Yeni Suedayla Tanış

16 2 0

11 ay 4 gün önce başlamıştı her şey.. O gün okulun önünde romantik bi şiir eşliğinde gelen çıkma teklifi ve benim mutluluktan havalara uçtuğum gün...

11 ay sonra bugün anladım sevgimin yalan olduğunu , kalbimin bana oyun oynadığını salak gibi bugün anlayabildim. Ne kadar salakmışım , aşk gözümü kör etti sanmıştım. Ama mesele bu değil , asıl mesele bunu Berkan'a nasıl açıklayacağım. Yapabilir miyim ? Onu sevmediğimi söyleyebilir miyim ?

İçimdeki Suedalar(this is me sjsnnd ) bana yine küfür saydırıyor.. Daha fazla onları dinlemek istemiyorum. Bunu yapabilirim. Bana gelen deli cesaretiyle telefonu elime aldim ve :

- Berkan ?

+ Efendim hayatım ??

Bana böyle hayatım derken nasıl bırakırım onu ?? Üstelik babası yeni ameliyattan çıkmış annesi hastayken ben nasıl ona bir darbe daha vururum ? Ben düşüncelerimle savaşırken berkandan sesler geldi. 

+ hayatım iyi misin ?

- iyiyim sonra görüşürüz

Daha sonra telefonu kapattım. Ona soğuk davranmalıyım.

∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆

Önce kendimi tanıtıyım. Ben Sueda Ateş. Annem ve babam ben cok kucukken ayrılmışlar. İstedigim zaman istedigimde kalıyorum. Babam orta halli bir memur. Annem ise klasik türk kadını ama benden genç gösteriyor zilli :D Neyse biz 2 sene öncesine gidelim. Lisenin ilk günü Berkan la daha tanısmamistik ama aynı sınıftaydık , bir kaç ay sonra telefonuna berkandan mesaj geldi. "Selam" diye başlangıç yapmıştı bende devam ettirmiştim. Başlarda kardeşim kankam gibisinden konuştuk ve çok samimi olduk. Bir süre sonra kardeşi aşmıştık ve Berkan annesinin hastaligindan dolayı 80 güne yakın devamsızlık yaptı. Okuldan ayrıldı

Atıldığı günden sonraki gün okul çıkışında sürprizle karşılaştırdım. Çiçek şiir falan filan. Sonra aylar geçti ve ben soğudum yada başka erkeklerle hayaller kurdum. Sınıfta herkesle yakındım ve hepsiyle samimiydim. Berkan eskiden bu okulda olduğu için sınıftaki erkekler bana cok düşkündü , erkeklerle bakışamadım bile. Hepsi korurdu ve bu süre gerçekten can sıkıcı olmaya başladı...

∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆

  Sabah kafamda bin tane düşünceyle okula gittim. Okulun girişinde bizim erkeklerle karşılaştım ve hemen koluma girip sahiplendiler.

Bıkkın bıkkın okula girerken arkamdan bi ses geldi.

" Oo kimleri görüyorum fıstık". Hep beraber arkamizi döndüğümüzde Ahmeti gördüm ve hemen yanına gittim. Arkamdan bizimkilerin delici bakışlarını hissediyordum ama Ahmet benim gardaşımdi. Azicik ucundan yavsakti ama olsun napak.

Sınıfa gidince heline sarıldım. Salak benim best friendimdi.  Yanına otudum ve derse odaklandığımda önüme bi maloz kagit fırlattı. Kâğıtta " çıkışa Berkan geliyor saçını başını düzelt"

Bu sefer yapıcaktım cesaretimi toplayıp onunla konusmam gerekiyordu.Ben Sueda Ateşim kendime gelmeliyim.

Affet beni Berkan..

Herkes Öldürür Sevdiğini..Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!