6.kapitola

1.5K 91 8

Justin:

Protočila oči a to mě popudilo,nesnášim když to někdo dělá a tak jsem ji okouzlil a nechal ji napospas s jejímy smíšenými pocity,ikdyž neni jediná kdo je zmatený.

Vešel jsem do svého pokoje a lehl si na postel,nebyl jsem zatim unavenej,spíš zamyšlenej,vstal jsem z postele a přešel do koupelny,umyl jsem se a pak jen v boxerkách zalezl do postele,koukal jsem na fialovej strop mého pokoje a musel se zasmát,pořád na fialový ujíždím,zavřel jsem oči ,ale před oči mi skočil obrázek Melody,proboha na co to myslim!?ta je zakázaný ovoce kurva!!A ani neni nijak hezká,dobře kecám je to kus tahle se Jaxonovi povedla,to musim uznat,ale přecs mu nemůžu přebrat i tuhle!

Nechodí s ní je to jeho kamarádka!zakřičelo na mě moje svědomí,o to hůř kdybychon se rozešli na jejich přátelství by se to podepsalo a to nechci na to mám Jaxona až moc rád.Takže jsem zase tam kde jsem byl,prostě se jí budu stranit,nebudu s ní chodit.ikdyž zkusit by se to mohlo...

NE!

Frustrovaně jsem se zatahal za konečky vlasů a pak vydechl vzduch z plic,nejde to je to jeho kamarádka a tim to končí.Zavřel jsem oči a nechal se pohltit tmou třeba když se dobře vyspim tak Pak budu mít lepší úsudek.

***

Škubnul jsem sebou a pak se zvedl do sedu,byl jsem celej spocenej a zadejchanej jak po sexu,ale moje noční můry maj do sexu hodně daleko,podíval jsem se na budík na měm nočním stolku.

6:47

Tak to má dům Biebrů ještě půlnoc,na sucho jsem polkl a pak se Zvedl z vyhřáte postele,dojdu se napít a pak s malou dušičkou zase zkusím spát,ikdyž vim,že zase budu mít zlý sny,došel jsem do kuchyně a do skleničky si napustil vodu,opřel jsem se o linku a díval se před sebe,na scbodech jsem slyšel šrumec podíval jsem se n dveře a v nich se objevil Jaxon,tak toho jsem nečekal,zvedl ke mě hlavu a škubnul sebou.Zamžoural očima a pak se mě vyjeveně zeptal.

"Justine co tu děláš proč nespíš??"nehodlal jsem mu tadu vylít svoje srdce a tak jsem nahodil jinou taktiku.

"Mohl bych se tě ptát na to samí"Jaxon si povzdechl a pak se opřel o linku jako já.

"Nemůžu spát"vysypal ze sebe.

"Proč?"zeptal jsem se,čekal jsem,že mě pošle někam,ale on mi odpověděl.

"Kvůli tý škole"měl jsem hroznou chuť se zasmát,ale potlačil jsem to.

"Jo kámo tak s tim ti asi nepomůžu"poplácal jsem ho po rameni a nakonec se vydal ven mimo kuchyň ovšem zastavil mě Jaxonův hlas.

"A taky kvůli Melody"zadrhnul se mi dech.

"Co je s ní?"zeptal jsem se bratrsky.Jaxon sklopil pohled a já bych dal ruku do ohně,že se i začervenal.

"Myslim... myslim že ji.."nedopověděl to ale moje noční můra se potvrdila v momentě kdy to dořekl.

"Asi ji miluju"polkl jsem.

"Tak v čem je problém??"zeptal jsem se přestože jsem to vědět asi nechtěl.

"Bere mě jako bratra"odpověděl mi .

"Risk je zisk kámo"znova jsem ho bratrsky poplácal po rameni,trhnul ke mě pohledem a pak mi podal otázku na kterou jsem čekal,ale nechtěl odpovídat.

"Co si o ní myslíš ty??"

Zamyslel jsem se,neznám ji..

"Neznám ji,ale je to kost brácho jdi do ní"mrkl jsem na něj a on se usmál.

"Tak díky Justine"na to se otočil a odešel.

Co jsem to provedl!?

Ahojte lidi tak jsem tady zase:))

Myslíte si,že se Justin zachoval správně??a vůbec líbí se vám to,napište kdyžtak do komentu:))
Annie

Brother's best friend // Justin Bieber FanfictonPřečti si tento příběh ZDARMA!