Trip

16 1 0

Eve daha yeni geldim. Rüzgar beni evine bekliyordu ama yarın sınav olduğu için Rüzgar' ı ektim. Şu an sanki bana küfür ettiğini duyabiliyorum hsjfshfhsf. Ama bu sınava çok çalışmam gerekiyor. Diğer derslerim normal ama biyolojiden hiçbir şey anlamıyorum. Çince gibi gözüküyor gözüme. Aslında istesem enişteme söyler dersten geçerim ama söylediğim gibi ben hiçbir zaman zengin züppe olmadım. Ne yaparsam yapayım hep alın terimle.

Çalışma masama oturdum ve biyoloji kitaplarımı çıkardım. Çok çalışmam gerekiyor. Çünkü 2. sınavdan 58 almıştım. 1. sınavı söylemiyorum bile sjsj. Tam çalışıcaktım ki kapım tıklatılınca durdum. Kapı açıldı ve teyzem elinde bir kurabiye ve sütle içeri girdi. Süt mü ciddi mi ? Süt ve ben ? Öğğ midem kalktı. Teyzem bunları yemem gerektiğini söyleyip odamdan çıktı. Sütü hemen elime aldım ve odamın balkonuna doğru koştum . Sütü yavaşça balkondan aşağı döktüm. Nihaha kötülüq. Evet sütü sevmiyorum. Aslında eskiden çok fazla seviyordum. Ama hayatıma Mert girdiğinden beri böyle çocukça şeyleri sevmiyorum. Tekrar çalışma masama oturdum ve çalışmaya başladım. 78 tane soru çözdüm. Beynim yandı amk. 78 sorudan 24 yanlış. Valla benim için bu çok iyi. Kapım tekrar tıklatıldığında kapıya odaklandım. Bizim tayfayada ki kızlar gelmişti. Heralde bu kadar ders yeter. Oturduk ve korku filmi izlemeye başladık. Acaba Rüzgar ne yapıyor. Kesin onu ektim diye bana trip atacak. Neyse artık. Bu sınav benim için önemli. Sonunda korku filmi bitmişti.

Ahsen : - Hadi geçin fotoğrafınızı çekiyim krolar. Dedi. Haklı güzel olabilir. Hem instagrama atarım. Hepimiz oturduk yere. Yağmur beni öperken diğerleri şirin kız ayakları yapıyordu. Hemen instagrama attım. Anında beğeniler geldi. Ay yine aklıma Rüzgar geldi. Rüzgar' ı tanıdığımdan beri Mert aklımdan bir kez olsun geçmedi. Bana Mert' i unutturabilen ilk ve tek kişi. Bizim tayfa eve gittiğinde bende yatağıma koştum. O kadar çok uykum vardı ki. Son kez telefonumu elime alıp whatsapp' a baktım. Rüzgar çevrimiçi. Kimle yazışıyor acaba ? Yok ben dayanamıyorum. Sorucam.
BEN ;
Kiminle mesajlaşıyorsun sen ? . Diye mesaj attım ve saniyesinde cevap yazdı.
RÜZGAR ;
SANANE. Dedi. Ya trip atıyor işte. Bir de caps lock' u açık yazmış. Neyin kafası bu ? En iyisi yarın ona kendimi affettirmek. Onun bana trip atmasına dayanamıyorum diye düşünürken çoktan uyumuştum.

RÜZGAR IN AĞZINDAN;

Bugün ona benim evime gelmesini söylemiştim ve kabul etmişti. Eve gittiğimde hiç usanmadan gelmesini bekledim. Abartısız 3 saat 36 dakika beklemiştim. Ben ve kız beklemek ? Aşk beni çok değiştiriyor. Meltem hergün altımda inlettiğim kızlar gibi değil. Onun farkındayım. Ama hiçbir kız beni ekemez. Bu sefer kendini bana affettirmek zorunda. Yarın zaten siktiğimin biyoloji sınavı var. Ben bunları düşünürken uykuya dalmıştım bile.

PAPATYA KADINIBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!