15 3 3
                  

Selam.

Öncelikle olur da buraya yolunuz düşerse diye siz kitabı okumaya başlamadan önce birkaç şey söylemek istiyorum. Hikayemde eksiklikler olabilir, eleştiriye açık bir insanım ama fikrinizi belirtirken rica ediyorum saygı çerçevesi içerisinde bunu yapın. Abuk sabuk şeyler yazmayın, ben kırk yıllık ödüller almış bir yazar değilim. Öğrenciyim ve yazmayı seviyorum, kendimi de geliştirmek istiyorum.

Kitabım; mafya, töre, bad boy-masum kız ilişkisi, berdel içermiyor. Böyle bir hikaye okumak isteyenler lütfen hemen şimdi kitabımı terk etsin.

Kitabımda kimsenin boyunduruğu altına girmeyen, kendi ayaklarının üzerine basabilen birçok kadın karakterim var. Kitabımda gücü sadece kaba kuvvet olarak algılamayan, sevdiklerini kısıtlayarak avucunda tutamayacağının bilincinde olan birçok erkek karakterim var. Ve en önemlisi kitabımda günümüzdeki birçok dizi, film ve kitapta olduğu gibi yeri geldiğinde ağır sahnelerde bulunacak. Ben onlar gibi 'toplumun acılarına parmak basıyorum' diyerek bunu herkesin gözüne sokmak istemiyorum sadece.

Çoğu şeyi sizlere anlatacağım, sadece gerçekten görebilenler görecek.

İlk bölümde ağzından yazacağım karakter, hikayenin yapıtaşlardan birini oluşturan bir karakter, kitabın mavi kelebeği. Bu hikaye onun hikayesi değil fakat arada onunda ağzından yazılacak bölümler olacak. Onun hatta onunla beraber birkaç karakterin daha psikolojisini sizlere aktarmak istiyorum.

Hikayenin sadece ilk birkaç bölümleri yazıldı diğer bölümler henüz daha tasarlanmadı. Sadece kafamda belli başlı olaylar var, karakterler bizleri nereye götürecek ben de bilmiyorum işin açıkçası. Ne hissediyorsam onu yazacağım. İlk bölümlerde mantığına oturmayan saçma gelen her şey bir bir yerine oturacak finale doğru.

Ben şunu fark ettim de yazdıkça yazıyorum ve baya baya spoiler yazıyorum...

Merak etmeyin sildim :)

Eğer hâlâ okumak istiyorsanız bir sonraki bölüme davetlisiniz.

Sizler ve ben bu hikayede, bu bölümden sonra artık biz olacağız.

İyi okumalar dilerim.

İyi okumalar dilerim

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.
Siyah KelebekHikayelerin yaad覺覺 yer. imdi kefedin