki gibi siyah bir pantolon giymişti. Yine beni şaşırtmayarak siyah baskılı bir tsört giymişti. Tsörtünde Marilyn Monroe vardı üstünde ise kalın harfler ile Maryln Dead yazıyordu. Tekrar gözlerim gözlerine geldiğinde konuşmaya başladım.

''Naber?''

''Nobor?'' diye beni taklit edince gözlerimi devirmek ile yetindim.

''Gün intikam günü'' diye cırladığım da Emre kulaklarını elleri ile kapattı.

***

Bar'a geldiğimizde gözüm direk masanın etrafında oturan Efsa, Ateş, Efe, Nihal, Ekin, Ekim, Asya ve Baran'a takıldı. Emre hala etrafına bakarken kolundan tutarak çekiştirmeye başladım. Dalgınlığına gelmiş olmalıyım ki hiç zorluk çekmeden onu yerinden hareket ettirebilmiştim. Yoksa normal de hareket edeceğini sanmıyordum.

Masanın yanına geldiğimizde selam vererek bizim için ayrılmış olan yere oturduk. Sohbet ederken masamıza gelen içkiler ile daha da keyiflenmeye başladık.

Kafam biraz güzel olmaya başlamaştı.

''Ne zaman dans edeceksin?'' diye bir soru yönelttiğim de beni kolumdan tutarak kaldırdı ve konuşmaya başladı.

''Şimdi güzelim.''

Baran'a boşta kalan elim ile işaret verdiğim de dj'nin yanına giderek tembihlediğim gibi Havana Brown-Ba*Bing şarkısı kulaklarımı doldurmaya başladı.

Sahneye adımımızı attığımız an da bir den ışıklar söndü ve tek bir ışık yanarak hareket etmeye başladı.

Emre'de kolumu bıraktığın da şarkıya eşlik ederek dans etmeye başladı. Asya'ya işaret verdiğim sıra da cep telefonunu çıkararak video almaya başladı.

Kafamı Emre'ye çevirdiğim de havaya girmiş olduğunu gördüm iki elini havaya kaldırarak dans ediyordu. Bir kolumu Emre'nin boynuna doladığım da diğer kolumu Emre gibi havaya kaldırdım.

Suratına baktığım da kocaman bir gülümseme ile bana bakıyordu. Bu halinde keyif aldığım için bende o'na kocaman bir gülümseme ile karşılık verdim.

SEVDİCEĞİMBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!