Her zamanki gibi normal bir sabahtı. O gittiğinden beri her sabahım böyle oluyor. İstemsiz bir şekide yataktan kalktım ve giyinmeye başladım. Araba bindiğim de derin düşüncelere dalmıştım. Azra yani benim ilk aşkım. Birbirimizi çok sevdiğimizi herkes bilirdi. Her saat her dakika özlerdik birbirimizi. Konuşmadan duramazdık. Ama bir gün nolduysa benden ayrılmak istediğini söyledi. O an dünya durmuştu benim için. Oysa bizim daha birçok hayalimiz vardı. Evlenicektik, çocuklarımız olucaktı, biz çok mutlu olucaktık ama Azra buna izin vermedi gitti. Onu unutmam gerektiğini herkes söylüyordu ama işe yaramıyordu. Belki de bir başkası onu bana unutturabilirdi. Ama kim? Aslında çevremde birçok kız var ama hiç birii Azra gibi değil. Yeni bir hayat istediğimi biliyorum ancak bunu nasıl gerçekleştireceğimi bilemiyorum. En iyisi birinden yardım almak , yoksa şimdi kafayı yiyeceğim. Bu arada size kendimi tanıtmayı unuttum. Ben ARAL. Asla geçmişinden kurtulamayacak kadar aptal bir erkek. Yeni bir hayata yeni bir insana yeni bir dünyaya ihtiyacı olan zavallı çocuk. 

          Okula geldiğimde direk müdürün katına çıktım ve okuldan ayrılmak ve başka bir okula nakil olmak istediğimi söyledim. Müdür biraz düşündükten sonra '' 2 gün sonra işlemlerin biteceğini ve istediğim bir okula nakil olacağımı'' söyledı. 

2 GÜN SONRA 

         Sonunda yeni bir başlangıç yapabileceğim Mersin'e gelmiştim. Yeni okulumda daha iyi bir başlangıç yapmak istiyordum. Pazartesi gününe son bir gün kalmıştı. ''Azra yanımdaydı dönmüştü . Bir anda ona sarıldım ve hiç beklemeden o da bana sarıldı. Şu anda ne kadar mutlu olduğumu kimse bilemez. Azra yanımda olduğunda kendimi çok mutlu hissediyordum. Ve yine o anlardan birini yaşıyordum. Uzun süre öyle kaldıktan sonra ayrıldı ve '' Seni bırakmak istemedim sadece zorunda kaldım . Gel ve beni kurtar '' diye sözcükler döküldü ağzından. Son olarak beni öptü '' Çok yakınındayım . Kurtar beni . '' diyerek gitti. Azra diye bağırdığımda çok geçti sadece bir rüya görmüştüm. Ama o rüyanın gerçek olabileceğini düşünüyordum. Azra gerçekten yakınımda olabilirdi. Onu zorla benden almış olabilirlerdi. Bunları düşünüerek tekrar uykuya daldım. 

        Sabah uyandığımda yenı okuluma gitmek üzere yola çıktım. Neler olacağını çok merak ediyordum . İçimden bir ses orda mutlu olacağımı söylüyordu. İçimdeki sesin gerçek olması ümidiyle okuldan içeri girdim. Bir anda bütün gözleri üzerime çekmiştim. Büyük ihtimalle okula yenı birinin geleceğini biliyorlardı. Ve bu kişinin ARAL DEMİRTEPE olması onları daha da çok şaşırtmıştı anlaşılan. Hiç istifimi bozmadan okulun içine girdim ve 2 kızın birlikte kilitli bir kapının zorlayarak kilidini açmaya çalıştıklarını gördüm. Ama hiçbiri de umrumda değildi. Bu yüzden büdürün odasına doğru gittim ve sınıfı öğrendikten sonra sınıfa doğru yürümeye başladım. İçeri girdiğimde birden bütün gözleri üzerimde hissettim. Kızlar bana hayranlıkla bakarken erkekler de kötü bakışlar atıyorlardı . Sadece bir tanesi hariç. İçlerinden biri yanıma geldi ve ben Çağkan diyerek elini uzattı . Bende Aral diyerek elimi uzattım . '' Bunlara bakma hep böyleler . Yeni birisi geldiğinde bu şekilde davranırlar. Bu arada tanıştığıma memnum oldum'' dedi adı Çağkan olan ve benım yeni hayatımda arkadaş olabilecek çocuk. Bende ''Sorun değil . Bende memnum oldum '' dedim ve beni sürüklemeye başladı. Galiba beni sırasına getırdi . '' Yanıma oturabilirsin'' dediğinde  '' Olur diyerek ''  yanına oturdum. Ona gerçekten çok güvenmiştim. Hayatımda Melih'ten başka hiç arkadaşım olmamıştı. Çağkan'la gercekten dost olabilirdim. Bu nedenle ona buraya gelme sebebimi. Azra'yı ve yeni bir başlangıç istediğimi anlattım. O da '' Gerçekten doğru bir fikir . Galiba bende böyle kötü olaylar yaşasam senin yaptığın gibi yapardım '' dedim 

         Biraz sonra koridorda birlikte gezerken biraz önce gördüğüm ve bir işler karıştırdığını anladığım o iki kızı gördüm. Bu seferde ellerinde bulunan bir büyüteçle cam bir eşya inceliyorlardı. Bu kızların ne yaptığını gerçekten çok merak ettim. Önce Çağkan'a kızların isimlerini sordum o da '' Birisi Melisa diğeride Gazel'' dedi. Gazel gerçekten çok güzeldi. Azra' ya benziyordu. Neyse şimdi Azra'yı düşünmemem lazım diyerek onu aklımdan kovdum. Benim biraz işim var diyerek Çağkan'ın yanından ayrıldım ve kızları takip etmeye başladım. Kızlar daha demin zorla kilidini açmaya çalıştıkları odanın içine girdiler. Odanın kapısını ise yarım açık bırakmışlardı. Zaten bodrum katta olduğu için kimse farketmez diye düşünüyorlardı galiba. Kapının açık kısmından içeri baktığımda içeride bir çok alet ce bir çik başarı belgeleri ve kupaların olduğunu gördüm. Yukarıda da ''SÜPER DEDEKTİFLER'' yazılı bir kağıt asılıydı. Bu olayı gerçekten fazla merak etmeye başladım . Bu kızlar neyin peşindeydi? Bunu öğrenmenin tek bir yolu vardı . Gidip konuşmak. Aniden odaya girdiğimde iki kız da bana bakmaya başladı ve anlaşılan korkmuşlardı. Onlara '' Siz bura da ne yapıyorsunuz?'' diye sordum ama bir cevap alamadım. Bu kızların naptıklarını öğrenmeden de şurdan şuraya gitmeyeceğim!!..

Dedektif KızBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!